viagra professional online pharmacy

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Váhy žena

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu VáhyAj keď sa to nezdá: tichá voda brehy myje. Aj keď sa to nezdá, ale kľudné Váhy skrývajú v sebe sopku emócií.

Táto žena môže byť roztomilá ako chlpatý biely zajačik a presvedčivo vám šepkať do ucha všelijaké nežnosti. Môže sa obliekať do hodvábu a čipiek a mať voňavé vlasy. Dokonca môže vyzerať ako bábika na hranie, ktorú by ste zodvihol jednou rukou ( i keď s ascendentom v Býkovi alebo Strelcovi bude robustnejšia ).

Ale napriek všetkej ženskosti a pôvabu nosí toto dievča nohavice s prekvapujúcou nenútenosťou a perfektne jej padnú. Jej duševné procesy sú charakteristické mužskou logikou a vyrovná sa vám v každej diskusii. Dokonca vás môže niekedy predčiť, aj keď žena v tomto znamení je príliš umná na to, aby vám to dala najavo skôr, než máte svadobnú cestu bezpečne za sebou.

Pred svadbou si bude dávať pozor, aby vás neporazila v šachu, ale nebude skrývať svoj intelekt za tými nežnými jamkami v lícach naveky. Nakoniec vám ukáže, čo je jej mozog zač.

Väčšina žien vo Váhach prejaví svoj dôvtip, kedykoľvek sa naskytne téma, o ktorej sa dá diskutovať. Môže to byť čokoľvek - napríklad prečo by ste nemal nosiť goliere s gombíkmi alebo prečo nedostanete v práci vyšší plat. ( Bude si myslieť, že to druhé je čiastočne vaša vina a čiastočne vina vášho šéfa.
S Váhami všetko skončí ako šesť jedného a pol tucta druhého - takže to vyjde zajedno. ) Pokiaľ odmietnete prehltnúť návnadu, bude sa prieť sama so sebou.

Táto žena dokáže začať sama sviatočnú bitku a sama ju tiež aj víťazoslávne zakončiť. Vašim jediným príspevkom bude "Ale prečo?", alebo "Ja si to nemyslím," ale niekedy to stačí na to, aby predviedla brilantný monológ, ktorý môže trvať aj viac než hodinu. V jeho priebehu sa však pravdepodobne budete topiť v jej čare.

Za každou treťou vetou vám uštedrí neznesiteľne nádherný úsmev a vy nakoniec zmeníte názor rovnako ľahko, ako ona mení pohlavie, keď si na čas privlastní mužské privilégiá a potom sa zas premení v maznavého zajačika.

Presvedčí vás pomocou čistej logiky. Nestratíte mnoho okrem vašej pýchy, a tá vám pod vplyvom magického úsmevu Váh nebude veľmi chýbať.
Obvykle má pravdu, pretože svoje konečné rozhodnutia zvažuje rovnako starostlivo ako Najvyšší súd. Ženy Váhy nepotrebujú veľmi povzbudzovať, aby začali nahlas porovnávať dve rozdielne stanoviská.

Rušná politická sezóna poskytne vašej partnerke veľa príležitostí vybrúsiť si svoje rétorické schopnosti a argumentačný talent. Akonáhle sa rozhodne, na ktorej strane stojí a ktorý kandidát je ten pravý, vynikajúco sa hodí na politického pracovníka.

Okrem typickej záľuby zvážiť všetko dvakrát, aby si bola istá, že neurobila chybu, dokáže byť táto žena skúškou nervov pre muža, ktorý má záujem o milostný vzťah alebo priateľstvo alebo oboje. Jej tendencie prieť sa sú skutočne založené na úprimnej túžbe dosiahnuť nestranné rozhodnutie.
Mohlo by to byť horšie. Aspoň si pri tom nevymýšľa vlastné pravidlá ani tvrdohlavo neodmieta rozumné argumenty ako ženy narodené v niektorých iných znameniach.

Neznáša samotu. Partnerstvo ako v práci, tak v láske, je jej najhlbšou potrebou. Nerada pracuje sama a je doslova neschopná žiť sama.
Život so ženou narodenou v znamení Váh bude mať mnoho kladných stránok.

Nikdy vám nebude otvárať listy. Nikdy neprezradí vaše obchodné tajomstvá priateľom, ani vás nestrápni pred vašim nadriadeným. Skôr ho celkom okúzli s rovnakým úsmevom, akým si podmanila vaše srdce, keď ste sa s ňou prvýkrát stretol. Niektoré ženy, u ktorých pôsobí vplyv Marsu, sa občas môžu príliš poddávať emóciám alebo jedia a pijú viac, než je zdravé, ale tých nie je veľa. Aj keď niekedy môže táto žena zakopnúť o vlastné váhy, skôr či neskôr zase dosiahne normálny stav božskej harmónie.

Zažijete chvíle, keď sa budete pýtať, či je to anjel alebo diabol, ale anjeli bojujú na jej strane častejšie než diabli. Zrejme nebudete mať dôvod si sťažovať na nedostatok fyzických dôkazov jej lásky, pretože je romantická a milujúca, ako len má žena právo byť.

Matka narodená vo Váhach bude svoje deti milovať a nežne sa o nich starať, ale úprimne povedané, ich miesto bude až po vás. Sú to síce pre ňu mladí partneri, ale vy ste prezident spoločnosti a na tento základný fakt ich matka nikdy nezabudne.
Dostanú veľký kus jej srdca, ale nikdy im nedovolí ukradnúť ten kútik, ktorý vám venovala, než sa narodili. Pokiaľ vám ich hra prekáža v odpočinku, dokáže byť dosť prísna, a pokiaľ vás nepočúvajú, bude viac rozhnevaná, než keby neposlúchli ju.

Títo potomkovia budú roztomilí a čistí ako deti a poriadni a zdvorilí ako dospelí - pokiaľ ich nerozmaznáte a ona tomu nezabráni, pretože vy ste pán a vládca. Je to len ďalšie z rozhodnutí, ktoré možno nechá na vás, aby sa vyhla zlému úsudku.

Táto matka je normálne mierna, ale keď je treba, neustúpi. Svoje deti nikdy nezanedbáva ani ich neignoruje, ale je pravda, že sa chcela stať matkou v prvom rade preto, aby dala viac šťastia vám. Jednou z prvých vecí, ktorú deťom vštiepi, keď ich učí modliť sa, je: "Boh žehnaj oteckovi." Nikdy nedovolí, aby si otca nevážili.

Je pravda, že môže jesť veľa sladkostí a stlstnúť. Tiež sa môže zdržať na tanečnej zábave alebo nad fľašou vína. Občas je dosť panovačná a niekedy príliš veľa rozpráva. Ale všetky tieto veci nastanú, len keď sú jej emocionálne váhy dočasne z rovnováhy. Vždy sa po čase zase ustália.
Pokým na nich niekto nedrží nohu, vyrovnajú sa samé. Ak je jedna strana trochu nízko, pridajte štipku náklonnosti a zase sa zdvihne. Ak druhú stranu ťaží mnoho smútku, odľahčite ju pochopením a jej nádherná harmónia sa vráti.

Ktorá iná žena by vedela vyzerať ako princezná, keď ju vezmete na ples, alebo si zašnurovať topánky, obliecť si kockovaný pracovný kabát a pomôcť vám narezať polená do krbu? Má dostatok pôvabu pre to prvé a dosť sily pre to druhé.
Ak hudobní skladatelia zabudli napísať pesničku s jej menom, napíšte vlastnú melódiu vo valčíkovom rytme a venujte ju svojej žene v znamení Váh.
Fortissimo.