generic viagra 50mg

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Blíženci žena

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu BlíženciŽenu Blíženec je ťažké prinútiť zastaviť sa na dostatočne dlhú dobu, aby vzala vášeň alebo čokoľvek iné vážne. Jej myseľ neustále cestuje a pritom produkuje simultánny komentár...

Ale pozrite sa trochu hlbšie. Niekde, schovaná medzi niekoľkými ženami, ktoré dohromady tvoria Blížencov ženského pohlavia, je jedna romantická, ktorá je schopná intenzívnej vášne, pokiaľ sa vám podarí dotiahnuť do konca duševné aj telesné súznenie.
Problematické však môže byť, ako ju takto vyladiť, a pritom sa naďalej tešiť zo všetkých ostatných žien ukrývajúcich sa vo vnútri osobnosti Blížencov. Môžem vám len povedať, že jedno dievča Blíženec sa rovná niekoľkým ženám. Ale obávam sa, že je na vás pohrúžiť sa do zložitej matematiky a nejako ich od seba oddeliť. Každý jednotlivý prípad je iný.

Dôležitým kľúčom k tomu, čo môžete čakať, je jej vek, pretože kým ešte dospieva, milostné záležitosti sú pre ňu len hrou. Dokáže byť neuveriteľne vrtkavá a nevypočítateľná.

Najskôr ju váš úsmev a hlas alebo dokonca spôsob chôdze privedie do extázy. Potom vás začne kritizovať od ponožiek k účesu a obyčajne to robí s tak bodavým sarkazmom, že zrejme budete potrebovať jód na vaše rany. Nenechajte sa tým však vyradiť z hry. Nezabudnite, že miesto jednej dostanete najmenej dve, a to je určite výhodný obchod.

Ženy Blíženci nie sú tak bezcitné, ako by sa občas mohlo zdať. Ich predstavivosť vytvára mnoho fantázií. Milostný vzťah je najľahší spôsob, ako ich vyjadriť, a tieto ženy majú potrebu vyjadriť najmenej dvakrát toľko než iné ženy. Muž Blíženec môže byť producentom, spevákom, námorníkom, právnikom, hercom, predavačom a predsedom niekoľkých správnych rád súčasne - a tým sa donekonečna vyjadrovať a sebarealizovať. Ale žena toto všetko dosť dobre nemôže robiť, pretože by ju považovali za - do istej miery - výstrednú.

Nie že by tieto dievčatá nestáli o kariéru. To určite áno. Ale v súčasných spoločenských podmienkach nemá žena v práci toľko príležitostí vyskúšať myriádu svojich teórií a prevádzkovať citovú gymnastiku ako v láske. Toto dievča potrebuje váš súcit, nie váš hnev. Je pre ňu skutočne strašne ťažké upnúť sa len na jednu osobu.
Zatiaľ čo jej imponujú mužove duševné schopnosti a inteligencia, iná časť jej ja si povšimne, že nemá rád umenie a nedojíma ho hudba a poézia. Keď však nájde niekoho primerane tvorivého, kto je doma v balete alebo v literárnom svete, znovu vystrčí rožky jej druhé ja a uprostred návštevy múzea začne pochybovať, či ju dokáže uživiť, alebo či má dosť zdravého rozumu, aby vedel, kam mieri.

Určite už začínate mať viac pochopenia pre rozpory charakteristické pre jedincov narodených v júni. Musíte oceniť, že žena Blíženec si obvykle necháva zmätok spôsobený vlastnou zložitou povahou pre seba a nebude vás tým zaťažovať. Je temperamentnou a veselou spoločníčkou.

Väčšinou ( ak má dobrú náladu ) bude iskriť a baviť vás vtipnými poznámkami a bude inteligentne konverzovať na takmer každú možnú tému pod slnkom. Prijíma s potešením všetky milostné sentimentálne gestá a nerobí jej ťažkosti vás dobývať.

Žiadna iná žena vás nemôže okúzliť vynachádzavejšími spôsobmi milovania a takým pôvabom. Vie pôsobivo klopiť oči, ale pokiaľ ide o sebaobživu, nie je zas taká bezmocná. Dokáže dokonale hrať neviazané, spoločenské dievča, ktoré pripraví muža o rozum aj o šekovú knižku.
Ale práve tak sa dokáže premeniť v triezvu a zbožňujúcu gazdinku, z ktorej sa razom prevtelí do vážnej intelektuálky, ktorá študuje významných filozofov a s prehľadom diskutuje o politike alebo poézii, a potom sa z nej náhle stane ustrašený, uplakaný uzlíček nervov.

V žiadnom prípade nie je fádna alebo monotónna.
Vaša partnerka Blíženec nikdy nebude cestovať vlakom, keď môže letieť. Nikdy nebude mlčať, keď môže hovoriť. Nikdy sa neodvráti, keď môže pomôcť. A nikdy nebude kráčať, keď môže bežať.

Jej myseľ je plná toľkých myšlienok a jej srdce je plné toľkých nádejí, že sa môže zdať, že potrebuje počítač, aby to nejako zatriedila. Alebo len potrebuje niekoho, kto pobeží vedľa nej a bude si s ňou prehadzovať sny - od teraz k zajtrajšku?

Ak ste ten muž, neodváži sa obzrieť cez rameno, aby sa presvedčila, či ste nablízku. Akýsi hlboko zakorenený nevysvetliteľný strach jej bráni sa pozerať späť. Až sa konečne prispôsobíte jej rýchlosti, prinúťte ju zvoľniť na vaše tempo.

Ak ju budete pevne držať za ruku a nikdy ju nepustíte, dokážete to. Napriek tomu ju Merkúrov severák poháňa ďalej, v kútiku duše možno túži na chvíľu si oddýchnuť viac, než si myslíte.
Poponáhľajte sa a skúste ju dohoniť. Potrebuje vás.