ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Lev - suverén

Vytlačiť PDF
Lev: 23.7. – 23.8.
Životné heslo: Všetko zvládnem.
Ako ho spoznáte: Podľa mohutnej pestovanej hrivy vlasov. Všetci Levy totiž trávia neúmerne mnoho času šľachtením svojich vlasov...

Zlý zostrih môže byť pre Leva zdrojom zlej nálady až do tej doby, dokiaľ si svoje vlasy (rozumej ego) nedá znovu do poriadku....

Lev -muž si zase často dôkladne pestuje bradu či fúzy. To je klasická ukážka Levovej márnivosti. Poznáte ho nielen podľa krásnych vlasov, ale tiež podľa imponujúceho vzhľadu, prenikavého a jasného pohľadu, vysokého čela, plných pier a dôstojnej chôdze. Levova silná osobnosť vyžaruje lúče, ktoré môžu priťahovať, alebo tiež zahnať na útek.

Charakter: Silno extrovertný. Levy sú rovnako ako Barani a Strelci plní energie, nadšenia a túžby po osobnom úspechu. Sú veľkorysí, štedrí, ich zmyslu pre veľkoleposť sa nikto nevyrovná.
Povestná záľuba v plnom a bohatom živote možno vychádza zo skutočnosti, že Lev je znamenie plodného leta.

Levy sa narodili v dobe, keď je v prírode všetkého nadostač, tak prečo by šetrili, či nedaj Bože mysleli na zadné koliečka. Levy, pokiaľ sú ozajstnými Levmi, zásadne pohŕdajú čomukoľvek nízkemu, zlému, úzkoprsému a obmedzenému. Vôbec, keď sa Lev vydarí, tak je absolútne najlepší zo všetkých znamení.

Čo miluje: Slávu.

Čo neznáša: Malichernosť.

Ako pracuje: Tvrdej práci sa Lev zásadne nebojí. Naopak. Je to jeden z najväčších pracantov zverokruhu. Ovšem iba vtedy, ak vykonáva prácu, ktorá ho baví.

A Leva nemôže uspokojiť len tak nejaká práca, on nemôže oddeliť to, kým je (rozumej kráľom zvierat), od toho, čo robí. Nudná práca bez možnosti sebarealizovania a s obmedzenými možnosťami môže totálne zrušiť jeho kreatívnu dušu.

Levy sú totiž idealisti, potrebujú veriť tomu, čo robia. Tiež potrebujú veliť a dirigovať. Lev je kráľom zvierat, takže riadi dobre a riadi rád.

Vzorový hrdina: Herkules.

Zvláštne znamenie: Herecké nadanie a láska k deťom.

Dobrá rada pre Leva: Stará a okrídlená pravda: pýcha predchádza pád.

Dobrá rada pre ostatných: Chváľte, chváľte, chváľte.