propecia cheap canada

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Lunárny kalendár a jeho význam

Vytlačiť PDF

Fázy MesiacaŽivot na Zemi je závislý od pravidelných rytmov, ktorých podstatou je opakovanie. Čím je rytmus opakovania symbióznejší s rytmom zeme, tým je človek vitálnejší a zdravší. Najväčší vplyv na opakovanie rytmov má Slnko, Mesiac, planéty a hviezdy.

Mali by sme si uvedomiť, že šťastie a zdravie navzájom úzko súvisia. Bez vnútornej harmónie nie je možná ani harmónia vonkajšia. Kalendár zdravia vám pomôže zosúladiť váš osobný rytmus s rytmom Zeme a potom ľahko dosiahnete nielen vnútornú harmóniu, ale aj zdravie a šťastena bude stále pri vás. Ak pribúdajúci Mesiac zdvíha moria a šťavy z koreňov vystupujú nahor, pre zdravú výživu človeka to znamená ľahšiu stravu, lebo energie je nazvyš. Naopak, ak ubúdajúci Mesiac tlačí na moria a zatláča šťavy do koreňov, pre človeka to znamená vydávať viac energie a potrebu výdatnejšej stravy. Ak  sa týmto princípom budete riadiť, váš organizmus bude zdravší, vitálnejší a vydrží viac.

Pri ubúdajúcom Mesiaci sa šťavy tiahnu viac ku koreňom, zem je schopná prijímať, nadychuje sa.
Naopak, pri pribúdajúcom Mesiaci šťavy skôr stúpajú, prevláda rast na povrchu a zem vydychuje. Toto a ďalšie poznania vám zase pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky v záhrade, na poli či v lese ako doposiaľ, aj bez použitia nežiaducich jedov...

Čo by sme mali vedieť:

  • Zásada pribúdajúceho Mesiaca:

Privádza, plánuje, ukladá energiu, zbiera silu, vyzýva k tomu, aby sme sa šetrili a zotavovali. Dvíha vody a šťavy nahor. Pre zdravú výživu platí ľahšia strava.

  • Zásada ubúdajúceho Mesiaca:

Vyplachuje, potí a vydychuje, vysušuje, vyzýva k aktivite a vydávaniu energie. Organizmus môžeme viac zaťažovať. Pre zdravú výživu platí výdatná strava.

  • Stúpajúci Mesiac:

Od Strelca do Blížencov má stúpajúcu silu – silu zimy a jari, ktorá signalizuje postupné pribúdanie, expanziu a rozkvet.

  • Klesajúci Mesiac:

Od Blížencov po Strelca má klesajúcu silu – silu leta a jesene, ktoré znamenajú zrelosť, žatvu, zánik a odpočinok.

Lunárny kalendár

Sekciu Lunárny kalendár pre Vás pripravuje:  Jana Dobrotová