ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Býk - pôžitkár

Vytlačiť PDF
Býk: 21.4. – 20.5.
Životné heslo: Ja si počkám.
Ako ho spoznáte: Stretli ste rozvážneho, trochu pomalého človeka s veľkými rozkošnými očami, tmavou pleťou a bujnými vlasmi ?

Vedzte, že ste pravdepodobne videli muža či ženu narodenú v znamení Býka.
Páči sa Vám ich mladistvý vzhľad, mierna povaha a pohodové konanie ? Potom sa zmierte i s tým, že z kľudu ich naozaj nevyvedie nič a ich najobľúbenejším kusom nábytku je gauč.

Ľudia tohto znamenia mávajú dobre vyvinuté zmysly, najvýraznejšie chuť. Áno, pri stole plnom lahôdok Býka odhalíte na prvý pohľad. Mlsne obchádza, nasáva vône tvári sa blažene.

Charakter: Býci sú vytrvalí, dôslední, tvrdohlaví, praktickí a niekedy i rozhodní. Ich názory bývajú dosť konzervatívne a vôbec sa nedoporučuje ich vyhovárať, to by mohlo Býkov ošklivo rozzúriť.

Základným nutkaním každého poriadneho Býka je zaistiť si všetky hmotné záležitosti – domov, dobré zamestnanie a peniaze na osobnom účte. Vtedy je šťastný, ale len to tej doby než mu niekto alebo niečo zabráni v spokojnom spásaní sladkej a šťavnatej trávy, či ohrozuje jeho životné istoty.

Čo miluje: Farby, vône, ľubovolné chute a zvuky. Ženy milujú kytice ruží a čokoládu. Muži krátenie rodinného rozpočtu.

Čo neznáša: Pohyb. Býk sa vždy len prechádza, čokoľvek rýchlejšie než voľná chôdza je pre neho poklusom.

Ako pracuje: Vážne neviete? Jasne že pomaly, dôkladne, zodpovedne, s rozmyslom a s vedomím istého finančného zisku. Býk v žiadnom prípade neni sluha, ktorý vám všetko poslušne odsúhlasí.

Títo ľudia majú jasnú predstavu o tom, čo chcú dosiahnuť, a sú si vedomí svojej ceny. Ich kvality najlepšie oceníte predovšetkým v období, kedy dostanú tzv. ťažké časy. Neni silnejšieho, vernejšieho a rozvážnejšieho pracovníka. Keď už ostatní strácajú záujem a ich energia ochabuje, Býk zostáva – odhodlaný, kľudný a zameraný na svoju úlohu.

Vzorový hrdina: Minotaurus.

Zvláštne znamenie: Býkova šija. Krk je vôbec najdôležitejšia časť ich tela. V zime Býka poznáte podľa hrubého šálu, niekoľko krát omotaného okolo hrdla.

Pokiaľ má chrípku či nádchu, ako prvú ju ucíti v krku. V detstve je náchylný na ochorenie krčných mandlí. A i keď je krk Býkovou Achillovou pätou, môže byť zároveň zdrojom sily. Títo ľudia bývajú totiž obdarení nádherným, vábivým hlasom.

Dobrá rada pre Býka: Priznajte aspoň raz za rok svoju chybu.

Dobrá rada pre ostatných: Pamätajte na to, že akákoľvek novinka, zmena či riziko je pre Býka úplne nestráviteľná záležitosť.