viagra cheap prices

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Škorpión žena

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu ŠkorpiónV žene narodenej v znamení Škorpióna je hlboká, tajomná krása. Je príťažlivá, hrdá a plne sebavedomá. Žena Škorpión je plná vášne pre život, napriek tomu bude v skutočnej búrke jej chladný rozum a oceľová sila fungovať ako záchranná plť...

Žiadna žena Škorpión si nemyslí, že nie je celkom ženská, a vy sám sa asi divíte, o čom to hovorím, keď ste do jednej takej zamilovaný. Toto dievča má rozhodne dostatok osobitého kúzla a je neobyčajne zvodná.

Akonáhle dievčatko v Škorpiónovi odhalí rozdiel medzi modrými a ružovými topánočkami, zmieri sa s nosením ružových, pretože vždy dokáže vyťažiť z danej situácie maximum. Avšak ružová nie je jej prirodzená farba. Skutočná farba jej povahy je tmavo fialová alebo bordová, čo vôbec nie sú ženské farby.
Tak či tak, aby sme jej priznali kredit, ona vo vás vzbudí dojem, že sú.

Dievča Škorpión drží na uzde svoju túžbu dominovať, a zatiaľ geniálne predvádza svoju ženskosť. Robí to s väčšou rafinovanosťou než dievčatá narodené v Baranovi, Levovi a Strelcovi, ktoré majú v sebe tiež určitý mužský element. Aspoň to tak bude robiť počas "balenia".

Môžu nastať prípady, keď je nič netušiaci manžel kruto prekvapený, keď si vyklepáva svadobnú ryžu z topánok a ilúzie z očí. Napríklad na rozdiel ženských Baranov táto žena potlačí svoju silu a energiu a dovolí mužovi, aby jej zapálil cigaretu. Pritom ho zmagnetizuje ťažkým parfumom a exotickými pohľadmi.
To je omnoho zvodnejšie, než si sama zapáliť cigaretu zápalkou a vyfúknuť mu dym do tváre - a ona to vie. Vie toho omnoho viac. Iné dievča by sa vám možno vrhlo do náručia a vykrikovalo svoju lásku do sveta.

Dievča Škorpión k vám však bude kráčať zvoľna, zvodne a ticho vám odovzdá svoju intímnu správu. Je to neuveriteľné, ale tieto ženy dokážu vyzerať sexy v džínsoch, jazdeckých nohaviciach alebo teniskách. Možno je to ich zastrený hlas, ktorý vytvára ten dojem. Nebude na vás žmurkať dlhými riasami a slepo vás zbožňovať.

Veľa dievčat v tomto znamení sú divošky s krátkymi ježatými riasami. Okrem toho s tými krásnymi tajomnými očami, ktoré dokážu tak jasne čítať vaše myšlienky, sa nepotrebuje nijako prikrášľovať. Zašepkajte jej do ucha niečo romantické, čo by iné dievča zbavilo zmyslov, a ona na vás zameria prenikavý pohľad, ktorý odhalí vaše pravé úmysly.

Dievča Škorpión je ľudský röntgen, takže s ňou radšej nešpásujte. Ak to s ňou nemyslíte vážne, iba strácate čas a urážate ju. Neradil by som vám, aby ste urazil Škorpióna. Nie je to zdravé. Ak neviete, čo tým myslím, spýtajte sa niekoho, kto to vie. Možno má v zásobe nejaké historky, pri ktorých vám budú vstávať vlasy na hlave.
Táto nebezpečná femme fatale dokáže skrývať svoju silu odplaty pomocou plachého úsmevu, jemného chovania a anjelského hlasu. Pre vás je dôležité to vedieť. Nakoniec ste to vy, kto ju chce skrotiť - alebo sa pred ňou ochrániť - čokoľvek. Pravdepodobne oboje.

Nebesia nepoznajú horšie besnenie, než keď žena Škorpión stratí svoju obvyklú kontrolu nad svojimi vo vnútri kypiacimi emóciami.

Dokáže byť spupná a despotická, sarkastická a ľadová - a odrazu sa rozpáliť ako rúra pri dvestopäťdesiatich stupňoch Celzia. Dokáže zúrivo nenávidieť aj vášnivo milovať. Dokáže vrieskať ako poplachová siréna alebo šepkať ako zamilovaná hrdlička. Jedným si môžete byť istý - nikdy to nie je len odvar.
Táto žena má znepokojujúci talent, ktorý vo vás môže vyvolať mrazenie. Je to zvláštna forma čiernej mágie, ktorú spriada tak dokonale, že to môže vyzerať ako skutočné čarovanie.

Akonáhle sa vaše oči stretnú s jej, máte malú šancu utiecť. Svojim tajomným šiestym zmyslom dokáže často rozoznať budúceho druha na prvý pohľad a nejakým spôsobom mu tento poznatok okamžite odovzdá. Môžete reagovať dvojakým spôsobom. Buď beznádejne prepadnete jej kúzlu a omámene sa poddáte, alebo sa vydesíte tak, že budete mať chuť bežať po pomoc.
Ale načo ten chvat? Zostaňte ešte chvíľu. Možno sa dozviete mnoho o živote. Ona to vie. A naučí vás to. V každom prípade by vám malo lichotiť, že vás uznala hodného svojho prapodivného pohľadu. Táto žena nedokáže mužovi odpustiť slabosť. Hľadá v ňom ctižiadosť a odvahu.

Chce druha, ktorý by ju ovládal, a pritom v nej podnietil hrdosť bez toho, aby obmedzoval jej skrytú individualitu. Musí byť silný, mužný a pohľadnejší než priemerní muži. Požaduje vysoký stupeň inteligencie, ktorý by sa vyrovnal jej prenikavému intelektu, teda viac, než povrchné znalosti abstraktnej filozofickej múdrosti.

V oblasti financií sú tieto ženy celkom nevyspytateľné. Niekedy šetria každý halier, a potom odrazu prepadnú záchvatu utrácania. Jedno je však isté. Majú rady peniaze, či ich ukladajú do prasiatka alebo ich utrácajú za luxusné veci. Vždy však silne tiahnú k prestíži a nedovolia, aby mali peniaze kompromitujúci vplyv.
Vaša partnerka bude spokojná, keď budete mať menší plat, pokiaľ budete svojim pánom a budete mať možnosť postupu smerom k vplyvnému postaveniu.

Žena Škorpión má rada moc a obetuje pre ňu veľa. Vaša moc postačí, pretože Pluto jej dovoľuje žiť prostredníctvom druhých, ak jej to vyhovuje. Pamätajte si, že aj keď pre naplánovaný cieľ obetuje a znesie veľa, je príliš hrdá, aby žila v nedôstojných podmienkach nastálo, a ak je k tomu nútená nerozumne dlhú dobu, stane sa zatrpknutou a nespokojnou.
Buď sa po čase pokúsi pre rodinu zvrátiť šťastenu, alebo sa postupne stiahne do skľučujúceho sveta šedých jašteríc, keď bude navonok prijímať chudobu a zdanlivo sa z nej takmer tešiť, ale vo vnútri bude hlboko rozčarovaná.

S deťmi môže niekedy jej láska postrádať určitú nehu a otvorené prejavy náklonnosti, ale potomstvo asi aj tak vycíti jej hlbokú oddanosť a bude sa cítiť citovo uspokojené.

Táto matka nenechá prejsť talent svojich detí bez povšimnutia či nevyužitý. Bude ich neustále povzbudzovať k dosiahnutiu vyšších cieľov a bude ochotná im poskytnúť všemožnú podporu, akú potrebujú. Keď budú mať problémy, poskytne im svoju silu a pomoc, pretože znalosť ľudskej povahy z nej robí múdreho poradcu. Svojou vlastnou odvahou ich bude učiť postaviť sa prekážkam.

Môže však byť slepá k ich chybám, čo je postoj, ktorý môže spôsobiť mnoho problémov, ak nie je včas rozpoznaný a zmenený. Každý, kto podľa nej predstavuje pre deti čo i len najmenšiu hrozbu, bude rozdrvený a obávam sa, že to zahŕňa aj manžela. Nebude sa jej páčiť, keď bude otec na deti prísnejší, než si myslí, že je vhodné.

Žena Škorpión vás niekedy skoro utopí vo svojej vášni pre život, napriek tomu bude v skutočnej búrke jej chladný rozum a oceľová sila fungovať ako záchranná plť.
Navzdory podivnému magickému pôsobeniu sa na vás budú jej pôsobivé oči vždy pozerať úprimne, a to aj vo chvíli, keď je ľudským chápaním nedostižná. Je možno trochu nebezpečná, ale bezpochyby vzrušujúca. Nech sa ostatní manželia trápia s prelietavými dievčatami.

Vy poznáte podmanivé tajomstvo ľúbeznej čarodejky, ktorá vám uvarí šálku dobrého čaju a nikdy vám nespáli hrianku ( no, skoro nikdy ). Keď je šálka prázdna, nechajte ju veštiť vám z čajových lístkov. Vie to - pokiaľ chce. Tvrdíte, že ste to nevedel?
Hovoril som vám, že sú veci, ktoré si necháva pre seba...