ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Koza - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

KozaČasto sa nazýva aj ovca. Koza je elegantná, umelecky založená, šarmantná a tvrdohlavá.
Je nedisciplinovaná a nedochvíľna no aj milá a dievčensky ostýchavá a plachá. Zväčša je jemná a vychovaná, náladová i vrtošivá. Má talent a vkus, hodí sa aj na technické povolania.

Nie je dobrý vodca, potrebuje nad sebou pevnú ruku.

Koza je ôsme znamenie čínskeho horoskopu a je považovaná za samaritána zverokruhu. Osmička je v Číne symbolom blahobytu. Koza je slušná, trpezlivá, láskavá a okúzľujúca. Vie tieto vlastnosti použiť, aby si presadila svoje názory a potreby. Koza sa nikdy nepúšťa do extrémnych situácií, ale radšej vždy zvolí strednú cestu a aj napriek tomu dostane všetko po čom túži.

Koza býva niekedy dosť tvrdohlavá a panovačná, trápia ju aj časté pesimistické nálady a nemá veľmi rada kritiku. Koza má problém jednať z ľuďmi, nemá rada konfrontácie a problémy. Koza má pochopenie pre iných a vie pomôcť. Máva silné náboženské cítenie.

Zdravie
Koza má často zdravotné problémy a veľmi ľahko ochorejú. Koza potrebuje dostatok odpočinku, čo je pre nich dôležité je hlavne spánok. Koza by tiež mal dávať pozor na športy, ktoré si vyberá a hlavne by sa mal vyhýbať úrazom.

Láska a Manželstvo
Koza sa len veľmi zriedka zamiluje na prvý pohľad, ale zato je veľmi romantický. Koza vedľa seba potrebuje verného partnera. O rodinu sa veľmi dobre stará. Ich milostné vzťahy majú veľmi dlhé trvanie.

Zamestnanie
Koza je závislý na iných, nie je veľmi samostatný a preto rád pracuje v kolektíve. Koza by sa mal vyhýbať obchodu a komerčnej činnosti. Nerád pracuje pod tlakom. Organizačné schopnosti sú u Kozaa slabé. Koza má však najlepšie umelecké nadanie zo všetkých znamení zverokruhu.

Peniaze
Koza nie je materiálne založený, ale nemá problém si zarobiť peniaze. Nie sú príliš šetrní a radšej hneď všetky peniaze minú.

Koza a Partneri

Koza – Potkan
Koza a potkan sa navzájom veľmi priťahujú, ale trvalý zväzok majú problém vytvoriť. Možnosti spolupráce sú v tejto kombinácie tiež veľmi obmedzené.

Koza – Byvol
Vzťah Kozaa a byvola je už dopredu odsúdený na neúspech. Znalci varujú pred touto kombináciou. Obe znamenie sú tvrdohlavé a jeden druhému nechce ustúpiť.

Koza – Tiger
Koza potrebuje pokoj a tiger vzrušenie, práve preto vzťah Kozaa a tigra nemá predpoklady byť dlhodobo úspešný, aj keď krátkodobo si môže veľa užiť.

Koza – Zajac
Ideálne spojenie Kozaa a zajaca môže vytvoriť dlhodobo prosperujúci vzťah. Obe znamenie sú pre seba ako stvorené. Majú veľa spoločných záujmov.

Koza – Drak
Koza a drak by sa mali viac tolerovať a možno sa im podarí vytvoriť priemerný vzťah. Celkovo si tieto dve znamenia nemajú čo povedať, aj keď majú niektoré spoločné záujmy.

Koza – Had
Koza a had vytvárajú skvelú kombináciu pre podnikanie. Spoločný vzťah bude tiež bez problémov a konfliktov.

Koza – Kôň
Koza a kôň spolu vytvárajú šťastný a perspektívny vzťah. Obe znamenie si poskytujú navzájom to, čo potrebujú.

Koza – Koza
Táto kombinácia je priaznivá a spojenie Kozaa z Kozaom vytvára šťastnú kombináciu. Obe znamenia milujú bohatstvo a vedia, že sa môžu na seba spoľahnúť.

Koza – Opica
Koza a opica spolu nedokážu vytvoriť dlhodobo úspešný vzťah. Opica je príliš sebecká a Koza je zas veľmi citlivý.

Koza – Kohút
Harmonický vzťah v tejto kombinácii je veľmi ťažko naplniteľný. Koza a kohút majú problém aj vo vzájomnej komunikácii.

Koza – Pes
Vzťah Kozaa a psa je už od začiatku odsúdený ku krachu. Pes je málo trpezlivý s riešením niekedy až nezmyselných problémov Kozaa.

Koza – Prasa
Koza a prasa to je láska na prvý pohľad. Obe znamenia sú zamerané na domov. Navzájom si pomáhajú a sú ku sebe tolerantný.