viagra professional canada

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Panna žena

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu PannaAk sa v Raji bude organizovať hlavné upratovanie, hlavným organizátorom bude určite Panna. A keď sa pán Boh vráti z dovolenky, bude nadmieru spokojný, pretože nikto iný by mu lepšie neupratal. Občas to Panny preháňajú, preto ich aj označujú za puntičkárov.

Predstavujete si dievčinu v znamení Panny ako jemnú, panenskú devu, čistú ako čerstvo napadnutý sneh? Asi prídete o pár ilúzií.

Nie je to žiadna rusalka v priesvitnom háve, ktorá kľačí na brehu jazera. Prepáčte, že sem vám zničil vašu predstavu. Žena Panna dokáže opustiť manžela kvôli mužovi, ktorého stretla kdesi ďaleko za oceánom, porodiť milencovo dieťa, než sa odhodlá ku svadbe, a čeliť nepriateľskému svetu s vzpriamenou hlavou. To nie je práve panenský prístup.

Máte sa o tomto nežnom a krehkom symbole nepoškvrneného ženstva čo učiť. Okrem iného má chrbticu z nehrdzavejúcej ocele. Je pravdou, že v zásade je ostýchavá. O tom niet sporu.

Tieto dievčatá neprednášajú plamenné prejavy na verejnosti ani nerozbíjajú sekerami salóny v ťažení proti pitiu alkoholu. Rovnako sa nedostávajú do väzenia za riadenie v podnapitom stave.

Ale žena Panna je žena.
Pozná všetky nevyhnutné lsti a zbrane, vrátane odhodlania dosiahnuť šťastie, nech ju cesta k nemu zavedie hoci kam. Kvôli pár pichľavým tŕňom pozdĺž cesty neomdlie ani nebude zúfalo volať o pomoc. Pokiaľ sa dopočujete o žene Panne, ktorá prekročila zákony spoločnosti, rozhodne sa pokúste čítať medzi riadkami. Pravda je, že má v podstate čistú dušu.

Ale skutočná láska je tiež čistá a Pannu iný druh nezaujíma. Kvôli nej sa vyšplhá na najvyššie hory a prekoná búrlivé moria v galošiach a lodnej kazajke, čo môže značne zakaliť predstavu slabej dievčiny v šifóne. Tiež si spomeňte, že skutočný planetárny vládca Panny, vzdialený Vulkán, je bohom hromu.

Panna, ktorá je nespokojná v manželstve a nájde lásku bez chyby ( alebo si myslí, že ju našla, čo je to isté ), nebude váhať pretnúť bývalé putá. Ak použije nôž, povedie ho chladnokrvne a presne ako chirurg. Napriek tomu, že nerada rozbíja rodinný kruh, ešte viac neznáša pokrytectvo. Ak raz prijme lásku ako naozajstnú a ideálnu, čistota vzťahu podľa jej vlastného konceptu preváži nad všetkými právnymi dokumentmi sveta.

Je to jediná žena zverokruhu, ktorá dokáže byť súčasne absolútne praktická a božsky romantická. Situácia s milostnou aférou za ďalekým oceánom sa na prvý pohľad môže zdať povrchná a nemorálna. V skutočnosti je to predvídateľný príklad, keď sa Panna chová v súlade so svojim charakterom, keď musí učiniť ťažké rozhodnutie. Zažije síce agóniu hanby zo spoločenského odsúdenia takéhoto vzťahu, ale to ju neodvráti od vytýčenej cesty, ani to nezničí čistotu jej motívov.

Je to dokonalý dôkaz nezdolnej praktičnosti zemského elementu Panny zmiešaného s duševným, vzdušným Merkúrom hľadajúcim ideál. Akonáhle je láska Panny zažatá, rozžeraví sa do biela a vášne ostatných znamení sa jej intenzite a jedinečnosti nemôžu rovnať. Samozrejme vzplanutie takejto lásky môže trvať dosť dlho.

Pokiaľ ide o vernosť, možno ste výnimočne počul o Panne, ktorá sa z nevysvetliteľných dôvodov rozhodla rázne odhodiť bezúhonnosť, ale v pozadí takého činu väčšinou stojí túžba niečo si dokázať a netrvá to dlho. Panny ženského pohlavia, ktoré na čas skĺznu do promiskuity, sú dostatočne múdre, aby tento lapsus zakamuflovali, a takéto správanie je rozhodne výnimkou.

Za normálnych okolností, pokiaľ vás vaša partnerka naozaj miluje, jej môžete bezpečne dôverovať a pokojne ju zanechať mesiac na opustenom ostrove s najviac sexy mužom, akého poznáte. Dva mesiace? No, Panny sú tiež len ľudia, viete. Nie sú to chodiace a hovoriace počítače. Ich srdcia sú vrelšie, než si ľudia myslia, a ich city môžu mať silu hromu, aj keď to obvykle neinzerujú.
Síce svoje city ovládajú, ale to neznamená, že neexistujú. Pamätajte si to. Dodá vám to odvahu.

Panna je tak puntičkárska voči maličkostiam, že vám to môže ísť na nervy, ale dokáže byť tiež najvľúdnejšou, najštedrejšou a najpríchylnejšou bytosťou na svete. Považujte jej perfekcionizmus za cnosť namiesto za neresť. Čo by sme si počali bez bystrého oka mysle Panny vo svete, kde vládne impulzívnosť? Aj keď vás svojimi kritikami dráždi, má v sebe akúsi neodolateľnú príťažlivosť. Ale to ste iste už objavil sám, inak by ste sa neholil dvakrát denne a nechodil každý večer do knižnice.

Jej jemné chovanie a mierne jasné oči na vás hlboko zapôsobili. Dokonca ste asi už zistil, aká je s ňou zábava, keď na nej ľudia nehľadajú chyby, a aký dôvtip sa skrýva vo vnútri tej peknej hlavy. Je zaujímavé a očarujúce, že keď sa ženy v znamení Panny smejú, často to znie ako zvonenie rolničiek. Nemá žiadne ilúzie, preto sa jej nepokúšajte vnútiť žiadne falošné myšlienky. Pre ňu je pravda krásou - a krása je pravdou.

Pravdepodobne nikdy neuvidíte behať svoje dieťa vonku so sviečkou pod nosom, tvárou zamazanou od marmelády alebo v roztrhaných teniskách. Tiež vám jeho prstíky nebudú rozhadzovať tabak ani vám maľovať pastelkami po súkromných listinách. Jeho matka bude prísna vychovávateľka.

Tieto ženy majú málokedy viac než jedno alebo dve deti a zdá sa, že nepotrebujú materstvo na uspokojenie svojho ženstva. Ale akonáhle sa dieťa narodí, nikdy nezanedbávajú jeho telesné, morálne alebo vzdelávacie potreby. S uspokojením citových potrieb to nemusí byť také ľahké, ale ak si je Panna istá vašou láskou a vie, že si ju vážite, poskytne svojmu potomkovi veľa vrelej náklonnosti.

Deti často považujú matky v tomto znamení za jemné a so zmyslom pre srandu. Aj keď sú prísne a snažia sa im vštepiť dobré návyky, majú v sebe nežnosť, ktorá dieťaťu hovorí, že je milované. Pamätajte si báseň, ktorá hovorí, že za poslednú šesťpencu si nemáte kúpiť chlieb, ale "hyacinty pre potechu duše"? Dajte tejto žene oboje.

Často ju asi pristihnete, ako šije alebo upravuje, a pokiaľ máte typickú Pannu, váš dom bude naplnený nebeskou vôňou čerstvých kvetín a horúceho domáceho chleba pečúceho sa v rúre. Opráši vaše staré sny, až znovu zažiaria. Budete mať manželku, ktorá si nikdy nepožičia váš holiaci strojček ani nepoužije vašu zubnú kefku na líčenie očí.

Keď vás skláti choroba, bude sa o vás starať ako anjel a nezahanbí vás flirtovaním s vašim najlepším priateľom. Bude vždy starostlivo oblečená a bude schopná sa s vami baviť aj o iných veciach než o plienkach a klebetách z módneho salónu.

Dostanete od nej všetku vernosť a oddanosť, ktorú si zaslúžite. Nebude vám robiť žiarlivostné scény, ani nebude bláznivo utrácať vaše peniaze. Nechá si vaše tajomstvo pre seba, pomôže vám zorganizovať prácu a pravdepodobne zostane dlho bez vrások. Nestojí to všetko za zdvorilé spôsoby a čisté nechty?

Jej oči sú pokojné jazerá plné lásky, a keď sa usmeje, celá miestnosť sa rozžiari. Radšej sa jej držte. Možno už nikdy nebudete mať takéto šťastie.