ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Blíženci - zvedavec

Vytlačiť PDF
Blíženci: 21.5. – 21.6.
Životné heslo: Poviem všetko, čo viem!
Ako ich spoznáte: Stretli ste človeka s iskrivými očami, mrštným jazykom, s neutíchajúcou dobrou náladou a roztomilým výrazom?

Vypadal tak trochu ako James Bond, Sherlock Holmes a Marquis de Sade dohromady? Potom to bol Blíženec.

Blíženci sú celkovo prívetiví, zdvorilí a veľmi pohybliví ľudia, ktorí milujú zmenu a klebety. Ich najväčšia prednosť je objavovanie a hľadanie nových podnetov, nápadov a námetov.

Najväčšou slabosťou je ich povrchnosť a prelietavosť. Nikdy nevydržia v kľude robiť jednu vec na jednom mieste a príliš dlho.

Charakter: Hovorí sa, že žlčovito-sangvinický. A je to pravda. Blíženci sa dokážu rozčúliť, i keď na to vôbec nevypadajú. Dokážu sa smiať, a to i sami sebe. Adaptabilita je nepochybne ich najväčšou prednosťou.

Majú však tendenciu sa sústrediť na príliš vecí naraz, čo je vlastnosť pre iné – obzvlášť zemské znamenia (Kozorožec, Býk, Panna) celkom nepredstaviteľná. Typická Blížencova neposednosť a talent priebežne meniť základné pravidlá hry dokáže napríklad Kozorožca priviesť k občasnému šialenstvu.

Čo miluje: Flirt.

Čo neznáša: Starobu a obezitu.

Ako pracuje: Intenzívne a dobre. Keď sú v akcii, podobajú sa svojou hyperaktivitou Baranovi. Nie nadarmo sa hovorí, že Baran s Blížencom predá aj Manhattan. Rozdiel medzi nimi je v tom, že Blíženec máva menšiu výdrž. Zato je flexibilnejší a slobodnejší.

Jedine blíženec vycíti, že už niečo nefunguje, a prirodzene sa posunie ďalej. Blíženec je diplomat a má vynikajúci talent vyhýbať sa chúlostivým situáciám a konfliktom.

Vzorový hrdinovia: Kain a Ábel.

Zvláštne znamenie: Zmysel pre humor a satiru. Dokonca aj tí Blíženci, ktorí si myslia, že zmysel pre humor nemajú, ho majú, iba o ňom nevedia.

Dobrá rada pre Blížencov: Počúvajte i druhých.

Dobrá rada pre ostatných: Blížencov nekritizujte, nepoučujte a nevychovávajte, je to úplne zbytočné.