online pharmacy no prescription cialis

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Čínsky horoskop - úvod

Vytlačiť PDF

Čínsky horoskopČínske horoskopy sú rovnako staré ako naša astrológia a v Ázii sa im pripisuje rovnaký význam ako u nás hviezdnym znameniam.

Zvieracie znamenia východných krajín sú závislé od mesiaca – presnejšie od mesačného roka, zatiaľ čo naše hviezdne znamenia sú dané konšteláciou Slnka a jeho planét. Mesačný rok má 12 mesiacov, každý mesiac presne 30 dní. Každý dvanásty rok má 13 mesiacov, a preto sa nový rok vo východných krajinách neoslavuje v ten istý deň (je to okolo piateho februára).

Cyklus je rozdelený do dvanástich období po jednom roku a poradie zostáva nezmenené. Každý rok je v znamení jedného zvieraťa, ktoré určuje osud a charakter ľudí narodených v danom časovom období. Významy východných zvieracích znamení sa zachovali po stáročia a v týchto krajinách sa na ne prikladá vysoký dôraz.

Bez použitia znamení sa nič nepodniká – závisí od nich každé osobné, finančné alebo politické rozhodnutie. Ak sa napríklad zamilujú dvaja mladí ľudia a ich znamenia sú nepriaznivé, rodičia sa usilujú zabrániť manželstvu všetkými možnými prostriedkami, to isté platí aj pri obchodných partneroch.

Zdroj: www.fengshui-perfectlife.sk