ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Rak - romantik

Vytlačiť PDF
Rak: 22.6. – 22.7.
Životné heslo: Milujem, teda som!
Ako ho spoznáte: Existujú dva typy Rakov. Vysoký a štíhly s úzkou tvárou, dlhým nosom a tenkými perami, typ Meryl Streepová.

A druhý menší, oblých tvarov a guľatej mesiačikovitej tváre á la Medvedík Pú. Avšak bezpečne ich spoznáte podľa ich snivých očí ranenej lane, v ktorých sa odráža túžba po večnej láske.

Charakter: Mierny a náladový. Tak ako sa mení Mesiac, tak sa i mení povaha Raka. Keď má dobrú náladu, svet príma s otvorenou náručou, je srdečný a zábavný sviežim detským spôsobom.

Rád vás pozve domov, navarí a prezradí pár najnovších klebiet. Pre priateľov v núdzi môže byť Rak zosobnením súcitu a porozumenia. Bude trpezlivo a pozorne počúvať každý detail vášho trápenia.

Keď otvoríte svoje srdce Rakovi, cítite, že vás niekto skutočne vníma. Ale pokiaľ má Rak zlú náladu, tak nikoho nechápe a nikto mu nerozumie. Všetci mu ubližujú a všetko o ničí. Zalezie do kúta a trpí.

Raniť Raka nie je až tak ťažké, všetky invektívy a neúspechy berie veľmi osobne a tak zákonite i jeho reakcie sú značne prehnané. V záchvate urazenosti sa s Rakom nedá rozumne hovoriť a tak to vzdajte. Jednoduchšie je počkať, až ho emócie prebolia a premení sa opäť v milého a šťastného človeka.

Raci sú mimoriadne duchovne založení. Pocity vciťovania a ochoty pomáhať sú im nadovšetko vlastné. Sú veľmi citliví a starostliví. Občas im to spôsobuje ťažké chvíle, pretože sa nevedia vyrovnať s tým, keď sa niekomu ubližuje.

Čo miluje: Domov a spoločnosť plnú chápajúcich a pozitívne naladených ľudí. Ak si ho chcete získať, tak romantikou. Znesie všetko, len žiadne surovosti a násilie. Potrebuje čas, kým začne dôverovať. Potom bude verným a spoľahlivým priateľom.

Čo neznáša: Domov z ktorého vyprchala láska.

Ako pracuje: Zdá sa nepravdepodobné, že Rak, ktorý je tak výrazne orientovaný na rodinu, by bol úspešný v práci. Ale pozor, nenechajte sa zmiasť jeho jemným hlasom a spôsobmi.

Poriadny Rak má zmysel pre cieľ ako Baran, odhodlanie Býka, imagináciu Ryby a sebe vlastnú empatiu a ctižiadostivosť. A to by v tom bol čert, aby nebol úspešný. Jeho šikovné zaobchádzanie s peniazmi a materiálny realizmus sú predpokladom k oslnivej finančnej kariére.

Mnoho Rakov nájde uplatnenie v bankovníctve, poisťovníctve, investíciách a nehnuteľnostiach. A taký burzový maklér, to je kariéra všetkých Rakových snov. Rak zásadne neriskuje, dobre vie, že veľký obchod začína ako malý obchod, a toho sa drží po celý život.

Vzorový hrdina: Homer Simpson.

Zvláštne znamenie: Mesačné kúzlo.

Dobrá rada pre Raka: Viac odvahy.

Dobrá rada pre ostatných: Vyhýbajte sa Rakom zle naladeným, v tej dobe sú neznesiteľní.