ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Panny - dokonalý

Vytlačiť PDF
Panna: 24.8. – 23.9.
Životné heslo: Ja ti to spočítam.
Ako ju (Pannu) spoznáte: Podľa krásnych jasných očí, dievčenského či chlapčenského pôvabu, jemných vybraných spôsobov a kritického pohľadu...

Panny nebývajú oslnivé krásavice či krásavci, ale vždy je v nich niečo príťažlivého a očarujúceho.

V názoroch na svoj vzhľad sú niekedy viac než chladné. Rozhodne ich nestretnete v oranžových alebo červených elastických šatách s hlbokým výstrihom či v pruhovanej košeli. Panna dáva prednosť jednoduchému čistému oblečeniu bez prílišných ozdôb.

Charakter: Panny sú perfekcionisti. Túžia po sebavyjadrení práve tak, ako predchádzajúce znamenie, ibaže od natriasajúceho sa Leva sa Panny líšia skromnosťou, dôkladnosťou a zdržanlivosťou.

Neznamená to, že by snáď netúžili po uznaní a chvále, alebo že nie sú ctižiadostivé ako iné slnečné znamenie, ale ich taktika je opatrnejšia. Moc dobre vedia, čo to je dosiahnuteľný cieľ. Sú praktické, chytré, vnímavé a ostražité, tiež ich suchý zmysel pre humor je povestný. Bohužiaľ povestná je tiež ubíjajúca snaha po dokonalosti svojej i celého okolia.

Čo miluje: Kritizovať druhých.

Čo neznáša: Neporiadok.

Ako pracuje: Panny vedia, že keď raz začnú, ich práca bude dokončená. To je ich istota. Druhí to síce posudzujú ako neznesiteľnú tvrdohlavosť, ale Panny dobre vedia, že vec sa môže podariť iba vtedy, keď sa začne od malých detailov. Práve len Panna "môže zjesť slona" .
Ako?
Raz za čas si zoberie kúsok. Áno, zmierte sa s tým vy všetci ostatní, Panna je úžasná, výkonná, organizačne zdatná, spoľahlivá, pre každú firmu k nezaplateniu, ale len vtedy, pokiaľ ju nezničíte. Dlhodobá práca, ktorá je Panne odporná, môže zničiť jej krehkú dušu. Nenechajte sa oklamať jej tichosťou a skromnosťou.

Ona nie je tak hlasná ako Strelec, tak očividne ambiciózna ako Lev či Baran, nechodí každý deň neskoro ako Blíženec a nikdy by spôsobom ako Rak nepomyslela na to, že využije náklonnosť k dosiahnutiu zvláštnych výhod.

Dokonca neočakáva, že jej všetko prejde vďaka tomu, že pracuje dvakrát rýchlejšie než ktokoľvek iný. To nie je jej štýl. Panny sa dostávajú na vrchol, lebo sú praktické, zodpovedné a hlavne realistické.

Vzorový hrdina: Popoluška.

Zvláštne znamenie: Pozorovací talent a nápadne malá noha.

Dobrá rada pre Panny: Buďte k iným zhovievavé aspoň raz do roka, potešíte ich.

Dobrá rada pre ostatných: Neberte Panny smrteľne vážne, i ony sa niekedy mýlia.