ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Zajac - čínsky horoskop

Vytlačiť PDF

ZajacV niektorých krajinách sa toto znamenie označuje ako mačka.
Zajac je šikovný, graciózny, hravý, zručný, nadaný, má zdravú ctižiadostivosť, je to najšťastnejšie znamenie. Zajac je aj povrchný, klebetný. Nedá sa ľahko vyviesť z rovnováhy, ,. je sentimentálny, citlivý, rozvážny, pokojný.

Je to zarytý konzervatívec. Je nežný, pozorný, dokáže milovať a byť verný.

Zajac je štvrté znamenie čínskeho horoskopu. Zajac je považovaný za inteligentné a ostražité zviera. Zajac je tiež považovaný za znamenie poctivosti a múdrosti. Zajac najľahšie zo všetkých znamení dosahuje šťastie a pohodu. Zajac je inteligentný, rýchly a ostražitý a všetkými obdivovaný. Zajac je spoločenský typ, ktorý zle znáša samotu. Zajac je veľmi pokojné znamenie a veľmi zriedka sa rozčúli. Veľmi nerád čelí konfliktom.

Zajac je veľmi rozvážne znamenie a obozretné znamenie, aj keď to na prvý pohľad vôbec nie je vidieť a väčšina si myslí skôr pravý opak. Zajac vždy predtým ako sa rozhodne do niečoho ísť všetko dôkladne preskúma. Znamenie zajac je charakteristické tým, že nie je naklonené zmenám. Silne verí vo svoje schopnosti a vlastný úsudok. Negatívnou vlastnosťou zajaca je povrchnosť.

Zdravie
V oblasti zdravie má zajac najväčšie problémy s trávením. Zajaca rozruší každá zmena, čo sa odráža aj na problémoch s trávením.

Láska a Manželstvo
Zajac má veľmi rád sex, nerád sa citovo viaže a má radšej pokojný život. Zajac veľmi rád flirtuje a často je neverný. Zajac si často vyberá starších partnerov, pretože potrebujú aby ich niekto chránil a rozmaznával.

Povolanie
Zajac má skvelé komunikačné schopnosti jeho prednosťou je, že vie odhadnúť ľudí. Táto vlastnosť mu zaručuje kariérny rast. Zajac býva úspešný v obchodných a finančných transakciách.

Peniaze
Zajac čo sa týka peňazí je veľmi opatrné a rozvážne znamenie, ale zároveň veľmi úspešné. Zajac sa riadi inštinktom, nerád riskuje a inklinuje ku bezstarostnému životu.

Zajac a Partneri


Zajac – Potkan
Vzťah zajac a potkana prináša z dlhodobého hľadiska problémy, avšak v pracovnom živote vedie pomerne dobre navzájom spolupracovať.

Zajac – Byvol
Zajac a byvol môžu vytvoriť pekný a príjemný vzťah, avšak každý z dvojice musí zľaviť zo svojich požiadaviek.

Zajac – Tiger
Zajac nemá veľké pochopenie pre tigra. Zajac a tiger málokedy spolu vychádzajú dobre, pretože jednému vadí to, čo ten druhý má naopak veľmi rád.

Zajac – Zajac
Spojenie dvoch zajacov je zárukou zábavy a pohody. Zajac dokáže pomáhať zajacovi, ale treba dávať pozor, aby do vzťahu nevstúpil niekto tretí.

Zajac – Drak
Zajac a drak vytvárajú výbornú kombináciu. Zhodujú sa dokonca aj v zlých vlastnostiach.

Zajac – Had
Zajac a had vytvárajú priemerný vzťah, musia sa ale podporovať a viac tolerovať, inak sa môže vzťah rozpadnúť.

Zajac – Kôň
Tento vzťah nemá predpoklady na dlhé trvanie. Jeden má rád pokoj a druhú zas chce byť neustále v pohybe. Zajac a kôň majú často problém sa na niečom dohodnúť.

Zajac – Baran
Spojením zajaca a barana vznikne úspešný vzťah obe znamenie sa navzájom veľmi dobre znášajú.

Zajac – Opica
Zajac a opica sa navzájom prehliadajú a len veľmi ťažko si vedia spomenúť na to, čo ich navzájom priťahovalo.

Zajac – Kohút
Zajac a kohút by sa do kopy vôbec nemali dávať. Ich vzťah bude plný konfliktov a bojov. Tieto znamenia sa nedokážu navzájom tolerovať.

Zajac – Pes
Zajac a pes môže spolu vytvoriť pekný vyvážený vzťah. Obe znamenia majú zmysel pre spoluprácu. Zajac a pes môžu spolu veľmi dobre podnikať.

Zajac – Prasa
Spojením zajac a prasaťa vznikne príjemný vzťah. Obe znamenia nie sú komplikované a dokážu sa navzájom tolerovať.