ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Drak - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

DrakDrak prekypuje životným elánom a podnikavosťou.
Je úprimný, spoľahlivý, ale nemá žiadnu diplomaciu. Všade hľadá dokonalosť a preto má aj vysoké nároky na druhých.

Drak je popudlivý a tvrdohlavý, má divý entuziazmus a neznáša kritiku ani kompromisy. Jeho rady napriek tomu bývajú dobré. Má pevnú vôľu, je inteligentný, na všetko nadaný a veľkorysý.

Drak je piate znemenie čínskeho horoskopu a je považovaný za veľmi užitočného tvora. Číňania draka uctievajú a označujú ho aj za strážcu bohatstva a moci. Znamenie draka symbolizuje vládcu. Drak je charakterizovaný ako sebavedomý, oslnivý, silný, čestný a veľkorysí k priateľom. Ľudia narodený v znamení draka sa ihneď vrhajú do boja. Sú impulzívny a nemajú radi jednotvárnosť.

Drak sa ľahko nechá vyprovokovať a nedá sa povedať ani to, že by bol veľký diplomat. Drak je veľmi rád stredobodom pozornosti je naivný, dôverčivý a nechá sa veľmi ľahko oklamať. Pokiaľ niekto sklame ich dôveru, tak vedia byť veľmi krutí a nikdy nezabudnú na krivku. Slabosťou draka je jeho nestálosť a často nerealistický pohľad na svet.

Zdravie
Drak sa dožíva vysokého veku. Veľmi rád športuje a preceňuje svoje sily, čo mu často spôsobuje úrazy. Ľudia narodení v tomto znamení, sa vedia veľmi dobre vyrovnať so stresom.

Láska a Manželstvo
Drak potrebuje mať okolo seba veľa lásky, neustále pochybuje a preto nikdy nemôže milovať z celého srdca. Drak očakáva oddanosť svojho blízkych, ale ich nezávislosť môže spôsobiť to, že si nikdy nemusia nájsť partnera a ostanú sami po celý život.

Zamestnanie
Drak si najlepšie vedie v oblastiach cestovania a prírody. Často z nich bývajú dobrí odborníci na financie, právo a architektúru. Nie je výnimkou ani umelecké a športové nadanie.

Peniaze
Inteligencia a ctižiadosť draka im umožňujú získať moc a bohatstvo. S peniazmi nakladajú veľkoryso, ale nie sú márnotratní.

Drak a Partneri

Drak – Potkan
Obe znamenia sú veľmi odlišné, ale dokážu spolu prežiť veľmi šťastné chvíle. Drak a potkan môžu spolu dokázať veľké veci.

Drak – Byvol
Vzťah draka a byvola bude napäté a obidve znamenia sa musia veľmi snažiť, aby vzťah mohol fungovať. Ak toto všetko splnia, môžu si vybudovať skvelý partnerský vzťah.

Drak – Tiger
Drak a tiger môže mať spolu veľmi pokojný vzťah pokiaľ sa im podarí nájsť rovnováhu. Obe znamenia majú schopnosť otvorene sa rozprávať a vyjadriť svoje názory.

Drak – Zajac
Spojenie draka a zajaca vytvára dobrú partnerskú kombináciu. Majú spoločné záujmy a názory a navzájom sa uznávajú.

Drak – Drak
Táto kombinácia nepredstavuje ideálny partnerský vzťah. Draci sú veľmi silné a individuálne znamenia, čo chcú mať všetko pod kontrolou.

Drak – Had
Drak a had vytvárajú úspešný vzťah v láske aj v obchode. Obe znamenia si veľmi dobre rozumejú.

Drak – Kôň
Drak a kôň sa veľmi priťahujú je to vášnivý vzťah, ale je tu problém, že veľmi dlho nevydrží. Problémy vo vzťahu nie sú schopní navzájom riešiť.

Drak – Baran
Drak a baran vytvárajú vzťah veľmi ťažko. Baran je rodinný typ a drak sa nedá príliš ovládať.

Drak – Opice
Vzťah draka a opice je ideálna kombinácia pre draka. Drak a opice vedie vytvoriť skvelý partnerský aj pracovný vzťah. Obe znamenia sa navzájom potrebujú.

Drak – Kohút
Spojením draka a kohúta vznikajú priemerné vzťahy. Kohút by nemal ponižovať draka. Obe znamenia by mali byť voči sebe tolerantnejšie.

Drak – Pes
Nepriateľský a rizikový vzťah, tak takto by sa dalo charakterizovať spojenie draka a psa. Táto kombinácia je veľmi nepriaznivá a malo by sa jej skôr vyhnúť.

Drak – Prasa

Drak a prasa spolu vytvárajú nekonfliktný priateľský vzťah. Drak aj prasa sú romantické znamenia. Táto kombinácia je priaznivá aj pre obchodné vzťahy.