cheap cialis generic canada

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Lev muž

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu LevČi je muž Lev skutočne kráľom, alebo svoju pozíciu na tróne len predstiera, asi nikdy nezistíme. Ale je pár vecí, ktoré o svojom Levovi viete. Má neukojiteľné chúťky a je pyšný ako páv. Má obrovskú potrebu rozkazovať a byť milovaný tými, ktorým vládne.

Keď Gray písal verše o kvetine "zrodenej, aby sa červenala nevidená, a ktorej ľúbeznosť vyjde navnivoč v púštnom vzduchu", rozhodne nepopisoval Leva.

Môžete tohoto muža uvidieť, ako sa vyhrieva v jasnom slnečnom svetle alebo prednáša kvetnaté prejavy, ale nebude to osamote v púšti. Najskôr to bude na javisku pred publikom zbožňujúcich priateľov a príbuzných. Jeho peniaze síce možno vyjdú navnivoč, ale jeho ľúbeznosť určite nie, pretože vždy bude mať divákov. A to je v kocke všetko.

Tajomstvo, ako vlákať Leva do pasce, je prosté. Buďte jeho publikom. Na rozdiel od váhavých mužov v Panne a Vodnárovi váš partner Lev rád podľahne zvodom romantickej lásky, pokiaľ budete hrať správnymi kartami, zbožňovať ho, lichotiť mu a vážiť si ho. Je to oslnivý augustový muž? Vezmite si tmavé okuliare a poddajte sa jeho žiarivým slnečným lúčom. Alebo je to jeden z miernych a tichých Levov?

Nepodľahnite tak ľahko jeho uhladenej miernosti. Ak ho pohladíte proti srsti, začnú lietať iskry. Pamätajte si, že iba hrá rolu poddajnej duše. Za zdvorilými spôsobmi a trpezlivým pokojom tlie oheň hrdej dôstojnosti a arogantnej márnivosti, ktorý vzplanie a spáli každú ženu, ktorá je natoľko naivná, že si myslí, že ho môže ovládať. Lev bude dvorným a galantným nápadníkom, ktorý vás bude nežne chrániť a sentimentálne milovať.
Nebudete potrebovať strojiť na neho dômyselné pasce, aby ste ho zviedla k milostným hrám. Dá sa povedať, že Lev dostal do vienka schopnosť okamžitej vášne. Len vytvorte príležitosť - tú doplňte horiacimi sviecami a hrou na husle - a láska vykvitne ako červená ruža. Vlastne môžete vynechať aj sviečky a hudbu, ak nie sú práve po ruke, a použiť len tú prvú ingredienciu. Výsledok bude rovnaký.

Pokiaľ v živote Leva chýba láska, viditeľne sa trápi, samozrejme s patričnou dávkou dramatičnosti. Buď ho musí niekto obdivovať, alebo umrie. A to môžete zobrať doslova. Keď sa tento muž dvorí žene, zriedka šetrí na výdavkoch. Vezme vás do najlepších reštaurácií, zahrnie vás parfumami a kvetinami, pyšne vás bude vodiť do divadla a budete dostávať fantastické milostné listy. Pravdu povediac, musela by ste mať srdce z kameňa, aby ste odolala. Teraz si asi myslíte, že vám nič nestojí v ceste.

Ale milostný vzťah s Levom sa nezaobíde bez problémov. Môžete sa poučiť od hýčkaných obľúbencov kráľovského dvora. Lev vás pozve do svojho brlohu a zahreje vás teplom svojho veľkého srdca, ale jeho príbytok sa vzápätí môže zmeniť na luxusné väzenie.

Je žiarlivý? Odpoveď znie veľkými svietiacimi písmenami "ÁNO". Patríte mu telom i dušou. Bude vám hovoriť, aké máte nosiť šaty, ako si máte česať vlasy, aké knihy máte čítať, ktorí priatelia sú pre vás najlepší a ako si máte lepšie zorganizovať deň. Bude chcieť vedieť, prečo ste bola na nákupoch dve hodiny, keď ste ohlásila, že budete späť o hodinu, koho ste cestou stretli, čo povedali, a dokonca sa urazí, keď pri opekaní slaniny budete pozerať z okna kuchyne a neprezradíte mu, na čo myslíte. Nakoniec by ste mohla myslieť na iného muža.

Nikdy nezabudnite na jeho výbušnosť, keď ho vyprovokujete. Podpichovať ho flirtovaním s inými, aby ste mu dokázala, že je o vás záujem, je absolútna hlúposť. Dobre vie, že ste žiadúca. Nepotrebuje o tom žiadny dôkaz. Okrem toho je váš partner schopný zraziť vašich nevinných mužských priateľov k zemi, ak nie poslať ich do nemocnice, pokiaľ zájdete príliš ďaleko. Milostný vzťah s Levom nie je prechádzkou ružovým sadom, a to sa týka tichých mačičiek aj okázalých kocúrov. V ich základnej povahe nie je žiaden rozdiel.

Každá žena, ktorá miluje Leva, by si mala obstarať knihu "Anna a siamský kráľ" a dobre ju preštudovať. Siamský monarcha je totiž typickým Levom a Annine metódy pre vás budú neoceniteľným návodom. Najskôr provokácia, aby ste ho zaujala, a nakoniec ženská poddajnosť, keď ste mu dala najavo, že sa ním nedáte celkom pohltiť. Mala by ste spať s touto knihou pod vankúšom. Buďte pripravená vyrovnávať jeho nezmerné nadšenie chladným rozumom a ukľudniť ho zakaždým, keď nafúkne problémy do obrovských rozmerov.
Mierni Levi to robia potichu, ale aký je v tom rozdiel? Nech reve a zúri, pretože ho jeho zamestnanci odmietli poslúchnuť, alebo nech ticho trucuje v kúte, pretože ho susedia urazili, konečný výsledok je úplne rovnaký. Potrebuje vašu stabilitu, ktorá by bola v rovnováhe s jeho iracionálnou hrdosťou. Pokiaľ ju nemáte, vaša láska sa môže zvrátiť v neustále hádky. Budete sa rozchádzať a udobrovať takým tempom, že sa vaši udivení priatelia budú pýtať: "Kde je tá ohnivá vášeň?" Kde? No predsa priamo v útulnom brlohu vášho Leva.

Lev je na väčšine spoločenských stretnutí stredom pozornosti, ale nie je žiadny hlupák. Nosí masku šaša, aby upútal pozornosť, a jeho publikum spravidla vycíti, že by ho malo pri jeho dočasných hravých náladách rešpektovať. Navzdory dojmu, ktorým môže pôsobiť, nie je v jeho povahe vôbec nič ľahkomyseľné alebo bezstarostné. Je omnoho neotrasiteľnejší a vytrvalejší, než sa zdá.

Vie, čo chce, a väčšinou to dostane. Tiež si to dokáže udržať. Ak očakávate, že vám bude pri dvorení verný, musíte ho neustále živiť náklonnosťou a romantikou, inak ho jeho obrovská potreba lásky a obdivu donúti prečesávať celú džungľu, aby ju našiel. Ak je váš vzťah skutočný a hlboký, zrejme k vám bude úprimný, ale oči sa mu občas môžu zatúlať. Ťažko môžete robiť niečo iné, než mu ich zaviazať. Lev oceňuje krásu, takže pokiaľ vo vás jeho obdivný pohľad na inú ženu budí žiarlivosť, radšej by ste sa mala rýchlo naučiť tolerancii.

Podľa jeho vlastných meradiel si očividne zaslúži byť nazývaný pánom a vládcom v milostnom živote a v pracovnej kariére. Musíte uznať, že je obvykle veľmi úspešný ako v láske, tak v práci. Či je muž Lev skutočne kráľom, alebo svoju pozíciu na tróne len predstiera, asi nikdy nezistíme. Ale je pár vecí, ktoré o svojom Levovi viete.

Má neukojiteľné chúťky a je pyšný ako páv. Má obrovskú potrebu rozkazovať a byť milovaný tými, ktorým vládne. Pamätajte si, že Lev sa v kúte duše bojí, že neuspeje a bude terčom výsmechu. Sú to neustále vnútorné muky a skutočný zdroj jeho márnivosti a prehnanej dôstojnosti.
Ak však vyburcuje jeho ušľachtilosť veľká vec, nepozná strach. Až potom Lev zistí, že úžasná sila a odvaha, ktoré predstieral, v ňom skutočne po celý čas driemali. Váš Lev vás možno bude počas balenia doháňať k šialenstvu svojim šaškovaním, ale pre dlhodobý vzťah nie je vôbec zlým partnerom. Ak vám nevadí podriadiť sa mu a prispôsobiť svoj život jeho, akonáhle si ho skrotíte, budete zbožňovaná a už nikdy nebudete sama...

... A okrem toho dokáže opraviť tie vodovodné kohútiky.