ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Vodnár - vizionár

Vytlačiť PDF
Vodnár: 21.1 – 19.2.
Životné heslo: Viem, že nič neviem.
Ako ho spoznáte: Podľa tváre anjela. Ak je to žena, naozaj pripomína nebeské stvorenie jemných rysov, hodvábnej pleti a vlnitých vlasov...

Vodnár – muž ma nádych nadpozemskej bytosti. V jeho tvári sa dá vždy vyčítať oduševnenosť a bystrý intelekt.

Charakter: Vodnár je plný paradoxov. Na jednu stranu originálny a družný. Priateľstvo je pre Vodnára najvyššou mätou. V rebríčku hodnôt ho dokonca radí nad lásku.

Na druhú stranu ortodoxne zastáva tradičné pozície, je opatrný a konzervatívny. Paradoxy, paradoxy a zasa len paradoxy. Pamätajte, že Vodnárom vládne planéta Urán a ta je patrónom ako géniov, tak životných outsaidrov.

Vodnári sú bohémovia plní iskrivých vzrušujúcich nápadov i odporní punktičkári, ktorí dokážu viesť hodinové kázanie o morálnych povinnostiach jedinca i celej spoločnosti. Navzdory svojej povesti priateľského znamenia je väčšina Vodnárov chladná a značne odcudzená. Odmeranosť verzus blízkosť je hlavným motívom ich charakteru – ich najväčšia výhoda i problém.

Čo miluje: Slobodu.

Čo neznáša: Žiarlivé scény.

Ako pracuje: Či sú bankári, novinári, športovci či chirurgovia, vždy potrebujú byť vlastnými pánmi. Vodnári si vždy nájdu zamestnanie, ktoré im poskytuje voľnosť. Vyhľadávajú prácu, kde môžu prichádzať a odchádzať ako sa im zachce, pohybovať sa po rôznych miestach a hovoriť s mnohými zaujímavými ľuďmi.

Väčšinou nefungujú od deviatej do piatej. Nevydržia tam, kde cítia, že im niekto stojí s hodinkami za chrbtom a kontroluje ich.

Vzorový hrdina: Malý princ.

Zvláštne znamenie: Vlasy, ktoré pôsobia nezvyčajne strapatým dojmom.

Dobrá rada pre Vodnárov: Nehovorte tak často, že je vám to úplne jedno. Neni!

Dobrá rada pre ostatných: Nechajte ho(ju) tak, on(ona) sa určite vráti.