ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Kohút - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

KohútKohút je úprimný a hovorí vždy čo si myslí, hoci často raní city druhých.
Vystupuje odvážne a vyzývavo, nápadne sa oblieka. Jeho excentricita sa prejavuje iba navonok, sníva, dumá v teple svojej obývačky a navráva si, že je hrdina.

Rád sa chvasce, preháňa a veľa rozpráva. V spoločnosti býva zábavný a pôsobí príjemne v intimite páru.

Kohút je desiate znamenie čínskeho horoskopu a považuje sa za najvýstrednejšie znamenie celého zverokruhu. Kohút je spoľahlivé a čestné znamenie, ale taktiež vie byť niekedy veľmi tvrdohlavý, sebecký a neústupčivý. Kohút sa veľmi rád spolieha na vlastné sily, síce pôsobí veľmi agresívne vo vnútri je staromódny.

Kohút je veľmi cieľavedomý, má obrovskú predstavivosť a fantáziu. Kohút veľmi rád prejavuje svoje názory a nebojí sa povedať, čo si myslí, čo mu často spôsobuje problémy. O kohútovi sa nedá povedať, že by bol diplomatický. Kohút má veľa priateľov a niekedy sľubuje viac, ako vie poskytnúť.

Zdravie
Kohút často trpí psychickými poruchami a vnútorným nepokojom. Veľmi mu neprospieva alkohol a cigarety, avšak celkovo je aktívny a pomerne zdraví.

Láska a Manželstvo
Kohút je veľmi náruživý a zmyselný, silne túži po láske a priateľstve. Kohút však nie je veľmi jednoduchý partner, dá sa povedať, že sa sním žije ťažko. Kohút nemá problém udržiavať naraz aj viac vzťahov.

Zamestnanie
Kohút má rád výzvy, rád sa púšťa do ťažkých úloh. Kohút svoje úlohy rieši precízne a systematicky. Kohút si môže vybrať ľubovoľné povolanie, vie rýchlo spracovávať informácie, skvele sa vyjadruje a darí sa mu v komunikácii z ľuďmi.

Peniaze
Kohút dokáže nazhromaždiť veľké bohatstvo. Kohút vie svoje ušetrené peniaze skvele investovať, nie je márnotratný a váži si svoje peniaze.

Kohút a Partneri


Kohút – Potkan
Milostný vzťah medzi kohútom a potkanom nebude mať dlhé trvanie, avšak môžu spolu vytvoriť výborný priateľský vzťah.

Kohút – Byvol
Kohút a byvol majú spolu schopnosť vytvoriť dlhodobo prosperujúci vzťah. Obe znamenia sú rodinného typu, sú neustále v pohybe.

Kohút – Tiger
Kohút a tiger pôsobia príťažlivo. Obe znamenia sú aktívne, ale spoločné súžitie bude v ich prípade veľmi problematické.

Kohút – Zajac
Kohút a zajac nemajú veľa spoločného. Znalci radia sa tejto kombinácii znamení radšej vyhnúť.

Kohút – Drak
Kohút a drak môžu spolu vytvoriť veľa úspechov. Kombinácia týchto dvoch znamení je skvelá voľba.

Kohút – Had
Kohút a had si úplne dôverujú. Kombináciou týchto dvoch znamení je možné dosiahnuť obojstranne prospešný vzťah.

Kohút – Kôň
Kôň pre kohúta nie je až taký zaujímavý ako iné znamenia. Pokiaľ sa napriek tomu dajú do kopy, tak bude ich vzťah plný konfliktov.

Kohút – Baran
Kohút a baran vedia vytvoriť príjemný harmonický vzťah, avšak obe znamenia budú mať problémy z toleranciou.

Kohút – Opica
Tie dve znamenia majú tendenciu sa dráždiť a robiť si naschvál. Kohút a opica môžu spolu vychádzať, iba pod podmienkou, ak majú silný spoločný motív.

Kohút – Kohút
Kohútí zápas pripomína vzťah dvoch kohútov. Obe znamenia sa navzájom dráždia, provokujú a sú tvrdohlaví.

Kohút – Pes
Kohút a pes majú nabrúsené jazýčky, dokážu spolu vytvoriť priemerný vzťah. Obe znamenia sú schopné sa navzájom tolerovať.

Kohút – Prasa

Kohút a prasa sú schopný spolu vytvoriť celkom dobrý a pevný vzťah, avšak musia sa vzdať kritizovania.