cialis soft tabs no prescription

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Rak muž

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu RakJe to málovravný odborník na rozvláčnosť a okľuky. Nie je popleta a táraj. Neočakávajte od tohoto muža, že vám pri prvom stretnutí odhalí dušu.  Raci sa nikdy nezdôverujú neznámym ľuďom a o niektorých veciach nevedia ani ich najlepší priatelia.

Poznať dobre Raka vyžaduje mnoho času i trpezlivosti. A ak sa nachádza práve v jednej zo svojich protivných nálad, nemusíte byť práve dychtivá spoznať ho. Ale nevzdávajte sa tak ľahko a skúste to znovu.

Vie byť rozmarný a sukničkár, ale aj citlivý a verný. Jeho zamračené čelo môže bez výstrahy rozjasniť nežný úsmev. Jeho mrzuté sťažnosti a strohé správanie sa môžu pomaly premeniť na nežný tón a potom sa ozve potláčaný smiech alebo hlasný, hysterický mesačný chechot.

Keď je smutný a zadumaný, máte chuť ho objať a zahnať jeho melanchóliu. Keď sa blysne svojim dôvtipom a intuitívnou mysľou, hľadíte na neho s posvätnou bázňou. Jeho obozretnosť vám imponuje. Jeho pesimizmus vás bude deprimovať.

Dokáže byť tak uhladený, galantný a ohľaduplný, že takmer čakáte, že vás vyzve do tanca z dôb pionierov na Divokom západe. Niet pochýb o tom, že je romantickým rojkom, napriek tomu je však tak rozumný a praktický, že ho nepriatelia asi za chrbtom prezývajú "suchár". Čo si s takým mužom počnete? Pokúste sa mu porozumieť.

Toto nie sú zmeny osobnosti. Sú to jednoducho nálady, ktoré prichádzajú a odchádzajú zo dňa na deň. Počas aj medzi jednotlivými náladami je muž Rak stále sám sebou. Jeho povaha sa nikdy neodchýli od svojej základnej formy navzdory meniacim sa výrazom tváre.

Snažte sa mať stále na pamäti, že aj keď sa Rakovo správanie môže zdať neurvalé a povýšené, jeho srdce je mäkké a také plné náklonnosti a citu, že si často pripadá príliš zraniteľný. V takom prípade sa stiahne do svojej príhodnej ulity ( ktorú so sebou neustále nosí ) a na chvíľu je v bezpečí pred vlastnými emóciami.

Myslíte si, že je to skutočný rak, a keď sa uchýli do urazeného ticha, vzdáte sa. Ale keď nabudúce opatrne vyzerá slnečné lúče, znovu budete v pokušení sa mu dostať na kožu. Nanešťastie tento muž dokáže občas pohaniť všetko a každého a obklopiť vás svojou beznádejou. Inokedy je zase zábavný ako orangutan, ktorému sa začne čkať. Nečudo, že neviete, či ho máte prehliadať, alebo objať.

Zmeny Rakovej teploty udivujú každého. Najskôr sa chvejete pod jeho ľadovým pohľadom a potom vás rozpáli jeho oddanosť. Najneznesiteľnejšiu náladu má, keď sa bojí, že niečo stratí. Napríklad vás.

Tisíckrát ho uistite, že ste jeho. Slová lásky lahodia jeho ušiam. Samozrejme ho môže niekedy v noci za splnu pochytiť "švihnutý" záchvat priamo uprostred nežnej scény. Práve keď ste sa pohrúžili do nádherného sna, môže chcieť, aby ste si vypočula jeho obľúbenú báseň. Vzdychnete, opriete sa mu o rameno a zavriete oči.
A on zakrákorá nejaký nezmysel. Nepochybne vás to vytrhne z vášho magického rozpoloženia, ale spln dokáže postvárať Rakovým citom pekné kúsky.

Rak sa môže chovať ako šialenec, aj keď je natoľko šikovný, že zarobí milión dolárov a udrží si ich.

Prekvapí vás šikovnosťou uvariť gurmánske jedlo. Keď vás tento muž pozve k sebe domov na večeru, obvykle to myslí vážne. Nemusí mať však žiadne postranné úmysly, keď vás požiada, aby ste sa pozrela na jeho motýle. Typický muž Rak je ctiteľom vybraných vecí v živote. Rád sa baví o kultúre. Bude sa správať ako gentleman, kým sa vy neprestanete chovať ako dáma.

Raci sú všetci v jadre matkami. Dokonca aj muži. V skutočnosti bude dobrým rodičom, pretože má miernu, starostlivú a chápavú povahu, pre ktorú ste si ho zamilovala. Bude mať s deťmi nekonečnú trpezlivosť, bude sa naozaj zaujímať o každý nakopnutý palec, rozbitú hračku alebo boľavý zub. Na ich narodeniny bude nosiť papierovú čapicu, bude robiť šaša pre všetky deti z okolia a bude ich baviť veľa a veľa hodín.

Otcovia Raci sú hrdí na svojich synov a urputne chránia svoje dcéry. Pokým budú deti malé, bude najlepším otcom, akého si môžete predstaviť. Pravdaže dospievanie možno trochu skalí vody. Chcel by, aby sa o neho milované osoby opierali večne, a keď prejavia známky samostatnosti, na čas sa z neho môže stať mrzutý Rak, ktorý sa búri proti ich túžbe experimentovať s vonkajším svetom.

Získala ste srdce náladového muža s tisícami tajných snov. Potom sa spolu môžete vydať na cesty a tancovať za mesačného svitu. Šťastnú cestu!

Nezabudnite - nikdy nevyhadzujte jeho starý klobúk, obnosené tenisky, zbierku známok alebo vysvedčenia zo školy. Sú to jeho poklady. A vezmite si so sebou dáždnik. Niekedy sú noci daždivé.

Môžem vám povedať, že vám to v tom činčilovom kožuchu veľmi sluší? Ale iste...
Žena je krásna, len keď je milovaná - a vy ste.