buy viagra online usa

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Panna muž

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu PannaRadšej by sme s tým mali hneď vyjsť na svetlo: Pokiaľ vaše srdce lačnie po romantických snoch a rozprávkach, neupínajte svoje nádeje na muža Pannu, lebo prejdete ostrou redukčnou diétou...

Milostná romanca s Pannou môže sentimentálne založené dievča pekne schladiť a spravidla to bolí. Tento muž žije takmer výhradne na praktickej materiálnej úrovni a pre abstrakcie rozprávkovej lásky nemá veľa pochopenia. Tento problém môže byť zhola akademický, pretože stojí mnoho úsilia priviesť ho na prah milostného vzťahu.

Nie je to typ, ktorý by spieval serenády pod vašim oknom. Budete dlho čakať osamotená na balkóne zaliatom mesačným svetlom, než sa k vám začne šplhať po konštrukcii pre popínavé ruže ( alebo po požiarnom rebríku ).

V skutočnosti prichádzajú Panny do styku s láskou už od útleho detstva, ale nie je to láska ako medzi Rómeom a Júliou. Hlavný spôsob vyjadrenia tohoto slova znamená pre muža v tomto znamení obetavú oddanosť rodine, priateľom a ľudom slabším alebo menej metodickým než on.

Narodil sa s inštinktívnou Iáskou k práci, povinnostiam, disciplíne a pomoci bezmocným. Dokonca aj nezrelá Panna, ktorá ešte nedospela do takých výšok, sa cíti trochu previnilo, že nespĺňa tento nesebecký ideál. Druh lásky, ktorý sa prejavuje dramatickými citmi, sentimentálnymi sľubmi, slzavými vyznaniami a zžieravou náklonnosťou, nielenže necháva muža Pannu chladným, ale môže ho natoľko vystrašiť, že chytí najbližší autobus alebo vlak preč z mesta. ( Lietadlá sú pre neho veľmi rýchle a nákladné, ak pravdaže nie je skutočne zúfalý. ) Pri správnej teplote sa však môže začať roztápať, aj keď sa zdá byť z kombinácie oceli a ľadu.

Rozhodne existujú cesty, ako sa dostať k srdcu Panny. Tajné cesty. Agresívne prenasledovanie k nim nepatrí. Ani koketéria a sex, ako sa na svoje prekvapenie a sklamanie poučila nejedna rafinovaná zvodkyňa.

V láske hľadajú Panny skôr kvalitu než kvantitu. Pretože kvalitu je ťažké získať v každej kategórii, nemajú veľa naozajstných milostných vzťahov, a tie, ktoré prežijú, sú väčšinou nejakým spôsobom nešťastné alebo smutné. Ich reakciou na takéto sklamanie je pohrúžiť sa do najobtiažnejšej možnej práce, strániť sa každej spoločnosti a nabudúce byť najmenej dvakrát tak opatrný. Iste vidíte, že budete potrebovať dômyselnú stratégiu a trpezlivosť.

Základným Panniným inštinktom je cudnosť a od nej ho odvráti len naozaj pádny dôvod alebo neskutočne dobrá žena. Mnoho mužov - Panien, aj keď nie všetci, môže žiť v celibáte ľahšie než muži v iných znameniach. Rovnako tak sa bez reptania podrobia pravidlám, ktorým nerozumejú, pretože poddať sa osudu bez boja je pre nich prirodzené.

Ak rozhodne osud, že sa takýto muž neožení, je pripravený ho prijať bez zbytočnej ľútosti alebo citových tráum, takže nájdete dosť starých mládencov v tomto znamení - napriek tomu však dokážu prežiť svojím nenápadným spôsobom veľmi poetické, až krehké milostné romániky.

Muž Panna dokáže byť majstrom v umení decentne zvádzať, aj keď to nikdy nie je zrejmé.

Tento muž je zmesou ostrého intelektu a realizmu. Dokáže byť natoľko ľahostajný, že svojim chladným flirtovaním zlomí mnoho sŕdc, ale jeho schopnosť analytickej kritiky a pedantská rozlišovacia schopnosť mu zriedka dovolia, aby tieto časté exkurzie opustili platonickú pôdu. Aby pocítil skutočnú vášeň, musí byť rozžeravený do biela.

Jeho skromnosť a prieberčivosť bráni promiskuite. Samozrejme môže dôjsť k občasnému pádu k prízemnému telesnému zážitku, ale takéto indiskrétnosti sú skôr výnimkou. Pravidlom je povznesený záujem.

V láske Panny je vždy niečo čisté a cudné, čo nikdy nemožno pošpiniť - ani vo víre vášne - napriek tomu, že nešťastné okolnosti môžu zapríčiniť, že naoko vyzerá povrchne. S hľadaním objektu lásky si muž Panna dáva na čas, pretože je pri výbere ženy rovnako kritický a dôkladný ako v jedle, vzhľade, zdraví a pracovných návykoch. Neskúšajte ho oklamať alebo klamať mu, pretože nemá žiadne ilúzie.

Chce slušný, úprimný a rýdzi vzťah. Vie veľmi dobre, akú malú šancu má, aby ho našiel, ale nečakajte, že ho uspokojí niečo menej vážne. Pokiaľ ho niekedy okolnosti uvrhnú do nečestnej milostnej aféry, môžete si byť istá, že nezostane v jej pazúroch nadlho. Nie je ľahké pohnúť jeho citmi.

Títo muži sú úplne verní a strašne neradi rozbíjajú rodinné putá. Muži v tomto znamení hľadajú ženy, ktoré majú čisté telo aj dušu a ktoré sa dobre obliekajú, avšak nie podľa posledných výstrelkov módy. Duševne zaujať Pannu nie je ťažké, aj keď môže byť už ťažšie si jeho pozornosť udržať.

Teraz, keď viete, čo vás čaká, a ak ste stále zamilovaná do Panny, môžete sa tešiť na celkom spokojnú budúcnosť. Budete mať manžela, ktorý je pozorný a dobre informovaný, ktorý od vás nečaká, že mu budete vo dne v noci posluhovať a že budete neustále vyzerať sexy s ružou v zuboch a parfumom za ušami. ( Skôr bude čakať, že budete chodiť s mydlom v každej ruke. )

Ak budete taktná k jeho nedostatkom, bude spoľahlivý a príjemný. Aj tak ich nemá veľa - pokiaľ nenazývate nedostatkom zvyk každý večer prejsť prstom po nábytku, či na ňom nie je prach. Nech už robí čokoľvek, snažte sa do neho nerýpať. Pamätajte, že nie je uspôsobený prijať kritickú analýzu, ktorej podrobuje druhých. Prejdite smiechom, že vás neustále kritizuje, a uvedomte si, že si jednoducho nemôže pomôcť nebyť puntičkárom.
Potom sa budete môcť uvoľniť a skutočne užívať život s múdrym a verným manželom Pannou. Nie je anjel. Z ramien mu nerašia krídla. Ale mnohé manželky vám ho budú závidieť. Koniec koncov, koľko žien je vydatých za pracovitého, pohľadného muža, ktorý je čistotný a udržiava doma poriadok, ktorý si pamätá výročia a robí zázraky so šekovou knižkou?

Koľko žien má inteligentného manžela, ktorý sa dobre oblieka, málokedy si vyhodí z kopýtka s kamarátmi či zvádza iné ženy a obvykle je jemný a ohľaduplný? Pozrite sa na neho znovu zblízka. Je to svetlo okolo jeho hlavy len odrazom pouličnej lampy, alebo by to mohla byť...? Nie, to nemôže byť svätožiara. Nie potom, čo na vás tak vyletel, keď ste mu dnes v divadle vysypala do lona pukance s rozpusteným maslom. Pravdaže nie. Tento vrtošivý človek?

Ale aj tak má vôkol seba istú auru. A keď sa usmeje, môžete sa uvidieť v jeho jasných očiach - no, bude stačiť...
... kým sa neobjaví niekto s naozajstnými krídlami.