ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Váhy - umelec

Vytlačiť PDF
Váhy: 24.9. – 23.10.
Životné heslo: Zvažujem.
Ako ich spoznáte: Stretli ste krásneho človeka s jemnými rysmi, pravidelnou tvárou, malým špicatým nosom, očarujúcimi očami a bohatými hnedými vlasmi?
Zaujal vás jeho melodický hlas a nákazlivý smiech? Tak ste sa stretli s Váhou.

A už ste poznali neodolateľné čaro jej úsmevu? Keď sa Váha usmeje, odpustíte jej všetko na svete. Vaša smola je v tom, že to o sebe veľmi dobre vie a tieto prednosti niekedy bez ostychu využíva, a to ako žena, tak i muž.

Charakter: Žlčovito-sangvinický. Kto by to do tak ľúbezných bytostí povedal, že niekedy dokážu byť také výbušné a tvrdohlavé. A to Váhy sú, obzvlášť keď bývajú presvedčené o svojej ušľachtilej pravde, ku ktorej sa dopracovali po dlhých a nekonečných úvahách. Nezabúdajte, že Váha je kardinálne znamenie, to znamená, že nikdy bez boja neustupuje zo svojich pozícií.

Na druhú stranu je povestná zdvorilosť, mierumilovnosť, takt a diplomacia váh. Povie Vám, že ste úplne nemožní, ale povedia to veľmi pekne a ešte sa na Vás usmejú.

Všetky Váhy bez výnimky milujú poriadok, spravodlivosť a súlad, a to v akomkoľvek obore ich pôsobenia. Klasická astrológia ich radí medzi znamenia mravov počestných, kam každé znamenie len tak nepatrí.

Čo miluje: Erotiku, dobré jedlo a umenie.

Čo neznáša: Špinu.

Ako pracuje: So zmyslom pre obchod. Váhy totiž majú vynikajúcu schopnosť okamžite a kreatívne vidieť obchod vo všetkom. Iba Váha dokáže vymyslieť najlepšie reklamné triky, pretože len ona vie, za čo sú ľudia ochotní vydať svoje ťažko zarobené peniaze.

Váhy sú tiež klasickými skupinovými hráčmi, takže sa dokážu obklopiť chytrými ľuďmi a využiť ich schopnosti. Často sa stáva, že pre Váhu nie je dôležité, čo robí, ako skôr kde to robí. Rozhodne sa nenechá napchať do špinavej kancelárie s kopou ohavných šanónov, ostrým žiarivkovým svetlom a odpudivým kobercom. Na to zabudnite, Váha má rada krásu a vie ju oceniť.

Vzorový hrdina: Paris.

Zvláštne znamenie: Krása. Najkrajšou ženou sveta bola trójska Helena – a tá bola Váha.

Dobrá rada pre Váhy: Neprejedajte sa. Máte sklony k obezite.

Dobrá rada pre ostatných: Nechajte si od Váhy poradiť – neoľutujete.