generic viagra canadian pharmacy

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Váhy muž

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu VáhyOd tohto muža dostanete veľa rád. Bude mať perfektné riešenie pre všetky vaše problémy a odpoveď na každú otázku. Ale nemá cenu od neho očakávať, že bude odpoveďou na vaše dievčenské sny...

Niektoré z nich zmení a druhé spochybní. Muž v znamení Váh dokáže byť poriadne tvrdohlavý a jeho zvyk všetko racionalizovať, vrátane lásky, vás bude doháňať k šialenstvu - alebo vás donúti kapitulovať.

Napriek tomu vás musím varovať - akonáhle sa chytíte do sietí jeho šarmu, nebude ľahké sa z nich vymotať. Dostať sa z pasce na medveďa je proti tomu hračka. Keď skúsite utiecť, presvedčí vás, aby ste zostala, tak logickými a inteligentnými argumentmi, že proti nim nič nezmôžete, iba ak by ste absolvovala právnickú fakultu na Harvarde.

Okrem neprekonateľnej argumentácie k vám tiež bude taký nežný a milý, že zabudnete na rozpory v jeho povahe, ktoré vás pred tým tak rozčúlili. Potom sa na vás usmeje a vo vašom vnútri sa niečo stane.

Srdce vám takmer vyskočí z hrude. Od tej chvíle je bitka prehraná. Jeho sny sa stanú vašimi snami a na ničom vám nebude záležať tak veľmi ako na tom, aby bol šťastný. Kúzlo nie je to isté čo hypnotické pôsobenie Škorpióna.

Príťažlivosť tohto znamenia je logická a skutočná, v žiadnom zmysle nadprirodzená. Niet v nej žiadnej čiernej mágie, iba obyčajné podľahnutie jeho nebeskej aure. Na druhej strane iste nastane doba, keď budú jazýčky povestných váh bláznivo lietať nahor a nadol.
Budete na neho musieť kričať alebo sa postaviť na hlavu, aby vám venoval pozornosť a k niečomu sa odhodlal. Nemyslite si naivne, že keď jeho lásku riadi Venuša, bude naveky prebiehať hladko a pokojne.

Pokiaľ poznáte gréckou mytológiu, iste viete, že Venuša ( Afrodita ) mala tiež aj zlé dni. Napriek tomu keď sa váhy vyrovnajú, život s týmto mužom môže byť opojný ako pohár nektáru so spústou smiechu a bezstarostnosti, akú poznajú len bohovia na Olympe.
Rozhodnúť sa a odhodlať sa k niečomu stojí typického muža Váhy rovnaké úsilie ako skrotiť divokého bizóna, a aj keď dospeje k rozhodnutiu, pokiaľ tuší, že urobil chybu, môže ich bez výstrahy zmeniť.

Slová láska a Váhy sú prakticky synonymami. Váhy lásku vynašli a vycizelovali ju do umenia s ešte väčšou rafinovanosťou než Lev, Škorpión a Býk, čo je samo o sebe dosť veľavravné. Váhy majú vrodené Amorove delikátne stratégie. Použijú každý trik s bezstarostnou ľahkosťou a zriedka sa im nepodarí získať vytúženú devu.

Hmm, ale akonáhle ju dostane, nie je si tento muž vždy istý, čo s ňou má robiť. Najskôr ju svojim kúzlom dovedie k ochotnej povoľnosti, a potom váha. Má využiť jej bezmocnosť, alebo jej má ponúknuť sobáš? Alebo oboje? Alebo nič? Tu začína jeho duševný boj a život v rajskej záhrade s týmto Adamom začne svojim spôsobom postrádať na príťažlivosti. Záujem o opačné pohlavie mu vydrží najmenej do deväťdesiatky.

Váhy nerady zraňujú niečie city, aj keď zostávajú v blaženej nevedomosti o škode napáchanej svojou hádavosťou. Nerady hovoria nie a málokedy si uvedomia, že odkladanie rozchodu je omnoho bolestnejšie než rýchly koniec vzťahu. V opačnej situácii, keď sú vzájomné city také úžasné, aké len ľudské bytosti môžu zažiť, môže byť predlžovaná agónia rovnako mučivá.

Pokiaľ muž Váhy cíti, že je k niekomu vo svojom živote nespravodlivý - či už k vám či k niekomu vo vašej nedávnej milostnej minulosti - jeho bolestná nerozhodnosť nebude mať konca. Byť nespravodlivý sa podľa neho rovná zločinu na úrovni vraždy.
Neochota byť krutým ho môže dohnať k nešťastnej ponuke na sobáš, ktorý je predurčený k rozvodu, alebo nekonečné otáľanie spôsobí, že prepasie životnú lásku. Takže vidíte, že jeho postoj je meč s dvojitým ostrím, ktorým buď odsekne pravú lásku alebo mu odreže kus nestráviteľného manželstva. Odhodenie falošného sentimentu je liekom pre oboje.

U mužov vo Váhach nemožno poprieť sklon k nestálosti. Majú tendenciu flirtovať a zahrávať si, hlavne v mladosti. Ich prirodzeným impulzom je ohodnotiť každú tretiu, ktorú stretnú, a vážiť jej možnosti byť ich skutočným "druhým ja Skúšať dostať z Váh tajomstvo, ktoré im bolo dôverne zverené, je ako porušenie spovedného tajomstva. Toto všetko robí z vášho partnera veľmi dôveryhodného človeka, ale nie príliš citlivého voči vašim pocitom. Môžete sa mu s dôverou zveriť.
Ale budete trpieť, keď nevycíti vaše najvnútornejšie potreby. Chce vás potešiť, ale málokedy dostatočne rozumie vašim tichým nádejam, aby ukojil vaše túžby ( pokiaľ nemá ascendent alebo Mesiac vo vodnom znamení ).

To, že je odborníkom na lásku, z neho nerobí spriaznenú dušu, čo sa týka vašich nálad. Má dosť problémov vyrovnať sa s vlastnými. Nič ho nerozčuľuje viac, než keď k nemu bežíte so správou, ako vás niekto hlboko ranil. Hľadáte porozumenie, a čo dostanete?
Jeho prvá otázka bude: "Čo si mu ( jej ) urobila?" Potom vám vytkne, čo ste urobila zle, až budete mať chuť jačať od zlosti. Pokojne kričte, pretože pokiaľ si myslí, že ste jednala nesprávne, aj tak nebude na vašej strane a emocionálny aspekt mu celkom unikne. Tento nedostatok uvedomenia si partnerkinej potreby hlbokého porozumenia vedie zákonite k problémom.

Môže sa zdať neuveriteľné, že dokáže byť tak intuitívny v abstraktných otázkach, mať tak oslnivo logickú dedukciu a schopnosť vytvárať nezaujatý, jasnými očami videný úsudok, a napriek tomu byť tak tupý k tomu, čo vás vo vnútri bolí alebo vzrušuje.
Ale to je jeden z tých rozporov, s ktorými musíte žiť, pokiaľ žijete s mužom narodeným vo Váhach. Jeho jemnosť a úsmev vám to samozrejme uľahčujú. Ak nepôsobia v jeho natívnom horoskope nejaké finančné vplyvy, nebude udržiavať prísny rozpočet.

Naopak, typické Váhy majú celkom štedrú ruku. Veria v utrácanie za predmety alebo činnosti, ktoré prinášajú krásu alebo šťastie. Jeho spoločenský život budú spestrovať inteligentní a vtipní ľudia, ale pokiaľ sa skupina rozrastie na viac než tucet teplých tiel, bude lapať po dychu. Tento muž vás môže bez vysvetlenia opustiť v preplnenom divadle. Nie je to tým, že vás nenávidí. Len sa ho zmocnila klaustrofóbia, typický problém Váh.

Otec v znamení Váh bude uplatňovať kázeň s miernou autoritou a bude sa snažiť logicky zdôvodniť trest, ktorý málokedy vykoná v hneve. Tak ako vy podľahnú deti jeho kúzlu a rovnako ako vám im pôjdu na nervy jeho ustavičné debaty. Je trochu podivné, že títo muži sa príliš netešia na narodenie detí. Ale keď prídu na svet, zvážia výhody ich lásky oproti samote a vrhnú sa do otcovstva s úprimnou snahou sa z neho radovať. Obvykle tiež skončia ako zbožňujúci rodičia.

Napriek tomu nikdy nedovolia, aby rodičovská náklonnosť nahradila láskyplné city voči vám. U typických Váh oboch pohlaví má prednosť partner a dieťa je druhé v poradí. Nemusíte sa báť, že manželova láska k vám sa bude s prírastkami do rodiny zmenšovať.

A sme zase tam, kde sme začali.