ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Ročný horoskop znamení pre rok 2015

Vytlačiť PDF
Ročný horoskop pre vás pripravil Cyril Chorvát: 
Ak neviete v ktorom znamení ste sa narodili, sledujte dátumy pri jednotlivých znameniach
Baran 2015  (21.3.-20.4.)
Horoskop Barana 2015 prináša oživenie, zmeny a potenciálny rast. Ročný horoskop, horoskop lásky, povolania, šťastia pre Barana 2015.
Baran ročný horoskop 2015
Prechod veľkých planét Urana (2015 12-17 stupňov Barana) a Pluta (2015 13-15 stupňov Kozorožca), stále prináša Baranom mnoho zmätku a životných zmien. V roku 2015 sú tiež veľké možnosti pre aktiváciu a oživenie, najmä od konca februára do konca marca. Okrem toho planéta šťastia, Jupiter stojí do polovice augusta v ohnivom znamení Leva a dodáva Baranom množstvo energie, ktoré môžu využiť svoj rastu. Preto však Barani musia čeliť svojmu strachu a názorom, ktoré bránia zmenám. Mali by sa snažiť konštruktívne a pozitívne myslieť a konať.
Baran horoskop lásky 2015
V milostnom živote Barana sa môžu stať v roku 2015 zaujímavé veci. Od 20. februára sú Mars aj Venuša v Baranovi a aktivujú energie lásky. Počas tejto doby až do polovice prípadne konca marca by Barani mali vo veciach lásky a vzťahov aktívne a rozhodne konať. Môže to tiež iniciovať niečo nové.
Zvlášť dobrý čas na lásku 2015:
20. februára - 17. marca (Venuša v Baranovi)
6. júna - 18. júla
30. decembra - 23. januára 2016
Baran žena
Napriek všetkým zmenám, ktoré spôsobuje planéta Urán v ich znamení, sú Barani ženy v roku 2015 dobre naladené. K dispozícii bude niekoľko príležitostí, ako spoznať nových ľudí, alebo priniesť nový život do starých vzťahov. Avšak Barani ženy by mali opustiť, čo už prežilo v ich živote.
Baran muž
V živote Baranov sa v posledných rokoch mnoho vecí zmenilo. Ako budú využívať možnosti v roku 2015, závisí aj na tom, ako zvládnu tieto zmeny. Svoju dynamickú fázu má Baran muž od 21. februára do začiatku apríla!
Baran Zamestnanie 2015
Najmä v prvých osem mesiacov roka 2015 je vhodných pre Baranov na investovanie. Teraz môžu a mali by Barani plánovať vo väčšom rozsahu. Život ich už privedie späť, ak by chceli, aby to bolo príliš vysoké. Ale ani fáza zmien a (potenciálne) boja o moc ešte neskončila.
Najlepšie časy Barana presadzovať podnikania, byť aktívnym sú:
21. februára - 31. marca
8. augusta - 25. septembra
Baran šťastie 2015
Hovorí sa: "Šťastie príde k najschopnejším", čo platí najmä pre energického a aktívneho Barana. Až do augusta má Baran vďaka tranzitu Jupitera cez spriatelené ohnivé znamenie Leva veľa vetra v chrbte, a tak sa ho šťastie môže celkom držať.
Baran zmeny v roku 2015
Kvadratúra Pluta a Urána v ich vlastných znameniach sa v roku 2015 postará o zmeny a otrasy. Baran by preto mal nechať odísť všetko, čo prežilo svoju užitočnosť. To znamená tiež, otvoriť nové riešenia a modely. Až do jesene má Baran Jupitera v chrbte a môže vykonávať vo svojom živote veľkorysé zmeny.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Býk 2015  (21.4.-21.5.)
Ročný horoskop 2015 Býkom prinesie možnosti, dostať veci do reality a mnoho príležitostí k rastu v druhej polovici roka. Ročný horoskop, horoskop lásky, povolania a šťastia pre znamenie Býka 2015.
Býk ročný horoskop 2015
Často môžeme pochopiť vynechanie niektorých negatív ako pozitíva. V rokoch 2013 a 2014, Býky boli silne ovplyvnené opozíciou Saturna v znamení Škorpióna. To bolo sprevádzané pridruženým tlakom na podstatné veci a vyžadovaním väčšej zodpovednosti. Koncom roka 2014 Saturn sa presunul do Strelca a Býky môžu lepšie dýchať. Býky by mali v roku 2015 realizovať poznatky získané v posledných rokoch tak, aby mohli získať pozitívne výsledky a  dôveru tak často, ako je len možné.
Býk horoskop lásky 2015
V milostných záležitostiach, Býky by mali byť aktívni najmä od polovice marca do polovice mája. V podstate je to pre Býkov v roku 2015 ľahšie na poli vzťahov a partnerstva. Býk by sa mal pozorne pozerať, ktoré vzťahy sú eventuálne prežité a nakoniec by mali mať aj odvahu ich ukončiť. Podobne aj platí, zachovať to, čo sa ukázalo byť pre nás a naše životy cenné.
Pre ženy aj mužov Býkov v roku 2015 sú pre lásku najlepšie príležitosti v nasledujúcich obdobiach:
17. marca - 11. apríla
8. októbra - 8. novembra
Býk žena
Na rozdiel od rokov 2013 a 2014 prináša rok 2015 Býkom ženám viac voľného priestoru, ktorý môžu použiť na usporiadanie svojho života tak, ako si želajú. Niektoré vzťahy sa v posledných rokoch už prežili, a možno došlo aj k rozchodom. V roku 2015 by Býky ženy mali hľadieť do budúcnosti znova s optimizmom.
Býk muž
Pre mužov Býkov bude v roku 2015 oveľa jednoduchšie realizovať svoje nápady a projekty. Najviac energie k tomu majú Býci muži v období od konca marca do polovice mája. Vo finančnej oblasti by mali v období od konca júla do začiatku septembra, postupovať obzvlášť starostlivo.
Býk Zamestnanie 2015
Nová ľahkosť v znamení Býka sa prejavuje aj tak, že teraz je oveľa jednoduchšie vykonávať svoje povolanie, ale tiež realizovať nové nápady. Býk vlastne nepotrebuje žiadny tlak, no na druhej strane ho treba tiež postrkovať alebo znovu motivovať, aby aj v povolaní urobil viac, než potrebuje.
Býk má najlepšie obdobia pre svoju kariéru v roku 2015:
31. marca -12. mája
25. septembra - 12. novembra
Býk šťastie 2015
Šťastím je pre každého človeka niečo iné. To sa vzťahuje aj na znamenia Zverokruhu. Pre Býkov šťastie môže spočívať v roku 2015 v tom, že existuje určitý poriadok. Rovnako by Býka potešilo, že "jeho" hodnoty majú v tejto dobe dobrú povesť. V roku 2015 by Býky mali využiť svoje dobré fázy a vytvárať rezervy na obdobie, v ktorom nebude také šťastie stáť pri nich.
Býk Zmeny roku 2015
Po ťažkých posledných dvoch rokoch, Býk stabilizoval veci vo svojom živote. Tie, ktoré stáli za to, zostali. Tiež sa musel s mnohými rozlúčiť. Rok 2015 nebude trápiť znamenia Býka príliš veľkými zmenami. Býky by nikdy nemali zabúdať, že neexistuje žiadny skutočný trvalý stav, ale že všetko sa neustále mení.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Blíženci 2015  (22.5.-21.6.)
Horoskop znamenia Blížencov prináša v r. 2015 protichodné impulzy. Blíženci musia byť teraz veľmi bdelí. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry, šťastia pre znamenie Blížencov 2015.
Blíženci ročný horoskop 2015
Pre Blížencov rok 2015 prináša úplne protichodné impulzy. Vzhľadom k tomu by mali byť veľmi ostražití. Na jednej strane, Blíženci sú v roku 2015 ovplyvnení tranzitmi Neptúna a Chiróna cez znamenie Rýb. Tu aj naďalej staré rany a zranenia sú zámerne zvážené a prípadne vyliečené. Ale aj duchovné impulzy sú časté. Tieto sa môže prípadne prejaviť ako zmätok a bezcieľnosť. Tu je dôležité stanoviť jasný impulz pre realistické uskutočňovanie daných možností. Saturn v opozičnom znamení Strelca zaisťuje obmedzenia, ktoré by však mali slúžiť k zameraniu pozornosti na podstatné prvky života.
Blíženci horoskop lásky 2015
Aj v láske sú typickí Blíženci je pomerne nestáli a zaväzujú sa neochotne. To im dáva síce veľmi veľa voľnosti, ale tiež bráni hlbším putám, ktoré by mohli vyplývať z vývoja ďalších okolností. Rok 2015 by na tom mohol niečo zmeniť, lebo pre Blížencov platí, že v láske a vzťahoch budú konkrétnejší. Blížencom bude jasné, čo vo svojom vzťahu nechcú a sú teraz ochotní viac pripustiť a hlbšie sa viazať.
Zvlášť dobré časy pre lásku Blížencov 2015:
3. januára - 27. januára
11. apríla - 7. mája
8. novembra - 5. decembra
Blíženci žena
V roku 2015 by Blíženci ženy mali oddeliť zrno od pliev. Mali by sa pozrieť na to, čo má akú hodnotu v ich živote. Blíženci ženy by sa mali statočne oddeliť od ľudí, vzťahov a vecí, ktoré nerobia na ne väčší dojem. Obmedzenie sa na to podstatné vytvára priestor, aby do ich života mohlo vstúpiť niečo alebo niekto nový.
Blíženci muž
K dispozícii sú dve trochu protichodné tendencie roka 2015 na Blíženca muža. Na jednej strane prežíva teraz viac ťažkostí a zábran ako obvykle, na druhej strane sa teraz vyskytujú príležitosti, aké napríklad Blíženci muži môžu uskutočniť aj konkrétne a materiálne. Najlepšie fázy majú Blíženci muži od polovice mája do konca júna 2015.
Blíženci zamestnanie 2015
Blíženci môžu profesionálne dosiahnuť v roku 2015 a 2016 mnoho, ak sú ochotní prevziať viac zodpovednosti za konkrétne vykonávanie plánov. Teraz možno položiť základy napredovania v dlhodobom horizonte, aj keď to znamená byť schopnými žiť s o niečo menším pohodlím a spontánnosťou.
Najlepšie obdobia pre kariéru majú Blíženci v roku 2015:
1. januára -13. januára
12. mája - 24. júna
12. novembra – 31. decembra
Blíženci šťastie v roku 2015
"Kujte železo kým je žeravé." V roku 2015 platí pre Blížencov, ktorí sa chcú zaslúžiť o svoje šťastie. Blížencom sa daruje málo, v tomto roku sú sami kováčom vlastného šťastia. Šťastie môže tiež znamenať, že stoja celkom pri sebe. V roku 2015 sa môžu Blíženci stretnúť s týmito skúsenosťami.
Blíženci zmeny 2015
V roku 2015 sa Blíženci stretnú s úplne odlišnými zmenami. Na jednej strane, Neptún a Chirón pôsobia na Blížencov tak, že riešia svoje vnútorné zranenia a duchovné energie vnímajú silnejšie. Na druhej strane, Saturn zo znamenia Strelca núti Blížencov, aby venovali viac starostlivosti hmotnému svetu. V najlepšom prípade si Blíženci nájdu svoj prístup k obom svetom.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Rak 2015  (22.6.-22.7.)
Horoskop Raka 2015 prináša premenlivé energie a rôzne úlohy. Ročný horoskop, horoskop lásky, povolania, šťastia pre znamenie Raka 2015.
Rak ročný horoskop 2015
Aj keď Rak emocionálne túži po istote, v tomto roku ju môže získať len čiastočne, pretože Urán v Baranovi (kvadratúra) a Pluto v Kozorožcovi (opozícia) spôsobujú, že Rak bude musieť čeliť mnohým výzvam. Bude potrebné, aby sa vo svojich predstavách a názoroch zbavil starých vzorov a presvedčení. Pre Raka je veľmi dôležité, že sa v mysli drží svojich názorov a nedá sa neoprávnene rozptyľovať.
Rak horoskop lásky 2015
U Raka je vzťah základom pre rodinu a založenie domova. Preto táto téma môže mať pre neho veľmi osobitný význam. V roku 2015 pomáhajú vzťahy a stretnutia Rakom v tom, aby si boli viac vedomí svojich vlastných pocitov, motívov, ale aj tienistých oblastí. Rak by mal v roku 2015 opustiť to, čo sa prežilo a držať sa toho, čo umožňuje vývoj.
Najlepšie obdobia pre lásku Rakov v roku 2015:
27. januára -20. februára
7. mája - 5. júna (Venuša je v znamení Raka)
5. decembra - 30. decembra
Rak žena
U Raka ženy je veľmi dôležité, aby bola v súlade so svojimi pocitmi. V roku 2015 by mala využiť každú príležitosť, aby si bola vedomá svojich emócií. S Venušou v Rakovi od 7. mája do 5. júna má svoje najsilnejšie obdobia. V tomto mesiaci, môže silnejšie uplatniť svoje nápady aj v láske a vo vzťahu.
Rak muž
Rak muž potrebuje, aby v roku 2015 čelil viacerým zmenám, ktoré toto obdobie prináša. Napriek tomu by mal urobiť všetko pre to, aby zostal v súlade so svojimi pocitmi. Jeho najaktívnejšia fáza v roku 2015 je od konca júna do začiatku augusta.
Rak zamestnanie 2015
V roku 2015 musí Rak počítať s tým, že mnohé oblasti v jeho profesionálnom prostredie sa môžu zmeniť. Rak by urobil dobre, keby znášal priebežné zmeny tak dobre, ako je to len možné. Nie vždy musia byť zmeny a inovácie negatívne, alebo spôsobiť zhoršenie jeho vlastného postavenia.
Rak šťastie v roku 2015
Pre Rakov šťastie znamená v prvom rade žiť v bezpečí so známymi ľuďmi. Aj keď z astrologického hľadiska vidno, že v roku 2015 bude znamenia Raka naďalej na vzostupe, môže Rak zažiť šťastie predovšetkým v druhej polovici roka, v jednoduchosti každodenného života.
Rak zmeny v roku 2015
Dlhotrvajúce zmeny v kardinálnych znameniach (Baran, Rak, Váhy a Kozorožec), budú pokračovať aj v roku 2015. Pre Rakov platí, že aj v roku 2015 sa budú pridržiavať svojich základných hodnôt, ako je rodina, domov a citová oblasť, ale že by mali byť otvorení aj novým nápadom a prípadným zmenám.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Lev 2015  (23.7.-22.8.)
Rok 2015 môže byť pre Leva úspešným, keď využije svoje možnosti. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Leva 2015.
Lev ročný horoskop 2015
Po rokoch 2013 a 2014, ktoré boli pre sebavedomého a hrdého leva ťažké, v roku 2015 bude Jupiter prísľubom šťastia, expanzie a zmysluplnosti. Jupiter sa pohybuje do polovice augusta znamením Leva a prináša potenciál pre úspech a šťastie. Ale na rozdiel od ťažkých období, musíme sa držať skúseností a vnímať svoje šance na zlepšenie, keď sa vyskytnú. Obmedzenia v posledných rokoch mohli Levov naučiť, kde sa musia dištancovať a kde sa môžu rozšíriť.
Lev horoskop lásky 2015
Jupiter v Levovi do polovice augusta zvyšuje aj šance v láske. Teraz by Lev mal myslieť vo veľkom, byť veľkorysý a využiť príležitosti, ktoré sa mu ponúkajú. V posledných dvoch rokoch Levy skúmali svoje vzťahy z hľadiska ich stability. Vzťahy, ktoré prežili tie roky, si zaslúžia byť zachované a prehĺbené.
Najlepšie obdobia pre lásku a vzťahy pre Levov v r. 2015 sú:
20. februára -17. marca
5. júna - 18. júla (Venuša v Levovi)
31. júl - 8. októbra (Venuša je retrográdna)
Lev žena
S Jupiterom vo vašom znamení si môže dovoliť Lev žena byť v roku 2015, ambicióznou a čerpať „neobmedzené“ zdroje. Váš najlepší čas zažijete, keď bude Venuša v znamení Leva (5. jún až 18. júl). Ale každá pozitívna fáza raz skončí a tak Lev žena by mala používať mesiace až do septembra k tomu, aby do svojho života pritiahla ľudí a veci, ktoré sú pre ňu veľmi dôležité.
Lev muž
Rok 2015 môže byť pre Leva muža veľmi dobrý, keby sa chopil príležitostí, ktoré mu život teraz ponúka. Už čas od konca februára do konca marca je dobrý pre každú činnosť, ale Lev muž prichádza najmä od začiatku augusta do konca septembra vo svojej plnej sile.
Lev zamestnanie 2015
Lev by mal investovať v roku 2015 do profesionálnej kariéry. S Jupiterom v znamení Leva všetky známky poukazujú na expanziu. Kto sa hrá s myšlienkou stať sa samostatne zárobkove činnou osobou, mal by teraz využiť príležitosti.
Najlepšie obdobia pre Levy z hľadiska zamestnania v roku 2015 sú:
21. februára - 31. marca
8. augusta - 25. septembra
Lev šťastie v roku 2015
Až do augusta 2015 sa Jupiter planéta šťastia pohybuje cez znamenie Leva. Toto šťastie je takmer isté, ale pozitívne fázy života musí byť spoznané a využité, alebo sa rozplynú v zhone každodenného života. Mnohé Levy v posledných dvoch rokoch na sebe veľa pracovali a teraz každý získal kúsok šťastia.
Zmeny Leva roku 2015
V posledných dvoch rokoch Levy prešli určitými zmenami, ktoré by samy o sebe neboli pre nich zaujímavé. V spätnom pohľade to však urobilo v ich životoch jasnejšiu štruktúru s potenciálne väčším dôrazom. Teraz sa môžete tešiť do augusta 2015 z požehnania Jupitera vo vašom znamení. Takže teraz úspešné zmeny budú veľmi pozitívne.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Panna 2015  (23.8.-22.9.)
V roku 2015 pôsobia na Pannu veľmi rozdielne vplyvy. Okrem príležitostí k rastu, sú aj obmedzujúce aspekty. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Panny 2015.
Panna ročný horoskop 2015
Rok 2015 môže byť u mladých žien významným. Hoci kvadratúra Saturna zo znamenia Strelca sa môže postarať o obmedzenia, umožňuje tiež uskutočniť konkrétne projekty. Jupiter bude prispievať, lebo od augusta 2015 sa pohybuje cez znamenie Panny a predstavuje príležitosť k rastu a šťastiu. Nezabúdajme na Neptúna, ktorý môže prechodom cez znamenie Rýb priniesť Pannám prípadné osvietenia, rovnako ako aj zmätok a nerozhodnosť.
Panna horoskop lásky 2015
Pre Panny platí v roku 2015, že ich oblasť lásky a vzťahov by mala vyzerať veľmi dobre. Je možné, že Panna opúšťa určité spojenia a vzťahy. K tomu dochádza iba vtedy, keď konkrétny vzťah prežil a Panny stále nenašli spôsob, ako v ňom byť aktívne. Partnerstvá, ktoré stojí za to zachovať, pretrvajú. Od polovice augusta, Jupiter vstupuje do znamenia Panny a ponúka vám skvelé príležitosti aj v láske.
Zvlášť priaznivé obdobia lásky pre Panna 2015 sú:
17. marca - 11. apríla
8. októbra -8. novembra (Venuša je v Panne)
Panna žena
Panny ženy musia v roku 2015 sledovať veľmi pozorne, čo sa deje v oblasti ich vzťahov. Na jednej strane majú do činenia s obmedzením a všetky existujúce partnerstvá sú všestranne testované, na druhej strane je najmä v druhej polovici roka mnoho spôsobov, ako zažiť šťastie spoločne s ostatnými.
Panna muž
Panna muž má v roku 2015 obzvlášť starostlivo plánovať, organizovať a realizovať. V tejto fáze by sa Panna muž mal zaoberať len vecami, ktoré sa ukážu byť naozaj stabilné a uskutočniteľné. Niekedy tu menej môže byť viac. Avšak, teraz môžu byť položené niektoré základy, ktoré môžu mať dlhodobé účinky.
Panna zamestnanie 2015
Profesionálne u Panny prichádza fáza reflexie na to, čo je podstatné. Teraz je čas, urobiť dlhodobé plány na rozvoj dobrej štruktúry a prevziať zodpovednosť. Od augusta 2015 má Panna dobré príležitosti pracovať úspešne a so ziskom.
Najlepšie možnosti v zamestnaní majú Panny v roku 2015 v obdobiach:
31. marca -12. mája
25. septembra -12. novembra
Panna šťastie 2015
So zmenou planéty "šťastia" Jupitera vo vašom znamení, majú Panny v roku 2015 všetky šance na osobné šťastie a naplnenie. Ale musí byť vypracovaný tiež základ pre šťastie. Pred úspech bohovia dali tvrdú prácu, a to platí v roku 2015 najmä pre mladé ženy.
Panna zmeny 2015
Mladé ženy sa v roku 2015 musia prispôsobiť zmenám. Saturn vyžaduje sústavnú prácu a sústredenie sa na to podstatné. Od augusta bude Jupiter v znamení Panny a prináša príležitosti k rastu na mnohých úrovniach. V roku 2015 musia Panny veľmi dbať na to, aby sa dosiahla rovnováha medzi štruktúrou a koncentráciou na jednej strane a bohatstvom a expanziou na druhej strane.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Váhy 2015  (23.9.-23.10.)
Horoskop Váh 2015. V roku 2015 môžu Váhy zažiť nezvyčajné stretnutia. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Váh 2015.
Váhy ročný horoskop 2015
Váhy sú jedným zo štyroch hlavných znamení (aj Baran, Rak a Kozorožec). Tieto sú už niekoľko rokov v hlbokom procese zmien, ktorý bude u Váh pokračovať aj v roku 2015. Váhy by sa mali obnoviť a uvoľniť (Urán) a aktívne pristupovať k starým vzorom, obavám a tieňovým akciám (Pluto). Takmer po celý rok sa os Mesačných uzlov pohybuje cez Váhy a zaisťuje, že môžu existovať osobitné stretnutia. Môžu to byť ľudia z našej minulosti, ktorí sa vynoria, ale aj ľudia, ktorých spája s nami určitá karma (osud). Tu je dôležité, dbať na pochopenie správ, ktoré môžu spočívať v týchto stretnutiach.
Váhy horoskop lásky 2015
V roku 2015 môže najmä u Váh dôjsť k pozoruhodným stretnutiam. Pritom môžu do vášho života vstúpiť ľudia, ktorí kedysi v minulosti hrali hlavnú úlohu. Tak bude možné overiť staré karmické spojenie a urobiť priekopnícky krok do budúcnosti.
Najlepšie obdobia pre lásku v roku 2015 sú:
3. januára - 27. januára
11. apríla - 7. mája
8. novembra – 5. decembra (Venuša vo Váhach)
Váhy žena
Váhy žena musí byť v roku 2015 veľmi opatrná, na koho sa spoľahne, pretože niektorí môžu byť iní, než za akých sa vydávajú. Možno vstúpia do vášho života zvláštni ľudia. Títo ľudia môžu byť už oboznámení s ženami zo znamenia Váh. Možno sa v každom intenzívnom stretnutí skrýva zvláštna informácia. Najlepší čas Váhy ženu príde koncom roka, kedy Venuša od 8. novembra do 5. decembra prechádza cez vaše znamenie Váh.
Váhy muž
Váhy muž by mal v roku 2015 predovšetkým venovať pozornosť tomu, ktorí ľudia sa s ním stretávajú. V určitých situáciách by títo ľudia mohli mať pre neho dôležitú správu. Na konci roka (najmä od polovice novembra) muži majú najlepšiu energiu. Ale aj v období od polovice mája až do konca júna sú tu dobré možnosti pre interakciu a komunikáciu.
Váhy zamestnanie 2015
Priechod veľkých planét Urana a Pluta cez znamenia Barana a Kozorožca sa postará o zmeny a otrasy pre Váhy aj z hľadiska zamestnania. Mali by ste byť otvorení v r. 2015 pre kontakty a stretnutia s ľuďmi, ktorí vám môžu pomôcť profesionálne.
Váhy majú tieto najlepšie obdobia z hľadiska zamestnania v r. 2015:
3. januára - 27. januára
12. mája - 24. júna
12. novembra - 31. decembra
Váhy šťastie 2015
U Váh šťastie spočíva v podnetných a plodných stretnutiach s inými ľuďmi. Možnosti pre rok 2015 sú vo všetkých prípadoch, Váhy musia len venovať dosť starostlivosti tomu s kým sa stretnú a tomu, ktoré stretnutia a ktorí ľudia prinesú pozitívny vývoj do ich života a ktoré stretnutia majú viac negatívny vplyv. Tu môžu Váhy oddeliť zrno od pliev a tým poskytnúť základ pre svoje osobné šťastie.
Váhy zmeny 2015
Váhy majú byť v roku 2015 statočné a čeliť svojim obavám a blokádam. Tak samé môžu aktívne spolupracovať na prípadných zmenách. Váhy sa môžu v roku 2015 mnohého zbaviť, ale musia sa pozrieť pozorne, aby sa príliš rýchlo neoddelili od vecí a ľudí, ktorí by potom mohli byť síce neskôr, ale stále pre vás dôležití. Zmeny môžu nastať u Váh aj prostredníctvom stretnutí s pozoruhodnými ľuďmi.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Škorpión 2015  (24.10.-22.11.)
Ročný horoskop Škorpióna 2015 vám prináša príležitosti a slobody v určitých medziach. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Škorpióna 2015.
Škorpión ročný horoskop 2015
Koncom roka 2014 Saturn opustil znamenie Škorpióna po viac ako dvoch rokoch. Možno Škorpióny boli konfrontované s mnohým z ich karmy a musia to v tejto dobe spracovať. Mali by tiež vyvinúť niektoré štruktúry, ktoré by v tejto dobe - aj profesionálne - mali mať pozitívny vplyv. V tejto fáze je teraz čoraz viac slobody a Škorpióny si musia uvedomiť, že ich možnosti sa budú aj naďalej pohybovať v rámci vopred stanovených medzí. Ak to všetci dodržia, môže sa realizovať v roku 2015 veľa z toho, čo sa plánovalo v posledných rokoch.
Škorpión horoskop lásky 2015
Po skôr prázdnych posledných dvoch rokoch, Škorpióny môžu čerpať v oblasti lásky a vášne v roku 2015 viac. Škorpióny musia dbať na to, aby si nekládli vyššie ciele ako môžu zvládnuť. V oblasti vzťahov bude potrebné dávať pozor na to, čo prináša so sebou aj duchovné rozšírenie.
Zvlášť dobré fázy lásky pre Škorpiónov v roku 2015 sú nasledovné:
27. januára -20. februára
7. mája - 5. júna
5. decembra - 30. decembra (Venuša v Škorpiónovi)
Škorpión žena
Po dvoch rokoch obmedzení sa môžu Škorpión ženy v roku 2015 znovu cítiť voľnejšie. V poslednej dobe ste mohli získať znalosti a skúsenosti, ktoré vám môžu dať určitú stálosť v živote a bezpečnosť vo vašich vzťahoch. Od 5. do 30. decembra Venuša bude v Škorpiónovi a podporí vašu emocionálnu hĺbku a vášeň.
Škorpión Muž
Novú ľahkosť bytia by Škorpión muž mohol použiť, aby sa dostal bližšie ku splnenie svojich cieľov a túžob. To si vyžaduje, aby si Škorpióny muži uvedomili, aké sú ich skutočné ciele. 2015-ty bude rokom, v ktorom Mars nebude v znamení Škorpióna. To znamená na jednej strane, že Škorpión bude bez zdroja energie, na druhej strane sa môže naučiť použiť túto silu sám.
Škorpión zamestnanie 2015
Všetko čo v posledných dvoch rokoch bolo pre Škorpiónov zdĺhavé a únavné, pôjde teraz hladšie. To znamená, že kariérnym vyhliadkam pre Škorpióna môžete v roku 2015 znova viac dôverovať. Veľa závisí na sebaúcte. Najlepšie doby pre profesiu v roku 2015 pre Škorpiónov sú:
13. januára -21. februára
24. júna - 8. augusta
Škorpión šťastie v roku 2015
Škorpióny mali v posledných dvoch rokoch, neľahký čas. Museli veľa pracovať a bojovať o trochu šťastia. To sa v roku 2015 zmení. Od teraz to zase bude pre Škorpióny jednoduchšie, vytvárať v živote príležitosti a pozvať k sebe šťastie.
Škorpión zmeny roku 2015
Po dvoch rokoch sa Saturnom vo svojom znamení, sa môžu Škorpióny v r. 2015 nadýchnuť, pretože sa nemusia báť príliš mnohých revolučných zmien. Avšak, ďalej sa môžu vyskytnúť mocenské boje s nadriadenými či autoritami.
Tiež v rokovaní s úradníkmi a úradmi je pre Škorpiónov dôležité, aby boli veľmi opatrní.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Strelec 2015  (23.11.-21.12.)
Horoskop Strelca 2015 prináša zodpovednosť za vybavenie objednávok a prevzatie zodpovednosti. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Strelca v r. 2015.
Strelec ročný horoskop 2015
Koncom roka 2014 sa Saturn presunul do znamenia Strelca. Veľká planéta zostáva viac ako dva roky v Strelcovi. Saturn nás konfrontuje s našou karmou. Raz nastavené príčiny spôsobia efekty, ktoré zažijeme ako Strelec, najmä v našich životoch. V podstate je to o prevzatí zodpovednosti za vlastné konanie. Saturn prináša poriadok vecí a projektov až do konca, hľadá disciplínu a vytrvalosť, aj keď nám to ako Strelcom nie vždy ľahko padne.
Strelec horoskop lásky 2015
Saturn má tiež vplyv v oblasti lásky. Bude potrebné preskúmať existujúce vzťahy, aby sme zistili, či sú naozaj trvalé. Strelci by mali začať v roku 2015 niečo nové, ak sa dá reálne predpokladať, že s tým bude spojené niečo trvalé a vážne.
Zvlášť dobré obdobia na lásku pre Strelcov v roku 2015 sú:
20. februára -17. marca
5. júna - 18. júla
30. decembra 2015 Venuša vstupuje do znamenia Strelca
Strelec žena
Pre Strelca ženu platí v roku 2015, aby skúmali svoje vzťahy z hľadiska ich vhodnosti pre spoločnú budúcnosť. Mali by ste si vytvoriť jasné hodnotenie a nenechajte sa zmiasť optimizmom a idealizmom. Tentoraz prežijú iba tie partnerstvá, ktoré sú veľmi pevné a zahŕňajú možnosti rozvoja.
Strelec muž
Pre Strelca muža boli už jednoduchšie roky ako 2015-ty a určite sa také roky znovu vyskytnú. Naproti tomu bude rok 2015 vyžadovať kontrastujúce hodnoty, ako je disciplína, vytrvalosť, koncentrácia a budú potrebné jasné pravidlá a povinnosti. Hoci vývoj týchto kardinálnych cností nie je pre Strelca človeka ľahký, mohol by ich využívať najmä v dlhodobom horizonte.
Strelec Zamestnanie 2015
Strelci profesionálne môžu v roku 2015 dosiahnuť veľa, keď zostanú konzistentní a vytrvalí vo veciach, a nedajú sa zastaviť neúspechmi a prekážkami. "Úrady" alebo ťažkosti s nimi by mohli v roku 2015 byť dôležitou otázkou. Najlepšie obdobia z profesionálneho hľadiska pre Strelcov sú:
21. februára -31. marca
8. augusta - 25. septembra
Strelec šťastie v roku 2015
Strelec sa často stretáva so šťastím. V roku 2015 prináša tranzit Saturna do znamenia Strelca skôr opačný trend. Teraz si šťastie musí zaslúžiť. Tvrdá práca prináša dobré výsledky. To má málo čo do činenia so šťastím, ale s väčším nasadením a vytrvalosťou. Tento tranzit môže u Strelca spôsobiť, že bude filozofovať o šťastí a jeho účinkoch.
Strelec zmeny roku 2015
Strelci by sa v roku 2015 mali prispôsobiť zmenám. V najbližších dvoch rokoch budú konfrontovaní so svojou karmou. To môže zahŕňať jeden alebo viaceré problémy pre ich inak šťastné znamenie Zverokruhu. Ale Strelci majú teraz schopnosť spoznať hlbšie položené štruktúry a tam, kde je to vhodné, vytvoriť vlastné nové cesty. Počas tejto doby, môžu byť - aj profesionálne - nastolené dôležité rozhodnutia.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Kozorožec 2015  (22.12.-20.1.)
Ročný horoskop 2015 prináša Kozorožcom pokračovanie konfrontácie s tienistou problematikou, ktorou sa môžu, ale v dlhodobom horizonte, oslobodiť od starých vzorov. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Kozorožca 2015.
Kozorožec ročný horoskop 2015
Tranzit Pluta cez znamenie Kozorožca (od roku 2008), prináša aj v roku 2015  konfrontácie s tienistými otázkami Kozorožcov. Váš život a všetky tie veci, v ktoré veríte a chcete sa ich držať budú rozvírené a v najlepšom prípade prerobené. Ale tieto konfrontácie ponúkajú Kozorožcom šancu vymaniť sa a zistiť, kto alebo čo to vlastne je a aké sú vaše ciele, keď sa môžete oslobodiť od minulosti (kvadratúra Urana zo znamenia Barana od roku 2010) a starých vzorov.
Kozorožec horoskop lásky 2015
Kozorožcov čaká v roku 2015 ďalší otras. Skutočne môžete zmeniť svoje predstavy o tom, aké by ste chceli mať svoje vzťahy. V tejto súvislosti sa Kozorožec zbavuje všetkých väzieb, ktoré sú v ceste jeho transformácie alebo premeny. Rok 2015 môže viesť k stretnutiam s ľuďmi, ktorí hrali dôležitú úlohu v minulosti.
Zvlášť dobré obdobia Kozorožca pre lásku v r. 2015 sú:
17. marca - 11. apríla
8. októbra - 8. novembra
pretože v dôsledku retrográdnosti bude Venuša v Kozorožcovi  len 1-3 januára 2015 a potom znovu sa až v roku 2016.
Kozorožec žena
V dôsledku retrográdnosti Venuša v roku 2015 bude v Kozorožcovi len krátko. Aj bez podpory Venuše, Kozorožec žena stále musí čeliť výzvam tejto doby. Vnútorné a vonkajšie zmeny ju urobia len silnejšou. Pritom je dôležité, mať na zreteli najmä emocionálne aspekty a venovať sa svojej ženskosti.
Kozorožec Muž
Kozorožec patrí k znameniam, ktoré planétou Mars v roku 2015 neboli navštívené. V roku 2015 pre Kozorožca muža platí, aby sa naladil opatrne optimisticky. Teraz by väčšie a komplexnejšie plány mali byť dobre premyslené. Najmä od polovice mája do konca júna by mal Kozorožec muž venovať svojim pocitom maximálnu pozornosť.
Kozorožec zamestnanie 2015
Pre Kozorožcov je ich profesia, ich povolanie najdôležitejšiu otázku v ich živote. Od augusta roku 2015 majú dobré príležitosti, aby uskutočnili svoje dlhodobé plány. V tejto dobe všeobecne pre Kozorožca platí, že by sa mal na budúcnosť dívať starostlivo optimisticky, aj keď pôjde znova a znova o náročné situácie. Najlepšie obdobia v oblasti profesie pre Kozorožca 2015 sú:
31. marca -12. mája
25. septembra - 12. novembra
Kozorožec šťastie v roku 2015
Pre Kozorožca je šťastie v podstate využitie dobrých príležitostí. Prostredníctvom disciplíny a vytrvalosti, dokáže Kozorožec vytvoriť takéto príležitosti. Pre Kozorožca je šťastie teda niečo, čo môže (musí) byť spracované. Od augusta 2015 sú Kozorožce šťastím tak zvýhodnení, že je pre nich jednoduchšie ako obyčajne, skutočne realizovať svoje nápady.
Kozorožec zmeny roku 2015
Dlhotrvajúce zmeny v posledných rokoch sa zamestnávajú Kozorožcov aj v roku 2015. Pri náročných tranzitoch Urana v Baranovi a Pluta v Kozorožcovi nemožno hovoriť o ich zotavení. Kozorožce majú skvelú príležitosť na zásadnú zmenu vo svojom živote, ale aj v spoločnosti. Pritom sa musia vyrovnať so svojimi obavami a tienistými stránkami a mali by byť otvorení radikálnym inováciam.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Vodnár 2015  (21.1.-20.2.)
Ročný horoskop pre Vodnára 2015 mu prináša viac slobody a dobrý vietor v chrbte, pre všetky druhy projektov. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Vodnára 2015.
Vodnár ročný horoskop 2015
Koncom roka 2014 Saturn opustil znamenie Škorpióna. Tým sa končí brzdiaci vplyv Saturna na znamenie Vodnára. Priaznivé aspekty a energie Jupitera zo znamenia Leva do polovice augusta prinášajú Vodnárom novú slobodu, ktorá sa môže prejavovať v znovu získanej voľnosti. Tento "vietor do chrbta" by Vodnári mali úplne využívať, aby svoje projekty a záujmy posunuli dopredu. Posledných niekoľko rokov by malo dať Vodnárom pocítiť, čo naozaj funguje a čo vlastne bude v roku 2015 skôr utópia.
Vodnár horoskop lásky 2015
V prvých ôsmich mesiacoch roka 2015 môže mať Vodnár veľa šťastia v láske. Avšak, pre neho je dôležité, aby sa pritom aktívne dostal k ľuďom, ktorí pre neho niečo znamenajú. Aj keď to nie je pre Vodnára ľahké, by mal využiť svoju čerstvú voľnosť, urobiť práve to.
Zvlášť dobré obdobia Vodnára pre lásku roku 2015 sú:
3. januára - 27. januára (Venuša je vo Vodnárovi)
11. apríla - 7. mája
8. novembra - 5. decembra
Vodnár žena
Vodnár žena môže v roku 2015 prežívať úplne novú ľahkosť. Teraz môže žiť znovu vo svojich vzťahoch so svojou nekonvenčnou povahou. Sloboda (voľnosť) je pre Vodnárky ženy obzvlášť dôležitá. S vplyvom Jupitera v oblasti lásky a partnerstva je predovšetkým do septembra 2015 možných pre ne veľa vecí, ak len využijú svoje šance.
Vodnár muž
Najsilnejšie a najaktívnejšie fázy Vodnár muž má na samom začiatku roka 2015 (najmä do polovice januára). Zjednodušene povedané, Vodnár muž má väčšiu voľnosť pri a pre svoje projekty. Ale aj pri menšom úsilí musia byť vybavené. Teraz Vodnár musí sám regulovať vlastnú spotrebu energie.
Vodnár zamestnanie 2015
Bez väčších nákladov môže Vodnár muž začať v roku 2015 profesionálne. Čas do augusta je obzvlášť vhodný na investovanie alebo rozšírenie podnikania. Vodnár sa v posledných dvoch rokoch mal naučiť, čo môžu byť uskutočnené realisticky. Z profesionálneho hľadiska, Vodnári muži majú tieto svoje najlepšie obdobia v roku 2015:
1. januára - 13. januára
12. mája - 24. júna
12. novembra - 31. decembra
Vodnár šťastie v roku 2015
Do augusta 2015 sa na Vodnárov mužov usmieva šťastie, ale niekedy prichádza po špičkách. To znamená, že Vodnár musí priaznivé príležitostí rozpoznať a využiť ich. Šťastie Vodnárov sa v roku 2015 môže prejaviť tak, že ich život bude oveľa zábavnejší, ako je obvyklé.
Vodnár zmeny v roku 2015
Po dvoch pracovne rušných rokoch so sprievodnými obmedzeniami, môžu Vodnári v r. 2015 znova viac robiť to čo chcú. Vodnár často predbieha súčasné časové obdobie. Prináleží mu pripravovať utópie dneška ako realitu zajtrajška. Vodnári by sa nemali usilovať predbehnúť určité zmeny, ale sami by mali byť tými, ktorí podporujú zmeny.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Ryby 2015  (21.2.-20.3.)
Ročný horoskop pre Ryby 2015 prináša príležitosti, duchovnú energiu, ale tiež podráždenia. Ročný horoskop, horoskop lásky, kariéry a šťastia pre znamenie Ryby 2015.
Ryby ročný horoskop 2015
Ryby sú posledným znamením vo Zverokruhu. V nich sa dokončil kruh. Symbolizujú vieru a duchovnosť. Pri prechode Neptúna cez svoje znamenie (od roku 2011), posilňujú typické rybie vlastnosti. To je zmätok, chaos a bezradnosť na jednej strane, ale aj pravda religiozita, sociálna angažovanosť a duchovnosť na druhej strane. Aj v roku 2015 bude Neptún v Rybách. Ak sme ochotní čeliť našim zraneniam a nášmu egu, potom tiež ponúkajú dobré príležitosti v roku 2015 na osvietenie alebo aspoň pre individuálne nájdenie významu procesov.
Ryby horoskop lásky 2015
Ryby by v roku 2015 nemali zostať pasívne. Ak máte istých ľudí, ktorí pre vás niečo znamenajú, potom by ste mali ukázať týmto ľuďom emócie, ktoré máte. Ryby by mali určite pracovať na svojej sebarealizácii. K tomu je potrebné, aby mali dobrú sebadôveru.
Zvlášť dobré obdobia roku 2015 pre lásku Rýb sú:
27. januára - 20. februára (Venuša je v Rybách)
7. mája - 5. júna
5. decembra - 30. decembra
Ryby ženy
Už na začiatku roka (od 27. januára do 20 februára), Venuša sa pohybuje cez znamenie Rýb. Návštevu "Bohyne lásky" by Ryby ženy rozhodne mali použiť a odhaliť svoje pocity ľuďom, na ktorých im skutočne záleží. V prvej polovici roka Ryby majú veľa energie, od septembra potom platí, aby sa snažili realizovať aj konkrétne veci.
Ryby muži
Ryby muži sa musia znova každý rok presadiť, dokázať že vedia aj konkrétne realizovať veci ako muži, aj ak to môže byť "tvrdé". Najlepšie uspejú v období od konca januára do konca februára 2015. Ryby muži by nikdy nemali svoju citlivosť, svoju emocionálnu stránku utláčať, ale vždy sa usilovať o celistvosť.
Ryby zamestnanie 2015
Ryby by sa mali dať viesť z profesionálneho hľadiska v roku 2015 praktickými a realite prispôsobenými hľadiskami. Najmä v oblasti zdravotníctva / uzdravenia sú pre Ryby veľké príležitosti. Najlepšie obdobia v oblasti profesie pre Ryby v r. 2015 sú:
27. januára - 21. februára
24. júna - 8. augusta
Ryby šťastie v roku 2015
Šťastie znamená pre Ryby často niečo iné, než pre ich kolegov z predchádzajúcich znamení Zverokruhu. V prípade, že si Ryby nájdu cestu dovnútra, potom môžu nájsť svoje naplnenie v náboženstve či v duchovnosti. Z tohto hľadiska sú v roku 2015, planetárne konštelácie pre Ryby priaznivé, pre zažitie tohto druhu šťastia.
Ryby zmeny v roku 2015
Ešte niekoľko rokov bude Neptún prechádzať znamením Rýb a poskytovať často jemné, ale napriek tomu ďalekosiahle zmeny v ich životoch. Rok 2015 má pre Ryby pripravené dve rôzne tváre. Do augusta by mali odvahu ukázať seba a svoje pocity, potom začína pre Ryby pokojnejšia fáza, v ktorej by mali byť zamerané viac na zvládanie všedných dní.
Zdroj: http://www.sternzeichen.net
Horoskopy pre vás pripravil Cyril Chorvát, viac na: http://horoskop.eu.sk/

Súvisiace články: