ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Strelec - misionár

Vytlačiť PDF
Strelec: 23.11. – 21.12.)
Životné heslo: Ja verím.
Ako ho spoznáte: Strelci sú ľudia v pohybe a plní energie. Ich heslom je byť vždy pripravený vyraziť kamkoľvek, kde sa niečo deje.

V ich vizáži býva vždy čosi vzrušujúce pripomínajú malé žriebätká, trochu neohrabané, kostrbaté, ale milé a prítulné. Bývajú vysokí s nápadne dlhými končatinami. Najpríťažlivejší je na nich ich spôsob chôdze, je kolísavá, jemná a veľmi sexy.

Charakter: Rovnako ako ostatné ohňové znamenia (Baran a Lev) majú Strelci extrovertnú, optimistickú povahu a zmysel pre humor. Sú to nadšenci života, ľudia expanzívneho ducha, ktorí hľadia vpred a nemienia byť obmedzovaní; slobodu preferujú nadovšetko.

Strelci hľadajú dobrodružstvo, majú radi ďaleké cesty a tajomstvá života, o ktorých si prinajmenšom aspoň čítajú – bývajú veľmi náruživí čitatelia. Preto sú literatúra, filozofia, politika či metafyzika obory pre nich ako stvorené. A majú Strelci vôbec nejaké zlé povahové rysy? Pravdaže majú – sú tvrdohlaví, nadutí, neznesiteľne ukecaní blázni a šialení samaritáni, ale iba niekedy.

Čo miluje: Pravdu.

Čo neznáša: Pravdu (tú o sebe).

Ako pracuje: Sebavedome a profesionálne. A rozhodne nie na jednom mieste. Predstava celoživotného zamestnania je pre Strelca nudná a obmedzujúca. Vyhovuje im zmena, potrebujú priestor pre pohyb mentálny aj fyzický.

Strelci sú vždy jednou nohou napred, umožňuje im ti ich všestranné nadanie, schopnosť využiť zmeny. Tiež od nich nečakajte, že sa budú venovať výhradne zamestnaniu, oni potrebujú voľnosť a veľa času pre ďalšie aktivity.

Vzorový hrdina: Robin Hood.

Zvláštne znamenie: Vynikajúci chrup. Strelci väčšinou majú veľké, rovné, biele zuby.

Dobrá rada pre Strelcov: Nehovorte, čo si naozaj myslíte. Ľudia vašu úprimnosť neocenia. Uvedomte si raz a navždy, že takt a diplomacia sú vám cudzie.

Dobrá rada pre vás ostatných: Nepočúvajte ich.