ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Prasa - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

PrasaPrasa je predstaviteľom úprimnosti, vernosti a úcty.
Prasatá sú veľkorysé, čo sa týka času a prostriedkov, sú to prirodzene milí ľudia, ktorým záleží na tom, či sa druhí majú dobre. Môžete mu veriť, nikdy vás nezradí a neoklame.

Je tolerantné k chybám iných, nestranné, inteligentné, nápomocné a svedomité. Je dobrým a veselým spoločníkom.

Prasa je posledné dvanáste znamenie čínskeho horoskopu je charakteristické svojou úprimnosťou a prispôsobivosťou. Prasa je inteligentné znamenie, ale svoju inteligenciu skôr využívajú na zábavu ako na zisk. Prasa má obrovskú vytrvalosť ale radšej sa drží bokom, pretože si myslí, že svet je plný nástrah a nebezpečenstiev. Prasa má jednu skvelú vlastnosť, že veci, keď začne aj dokončí nech sa deje čokoľvek.

Prasa často upadá do stavu melanchólie a smútku, ale na druhej strane sa vie z neho veľmi rýchlo dostať. Prasa je veľký diplomat a nerád rieši spory, pretože ich z duše nenávidí. Prasa pôsobí na ľudí dosť ťažkopádnom ale vo vnútri sú to ľudia poctiví a úprimní.

Zdravie
Prasa má trochu slabšie zdravie čo je v súlade z jeho citlivou povahou trápia ho hlavne tráviace problémy. Pitie alkoholu a prejedanie má na prasa horší vplyv ako na ostatné znamenia.

Láska a Manželstvo
Prasa je vášnivý, romantický milenec majú veľký úspech u opačného pohlavia. Prasa, keď vstúpi do vzťahu, je verný a má zmysel pre rodinu a domov.

Zamestnanie
Prasa je inteligentné a trpezlivé znamenie, má silné schopnosti, ktoré môže využiť na vedúcich miestach, avšak prasa nie je rodený vodca. Najšťastnejší je v povolaniach, kde môže pomáhať ľudom.

Peniaze
Prasa je výrazne na peniaze. Ku peniazom sa správa opatrne a nerád riskuje. Vo finančnej tiesni sa ocitáva len veľmi zriedka.

Prasa a Partneri

Prasa – Potkan
Mierumilovný vzťah charakterizuje vzťah prasaťa a potkana. Prasa a potkan majú veľa spoločného a navzájom sa priťahujú.

Prasa – Byvol
Nie príliš prijateľný vzťah je charakteristický pre prasa a byvola. Byvol je veľmi neústupčivý, čo vyvoláva množstvo konfliktov.

Prasa – Tiger
Prasa a tiger sú známy svojou vzájomnou príťažlivosťou. Obe znamenie vo vzájomnej kombinácii môžu vytvoriť pekný vzťah.

Prasa – Zajac
Prasa a zajac môžu spolu vytvoriť šťastný a harmonický vzťah. Prasa a zajac sú ideálny partneri obe znamenia majú zmysel pre humor.

Prasa – Drak
Prasa a drak spolu môžu vytvoriť priemerný vzťah. Ich vzťah nebude sprevádzaný konfliktami, ktoré by nedokázali prekonať.

Prasa – Had
Znalci varujú pred touto kombináciou znamení. Vzťah prasaťa a hada je charakterizovaný množstvom konfliktov v osobných, ale aj pracovných vzťahoch.

Prasa – Kôň
Priemerný vzťah je typický pre spojenie prasaťa a koňa. Ich spolužitie je dramatické a nie je zvláštne, že sa často schádzajú a rozchádzajú.

Prasa – Baran
Prasa a baran môžu spolu vytvoriť vrelý a perspektívny vzťah. Obe znamenia sa snažia vložiť do vzťahu všetko dobré, čo v sebe majú.

Prasa – Opica
Pre prasa je opica príliš komplikovaná navzájom sa zraňujú. Môžu sa jeden druhého naučiť chápať, avšak musia tomu venovať veľa času.

Prasa – Kohút
Prasa z kohútom môžu vytvoriť rozumný vzťah, ale musia často ustupovať jeden druhému. Obe znamenia si musia navzájom pomáhať.

Prasa – Pes
Prasa aj pes majú na život rozdielne názory ale i napriek tomu môžu spolu vytvoriť príjemný vzťah. Prasa je tolerantné znamenie.

Prasa – Prasa
Pracovitosť, skromnosť spája do kopy ľudí narodených v znamení prasaťa. Ich vzťah bude mať problémy najmä v organizácii, ale i napriek tomu môžu spolu vytvoriť harmonický vzťah.