ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Kozorožec - vševed

Vytlačiť PDF
Kozorožec: 22.12. – 20.1.
Životné heslo: Ja viem.
Ako ho spoznáte: Videli ste jemného a zdržanlivého človeka s bielou pleťou, vysokou štíhlou postavou a úzkou tvárou?
Stretli ste sa teda s Kozorožcom, s človekom s utajenou krásou.

Na prvý pohľad vyzerá neprístupne, utiahnuto a veľmi chladne. Nedajte sa zmýliť, v jeho tele drime horúce srdce plné vášne, len ho prebudiť. Šarm Kozorožca vás na prvý pohľad neoslepí, ale ak mu preniknete pod kožu, zistíte, že je jedným z najzaujímavejších znamení zverokruhu.

Charakter: Pedantický, presný, samostatný a iniciatívny – taký je pravý Kozorožec. Je zo všetkých najpraktickejší a tiež najpohotovejší. Máte problémy? Pomôže vám Kozorožec, nie ohnivými gestami ako Baran či súcitnými pohľadmi ako Rak, Kozorožia pomoc je istá, praktická a hlavne účinná.

Kozorožec veľmi dobre pozná cenu úspechu; vie, že cesta ku šťastiu je dláždená potom a krvou. Ovšem kľúčom k tomu, ako sa dokonale presadiť, je podľa Kozorožca plánovanie. Mnoho ľudí plánuje päťročnice, ale iba Kozorožec má svoje desaťročnice a dvadsaťročnice. Kozorožci sú stratégovia, ktorí chcú vniesť štruktúru a systém do všetkých aspektov svojho života. Disciplína je ich prirodzeným kladom.

Čo miluje: Samotu.

Čo neznáša: Spoločnosť veselých zdravých ľudí.

Ako pracuje: Netreba slov. Pretože i keď Kozorožec nie je v práci, rád pracuje. Jeho predstava pekného víkendu spočíva v tom, že sobotu strávi pri počítači, nedeľu venuje listovaniu v novinách a večer si spestrí nejakým zaručene hodnotným a psychologicky náročným filmom.

Všetky zemské znamenia (Býk, Panna, Kozorožec) berú prácu a peniaze veľmi vážne. Starostlivo dbajú o svoj image naozajstnej spoľahlivosti a výkonnosti. Rovnako ako Panny ich povzbudzuje produktívna práca. Zdieľa s nimi skvelý organizačný talent a zmysel pre detail.

Na rozdiel od Panny však Kozorožec nieje odporným detailistom, nikdy nedovolí, aby pre kúsoček nevidel celok. Rovnako ako Býk je odhodlaný prácu dokončiť. Nikdy však nezačne byť samoľúbi.

Keď Kozorožec zdolá vrchol hory, krátko sa rozhliadne a začne stúpať na ďalší vrchol. Vyzerá to, že Kozorožci sú dokonalí. Ale astrológovia sa ich pýtajú, kde je zábava, zdravý optimizmus, inšpirácia, fantázia, pružnosť a potešenie? A pamätajte Kozorožci, že váš vtieravý sarkazmus a suchý zmysel pre humor nie je niekedy ani trošku vtipný.

Vzorový hrdina: Atlas, nositeľ bremena.

Zvláštne znamenie: Vytrvalosť.

Dobrá rada pre Kozorožca: Nepodliehajte depresiám, život je krásny.

Dobrá rada pre ostatných: Sú neznesiteľní, ale majú okamžiky, pre ktoré sa oplatí s nimi žiť.