ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Tiger - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

TigerTiger je nedisciplinovaný rebelant. Nepodriaďuje sa, je vzpurný a vznetlivý.
Má prirodzenú autoritu a vždy dosiahne poslušnosť druhých, no sebe rozkazovať nedá. Vie byť tvrdohlavý, panovačný aj malicherný, nikomu nedôveruje.

Tiger máva úspech takmer vo všetkých povolaniach, ktoré vyžadujú odvahu ale nemajú nadriadených. Peniaze ho nezaujímajú, to mu však nebráni zbohatnúť. Život tigra môže byť rôznorodý podľa toho, kedy sa narodil.

V noci narodený má život pokojný; narodený po východe slnka žije v neustálom nebezpečenstve. Šťastie stojí vždy pri ňom, nik nemá toľko šťastia, ako sa dostáva Tigrovi.

Tiger je považovaný za vznešené zviera. Tiger je vždy pripravený na odvážny skok na svoju korisť. Tiger je tretie znamenie čínskeho horoskopu. Tiger je charakterizovaný svojou silou. Zároveň je však toto znamenie plné kontrastov. Tiger vie silne milovať, ale aj nenávidieť, vie byť odvážny, ale aj veľmi zbabelý. Tiger je srdečný a šľachetný. Má zmysel pre humor a je inteligentný.

Tiger nevie vydržať dlho na jednom mieste a pri jednej činnosti. Tiger nemá rád povinnosti, ale k druhým je veľmi priamočiary a úprimný. Tiger je znamenie, ktoré nenávidí klamstvo a pretvárky. Život tigra je poznačený úspechmi ale aj pádmi. Z prehier sa veľmi rýchlo spamätá. Tiger ma silné vodcovské schopnosti. Tiger sa veľmi rád zabáva a dokáže si užiť zábavu.

Zdravie
Tiger má veľmi dobrou kondíciou trpí len chorobami, ktoré si spôsobí sám. Určité nebezpečenstvo môže spôsobiť obľuba jedla a stým súvisiaca obezita.

Láska a Manželstvo
Tiger nie je veľmi rodinný tip, ale na druhej strane je romantický a vášnivý. Tiger má sklony ku nevere len málokedy, je úplne šťastný.

Povolanie
Tiger pracuje z veľkým nasadením, je pracovitý a cieľavedomý. Tiger ma vodcovské schopnosti a môže sa uplatniť v akomkoľvek odbore. Tiger je aj veľmi komunikatívny, preto sa môže uplatniť aj v komunikácii z ľuďmi.

Peniaze
Tiger nie je veľmi šetrní rád nakupuje drahé veci a obklopuje sa s nimi. Tiger nie je materialisticky založené znamenie, ale vie ako rýchlo zarobiť peniaze.

Tiger a Partneri


Tiger – Potkan
Tiger a potkan majú priemerný a chladný vzťah. Tiger a potkan nemajú veľa spoločných záujmov a ťažko si hľadajú k sebe cestu.

Tiger – Byvol
Tiger a byvol majú medzi sebou veľmi komplikované vzťahy. Toto partnerstvo sa veľmi nedoporučuje. Obe znamenia sú tvrdohlavé.

Tiger – Tiger
Tigre majú veľa spoločného avšak obaja chcú byť vo vzťahu dominantný. Ak by mal tento vzťah fungovať musia byť obidvaja partneri tolerantní a musia si navzájom odpúšťať.

Tiger – Zajac
Spojenie tigra a zajaca nie je možné odporučiť. Problémom sú veľmi rozdielne povahy obidvoch znamení.

Tiger – Drak
Tiger a drak vytvárajú silný vzťah. Obe znamenia sú vyrovnané povahy. Prípadné nedorozumenia vedia rýchlo vyriešiť.

Tiger – Had
Tiger a had spoločné šťastia dosiahnu veľmi ťažko. Tiger je márnotratný a had tigra nikdy nepochopí.

Tiger – Kôň
Tiger a kôň vedie vytvoriť veľmi pekný nekomplikovaný vzťah. Vzájomná prítomnosť obidvoch vzťahu len prospieva.

Tiger – Baran
Kombinácia tigra a barana nie je veľmi vhodná. Dlhodobý vzťah vedie vytvoriť len veľmi ťažko.

Tiger – Opica
Tiger a opica spolu veľmi ťažko nachádzajú spoločnú reč. Tiger je v prítomnosti opice stále v ohrození. Obidve znamenia žijú v úplne rozdielnych svetoch.

Tiger – Kohút
Medzi tigrom a kohútom môžeme skôr hovoriť hre než o vzťahu. Obidve znamenie sú veľmi hrdé a navzájom sa dráždia.

Tiger – Pes
Tiger aj pes sú citlivé znamenia, čo predurčuje ich vzťah viac k úspechu ako k neúspechu. Tiger a pes sa vzájomne vo vzťahu neobmedzujú.

Tiger – Prasa
Spojenie tigra a prasaťa predznamenáva budúci spoločný šťastný život. Tiger obdivuje odvahu prasaťa.