ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Kôň - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

KôňKôň je veľký, dobre vyzerajúci a elegantný spoločensky založený tvor.
Je zhovorčivý, galantný, sympatický, prívetivý a všeobecne obľúbený, často pestuje nejaký šport. Je duševne i telesne nadaný, má však viac šikovnosti ako inteligencie.

Býva netrpezlivý, veľký egoista, bezohľadne pozerá len na vlastné problémy. Je dobrým pracovníkom hlavne v oblasti financií, no býva náladový a nestály. Neznáša samotu a miluje lichôtky.

Kôň je siedme znamenie čínskeho horoskopu. Kôň je považovaný za márnivé a nestále znamenie. Kôň sa dokáže rýchlo rozhodnúť je inteligentný a rýchly. Kôň je slobodomyseľný, rád sa púšťa do rôznych vecí, avšak často má problém ich dokončiť. Kôň býva veľmi netrpezlivý, nemá rád kritiku a stále sa niekde ponáhľa.

Ľudia narodený v znamení koňa sú často veľmi prchký a tvrdohlavý. Kôň si nerád priznáva svoju chybu. Kôň pôsobí na ľudí príťažlivo a v kolektíve je obľúbený. Dokáže vnútiť ostatným svoje názory. Radi si veci prifarbujú a preháňajú. Majú veľkú fantáziu a predstavivosť. V Japonsku si mladé páry dávajú pozor, aby sa ich deti nenarodili v tomto roku.

Zdravie

Problémom u koňa môže byť neustále vypätie a nevyrovnané nálady. Kôň nie je schopný relaxovať. Ľudia narodení v tomto znamení môžu mať poruchy spánku, alebo psychické problémy.

Láska a Manželstvo
Kôň je pre opačné pohlavie veľmi príťažlivý a má veľký sex-appeal. Keď sa kôň zamiluje, nevidí nič okolo seba, len slepo miluje, ale zároveň jeho láska dokáže rýchlo vyprchať.

Zamestnanie
Kôň sa nevie rozhodnúť, ktoré povolanie si vybrať. Často veľmi dlho hľadá, kým nájde to pravé. Kôň vyniká skôr v zamestnaniach, v ktorých má dostatok priestoru a pohybu. Kôň má veľké predpoklady stať sa politikom, alebo právnikom. Vyniká tiež aj v športe.

Peniaze
Kôň vie veľmi dobre zaobchádzať z peniazmi ale jeho priorita je skôr sloboda ako hromadenie peňazí, avšak vo finančnej kríze sa ocitávajú len veľmi zriedka.

Kôň a Partneri


Kôň – Potkan
Nešťastná kombinácia to je spojenie koňa a hada. Znalci varujú pred týmto vzťahom, pretože je plný konfliktov v osobných aj v pracovných vzťahoch.

Kôň – Byvol

Byvol vyžaduje od koňa zásadovosť a dôslednosť, ale kôň toto nevie splniť, preto aj tento vzťah nebude dobre prosperovať. Kôň a byvol nemajú veľa spoločného.

Kôň – Tiger
Tiger a kôň vytvárajú šťastnú kombináciu. Obe znamenia sa navzájom tolerujú a rešpektujú.

Kôň – Zajac
Kôň a zajac pravdepodobne nebudú schopný udržať dlhotrvajúci vzťah. Tieto znamenie nemajú veľa spoločného.

Kôň – Drak
Koňa a draka čaká priemerný vzťah. Obe znamenia majú spoločné záujmy. Ani jeden netúži sedieť doma.

Kôň – Had
Had a kôň si veľmi nerozumejú. Kôň potrebuje pohyb a voľnosť a lenivý had nie je schopný toto pochopiť.

Kôň – Baran
Kôň a baran sú predurčený vytvoriť harmonický vzťah. Baran sa vie prispôsobiť a kôň vie vniesť do života humor.

Kôň – Opica
Kôň a opica dokážu spolu vytvoriť prijateľný vzťah, avšak musia sa veľmi premáhať.

Kôň – Kohút
Kôň a kohút dokážu tolerovať chyby toho druhého, takže toto nezlučiteľné spojenie niekedy môže aj fungovať.

Kôň – Pes
Kôň a pes vytvárajú kladnú kombináciu založenú na vzájomnej príťažlivosti, porozumení a pochopení.

Kôň – Prasa
Priemerný vzťah koňa prasaťa nebude poznačený veľkými konfliktami ani hlbokým porozumením. Prasa túži po pochopení, čo kôň nemôže ponúknuť.