cialis 5mg

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Lev žena

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu LevSo slnkom nad hlavou nič nie je nemožné!  To je hlavné heslo Levov, ktorým vládne práve horúce Slnko (preto sa niekedy hovorí Levom, že sú horkokrvní)...

Jedna vec, ktorú žena Lev pravdepodobne vlastní, sa vám nebude páčiť. Album fotografií a suvenírov všetkých jej bývalých nápadníkov. Nemá cenu skúšať ju prinútiť album spáliť, pretože Levica je sentimentálna. Nie je to čakanka. Je slnečnica.

S najväčšou pravdepodobnosťou je neuveriteľne obľúbená, a ak chcete, aby sa znížila k tomu, že bude po zbytok života užívať vaše meno, budete mať mnoho konkurentov. Budete mať pred nimi o pár krokov náskok, pokiaľ sa budete volať St. Hoyme, Mountbatten alebo Cabot. Čokoľvek, čo znie kráľovsky alebo vznešene alebo dôležito. Ak by si aj žena v znamení Leva vzala niekoho s menom Smith, pravdepodobne si ho zmení na Smytheová.

Zrejme bude v spoločnosti jedničkou a bude vzhliadať na ostatné ženy ako kráľovná, ale s tak odzbrojujúcou vrelosťou a tak nádherným úsmevom, že to nikomu naozaj nevadí. Možno iné dievčatá tušia, že sa narodila na to, aby vládla a diktovala štýl, zvyky a spôsoby. V každom prípade sa nevyplatí skúšať uzurpovať si jej autoritu.

Príroda obdarila Levicu takým temperamentom, chytrosťou, pôvabom, krásou a sex-appealom, že by stačili aspoň pre tri ženy, a ešte by zvýšilo. Ak ste obeťou komplexu menejcennosti, radšej by ste mal zamerať zrak na vtáka s menej oslnivým perím. Nečakajte, že z nej urobíte poslušnú malú gazdinku, ktorá vám visí na perách a hltá každé slovo.

Muž, ktorý čaká, že mu dievča Levica bude sedieť pri nohách a zbožňovať ho, je blázon. Považujte sa za šťastného, keď vám vyjde v ústrety na pol cesty, bude vás rešpektovať, bude ochotná byť vašou partnerkou a dovolí vám ju citovo vlastniť. Veď už tým, že privolila, aby ste ju miloval, vás prakticky povýšila do rytierskeho stavu. Vážne, mohol by ste dopadnúť omnoho horšie.

Levica je naozajstná žena. Je to luxus, ktorý nenájdete vo výpredaji. Vyplatí sa pamätať si, že žena Levica dokáže rozpútať búrku, rovnako ako predstierať, že je sladká a dokonale neškodná. Môže mať hlas ako vánok, jemné zdvorilé spôsoby a veľké nežné oči, v ktorých roztomilo iskrí, keď klipká dlhými riasami. Môže sa zdať byť rovnako mierna a vyrovnaná ako chladné pokojné jazero. Ale pozor. To je len rola, ktorú prijala, pretože mala dobré recenzie.

Akonáhle ju pripravíte o vedúcu rolu vo vašej milostnej produkcii a ponúknete jej podradnú úlohu, zistíte, že vôbec nie je ostýchavá a poddajná.
Samozrejme väčšina žien v tomto znamení, ktorým skladáte hold, vám dá otvorene najavo, že sú príliš hrdé a dôstojné, aby sa nechali vodiť za nos. Len by som nerád, aby ste narazil, pokým si niečo začnete s Levicou, ktorá schováva svoje pazúry, avšak si ich napriek tomu každý deň brúsi.

Prvý krok, pokiaľ sa dvoríte tomuto dievčaťu, je vybaviť sa darčekmi. Vôbec nezáleží na tom, čo to je, hlavne keď sú drahé, vybrané s výborným vkusom a doplnené príhodným oblečením, keď jej ich odovzdávate. Potom by ste mal cvičiť rôzne komplimenty. Buďte prosím originálny a vynachádzavý. Frázy ako: "Si naozaj kočka, miláčik," vám zaistia, že vás rovno vyhodí z paláca späť medzi plebs.

Vulgárnosť a slang ju nechávajú ľadovo chladnou. Pamätajte, že sa dvoríte osobe kráľovského rodu. Nemôže existovať bez vášho lichotivého ocenenia, ale nezabudnite, že obdivuje vašu mužnosť a nemá chuť z vás urobiť slabocha pod papučou.

Táto žena vás nemôže milovať, ak nie ste silný. Ale tiež vám nedovolí, aby ste ju urážal svojim blahosklonným prístupom. Rozhodne sa nepovažuje za slabšie pohlavie. Mnohé dievčatá sú športovo založené, ale bude lepšie vziať vašu Levicu radšej do divadla než na ihrisko. Javisko a reflektory ju vždy priťahujú a fascinujú. ( Radšej kúpte lístky na sedadlá v prízemí. Zabudnite na balkón. ).

Ako matka bude svoje deti zahŕňať láskou a nezriadenou náklonnosťou. Nebude pre ňu ľahké vidieť ich chyby, ale keď sa jej to podarí, je prísna.

Vaša Levica môže byť čímkoľvek od chirurga po herečku. Nenechajte sa ňou ovládnuť - ale nesnažte sa ju prevýšiť. Len nalepte na dvere jej skrine veľkú žiarivú hviezdu a môžete sa nadúvať pýchou. Ste celkom frajer. Viete, že ste získal ruku hrdej Levice.

Povedzte mi, ako sa vám to podarilo?