ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Opica - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

OpicaOpica je najnevyspytateľnejšie znamenie zo všetkých znamení.
Je spoločenská, veselá, milá ale aj sebecká, samoľúba a namyslená. Býva vzdelaná, má dobrú pamäť, je prefíkaný diplomat a udržiava všetko v organizovanom neporiadku.

Dokáže klamať a byť neúprimná, vie sa uchýliť k podvodom i nečestnostiam. Vo všetkých povolaniach môže dosiahnuť úspech nakoľko je posadnutá slávou.

Opica je deviate znamenie čínskeho horoskopu je charakteristické svojou fantáziou a vie dobre prekonávať prekážky. Opica má výbornú pamäť. Je rozhľadená a stále túži po nových informáciách. Opica ma pevnú vôľu, ale vie byť aj škodoradostná a vypočítavá. Opica vie dokonale skrývať svoje negatívne vlastnosti pred ostatnými a predstierať pravý opak toho, čo si skutočne myslí.

Opica neberie ohľad na iných, nerada si pripúšťa svoje chyby. Pokiaľ niekoho sklamú, je im to úplne jedno a nerobia si z toho takmer nič. Opica je skvelý stratég a diplomat. Je veľmi súťaživá a má rada slobodu v opačnom prípade, je veľmi nespokojná.
Zdravie

Opica je dosť náchylná na kožné choroby a alergie. Opica doslova vyhľadáva nebezpečenstvo a je dosť ľahkovážna spolieha sa nato, že sa jej nikdy nič nestane.

Láska a Manželstvo
Opica je charakteristická tým, že sa veľmi rýchlo zamiluje, ale ako rýchlo sa zamiluje, tak sa aj rýchlo vie rozísť. Opica má radšej flirt ako dlhodobý vzťah.

Zamestnanie
Opica dokáže riskovať a má prirodzené vodcovské schopnosti, čo jej zaručuje aj kariérny postup. Opica môže vykonávať každé povolanie, na ktoré si spomenie najlepšie výsledky dosahuje toto znamenie v športe, umení, lekárstve, návrhárstve a cestovnom ruchu.

Peniaze
Opica dokáže zarábať množstvo peňazí, ale vie si ich aj pekne užiť. Opica si peňazí neváži a vôbec nie je šetrná, ale aj napriek týmto vlastnostiam má len málokedy finančné problémy.

Opica a Partneri


Opica – Potkan
Opica a potkan je priaznivá kombinácia pre dlhodobo úspešný vzťah. Opica dokáže potkana vášnivo milovať. Táto kombinácie je vhodná aj pre obchodné vzťahy.

Opica – Byvol
Opica a byvol spolu vytvoria len priemerný vzťah a aj to sa musia veľmi snažiť. Opica, ale nesmie byvola provokovať a byvol musí tolerovať vystrájanie opice.

Opica – Zajac
Opica a zajac nie sú schopní spolu vytvoriť dlhodobo pevný vzťah, môžu sa však do značnej miery tolerovať. Králik má rád pokoj a opica je temperamentná.

Opica – Drak
Opica a drak spolu vedie vytvoriť pekný vzťah. Dokážu žiť v harmónii a súlade. Majú spoločné vlastnosti a veľmi sa priťahujú.

Opica – Had
Had sa pri opici nebude nikdy dobre cítiť. Jedinou príjemnou spoločnou vlastnosťou opice a hada bude asi len sex.

Opica – Kôň
Opica aj kôň sú nestále znamenia aj keď majú spoločné vlastnosti. Pokiaľ sa rozhodnú spolu žiť musia sa veľmi snažiť sa navzájom tolerovať.

Opica – Baran
Vo vzťahu medzi opicou a baranom nebude dochádzať ku veľkým problémom. Opica sa vie do barana vášnivo zamilovať, ale musí vedieť tolerovať množstvo požiadaviek od barana.

Opica – Opica
Opica z opicou vie vytvoriť pekný harmonický vzťah v súkromnom, ale aj pracovnom živote. Spoločne môžu toho veľmi veľa toho dosiahnuť.

Opica – Kohút
Opica a kohút od začiatku vzťahu len spolu bojujú. Obe znamenia majú problém sa navzájom dohodnúť.

Opica – Pes
Opica a pes môžu spolu vytvoriť pekný harmonický vzťah. Obe znamenia sa navzájom rešpektujú a vedia ustúpiť jeden druhému.

Opica – Prasa
Veľká príťažlivosť je charakteristická pre tieto dve znamenia. Prasa je oddané opici a pre opicu je vzťah príjemné potešenie.