ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Pes - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

PesPes žije v neustálom strehu a číha na nebezpečenstvo.
Je ostražitý, mlčanlivý, uzavretý. Má sklony hľadať vo všetkom chyby, je rodený pesimista. Je aj úprimný, čestný, spoľahlivý, vie zachovať tajomstvo a nezradí.

Pes je výborný poslucháč vždy pripravený pomôcť aj za cenu vlastnej obete. Je dobrým a zodpovedným šéfom.

Pes je jedenáste znamenie čínskeho horoskopu je charakterizované ako znamenie vernosti a je považovaný za najsympatickejšie znamenie celého čínskeho horoskopu. Pes je inteligentné, čestné a úprimné znamenie. Neváha bojovať proti nespravodlivosti. Pes sa nevyhýba problémom a hovorí priamo k veci. Je schopný a tvrdohlavý.

Pes ide tvrdo za svojim cieľom, síce na ľudí pôsobí veselo a pokojne, je to skôr introvert, ktorý sa večne trápi. Pes nedokáže odpúšťať, je neustále v strehu a berie si na seba viac práce ako dokáže zvládnuť. Pes svoje city nerád prejavuj,e ale na druhej strane dokáže pochopiť problémy ostatných. Existuje pre neho len čierne a biele nič medzi tým.

Zdravie
Pes by sa mal vyvarovať nedravému životnému štýlu, ale i napriek tomu je toto znamenie v dobrej kondícii.

Láska a Manželstvo
Pre psa veľmi dôležité vedieť, že ho niekto miluje svojmu partnerovi je verný, ale na druhej strane, je na neho dosť náročný a preto život s nimi nie je ľahký.

Zamestnanie
Pes má skvelé schopnosti ovládať ľudí a hodí sa pre väčšinu profesií. Veľmi sa mu darí v povolaniach ako lekárstvo, armáda, právo.

Peniaze
Pre psa peniaze nie sú prioritou, ale ak sa dostane ku peniazom dokážu ich využiť. Peniaze vedia aj rozhadzovať, ale len na svojich blízkych.

Pes a Partneri

Pes – Potkan
Pes a potkan bývajú úžasnými priateľmi a spolupracovníkmi. Spoločný vzťah je možný len prípade, že jeden druhému nechajú dostatok životného priestoru.

Pes – Byvol
Obe znamenia sú verné a spoľahlivé pes však potrebuje slobodu a byvol toto nevie pochopiť.

Pes – Tiger
Spojenie psa a tigra je prospešná pre obidve znamenia. Tento vzťah bude charakteristický pokojom, nebude dochádzať ku veľkým konfliktom.

Pes – Zajac

Pes a zajac si nechávajú dosť priestoru, preto ich vzťah je charakteristický dôverou a schopnosťou spolupracovať bez vážnejších konfliktov.

Pes – Drak
Znalci odporúčajú sa tejto kombinácii vyhýbať. Vzťah psa a draka bude plné sporov, konfliktov a nedôvery.

Pes – Had

Priemerný vzťah charakterizuje spojenie psa a hada. Vo vzťahu chýba pochopenie a tolerancie, čo bráni hlbšiemu vzťahu.

Pes – Kôň
Pes a kôň vytvárajú pekný vzťah založený na vzájomnej príťažlivosti. Vzťah psa a koňa je veľmi vhodný aj pre podnikanie.

Pes – Baran

Pes a baran sú znamenia z rôznymi povahami, ktoré dlho spolu nevydržia. Ich vzťah bude plný napätia a rozporov.

Pes – Opica
Pomerne dobrý vzťah môže vniknúť spojením psa a opice. Vzťah by mal fungovať bez hlbších problémov.

Pes – Kohút

Pes a kohút ťažko znášajú nedostatky a sú veľmi tvrdohlaví, preto sa ich vzťah stáva skôr neľútostným bojom.

Pes – Pes
Pes má rád harmóniu a túži po rodine. Táto kombinácia má skvelé predpoklady vytvoriť dobrý pohodový vzťah.

Pes – Prasa

Pes a prasa napriek rozdielom môžu vytvoriť pekný a kvalitný vzťah. Obe znamenie nemajú potrebu rozoberať chyby toho druhého.