ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Škorpión - čarodejník

Vytlačiť PDF
Škorpión: 24.10. – 22.11.
Životné heslo: Zistím všetko.
Ako ho spoznáte: Podľa zvláštnych magických a prenikavých očí, ktorými Vám vidí až do žalúdka. Hypnotická príťažlivosť, ktorú vyžarujú, je ich hlavným znamením. Sú atraktívni a viac než mierne znepokojiví. Ďalším kľúčom k rozpoznaniu Škorpióna je jeho nos. Mnohí ho majú ľahko zahnutý, tzv. rímsky.


Charakter: Pozor na Škorpiónov, ak nemáte radi silnú kávu, existuje koniec koncov jedenásť ďalších slnečných znamení, z ktorých si môžete v pokoji vybrať. Rátajte s tým, že v Škorpiónoch je vždy viac, ako je vidieť.

Sú tajomní a vôbec nie je jednoduché poznať, akí sú v skutočnosti, tobôž čo si myslia. A tak to Škorpión chce, on vždy bude hrať s kartami blízko u tela.

Sú vášniví ,ozajstní, ctižiadostiví, nesmierne intuitívni , ich bádateľská myseľ večne hľadá užitočné informácie. Však príde čas, kedy sa budú hodiť. To je ich filozofia.

Všetci Škorpióni bývajú veľmi hrdí a dôstojní, do kolien ich tak ľahko nedostaneš. Oni sú citliví a zraniteľní – a ako, lenže svoje najhlbšie emócie a city zásadne držia pod kontrolou, takže vy sa o ich trápeniach, túžbach či prianiach dozviete pramálo.

Čo miluje: Sex.

Čo neznáša: Prázdne a hlúpe reči.

Ako pracuje: Vášnivo, samostatne a nesmierne výkonne. Ostatní si síce myslia, že Škorpión je blázon, ale ten „blázon“ im skoro predvedie, čo všetko dokáže. Jeho vôľa, odhodlanie a sebakontrola sú bezbrehé a schopnosť organizácie prinajmenšom pozoruhodná.

Mimoriadne dobre funguje ako „nové košťe“ v nevýkonných či vyčerpaných organizáciách a prevádzkach. Pokiaľ váš podnik práve prevzal Škorpión, ktorý vám tvrdí, že v najbližšom čase nič nezmení, moc mu neverte, pokojné vody nie sú v jeho povahe.

Škorpióni tiež veľmi dobre rozumejú obchodu, pravdepodobne za to vďačia ďalšej svojej vynikajúcej schopnosti, a to že veľmi dobre vedia, kedy hovoriť, ale hlavne, kedy mlčať!

A aký sú stratégovia! Vymýšľajú dokonalé plány i pre také veci, ako prejsť supermarketom čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Dokážete si teda predstaviť, koľko energie a úsilia venujú niečomu tak dôležitému, ako je kariéra.

Vzorový hrdina: Kúzelník Merlin.

Zvláštne znamenie: Detektívne schopnosti.

Dobrá rada pre Škorpióny: Nebuďte tak urputní a žiarliví, ten, kto bude chcieť, vám aj tak utečie.

Dobrá rada pre ostatných: Nikdy Škorpióna nepodceňujte. Vie prekvapiť.