canadian pharmacy cialis professional

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Blíženci muž

Vytlačiť PDF
Znamenie zverokruhu BlíženciSú dva v jednom. Milujú sa a jeden bez druhého nemôžu žiť, a predsa to občas medzi nimi zaškrípe. Blíženec potrebuje dve lásky. Nie však nutne dve ženy. Je to hádanka. Ak mu naozaj porozumiete, dokážete ju vyriešiť.

Byť zamilovaná prináša príjemný pocit tepla a bezpečia. To blažené vedomie, že niekoho máte - že už nie ste sama. Všetky predchádzajúce pochybnosti sa vyparia.Pokiaľ pravdaže nie ste zamilovaná do muža v znamení Blížencov, čo do istej miery uberie onomu pocitu "tepla a bezpečia" na pôvabe.

Mužovi Blížencovi sa najlepšie prispôsobíte, keď ho v pondelok pošlete po chlieb a nečakáte ho skôr, než vo štvrtok. Nikdy ho nevyzerajte a nikdy sa mu nevešajte na päty, keď chce odísť.

Pokiaľ ste sa dostatočne vytrénovala a zmierila sa s jeho nepokojnou, nepredvídateľnou povahou, máte šancu, že váš vzťah vydrží. Ale nesmiete trvať na "blaženom vedomí, že niekoho máte". Zrejme si nebudete nikdy istá, kedy budete tohoto muža mať, a to dozaista vyvolá opäť pochybnosti, ktoré sa mali s láskou vypariť.

Je pravdou, že keď milujete Blíženca, nebudete sama. To určite nie. Budú s vami najmenej dvaja ľudia - a obaja budú on. Viete predsa, že sa narodil v znamení dvojčiat. V jeho prípade sa nikdy nejedná o jednovaječné dvojčatá.
Duálna povaha Blížencov sa skladá z dvoch celkom odlišných osobností. Váš partner môže byť dokonca jedným z tých mužov, ktorí sú trojčatami alebo štvorčatami, a to už máte doma peknú spoločnosť, aj keď ste s ním sama.

Typický Blíženec je obľúbencom každej hostiteľky. Má rád ľudí. Čím viac, tým lepšie. Ťažko nájdete Blíženca, ktorý by neovládal roztomilú konverzáciu. Má vynikajúci vkus, hýri vtipnými poznámkami a jeho komplimenty sú majstrovskými dielami hrejivej úprimnosti. Tiež má obvykle vybrané spôsoby a jeho spoločenská obratnosť a pohotovosť udržiava zábavu v pohybe. Tak to je Blížencova obľúbená zábava, pretože pritom má najväčšiu možnosť byť v styku s rôznymi ľuďmi a premiestňovať sa z miesta na miesto - a on hľadá oboje.

Ak ho stretnete po prvýkrát na niektorej zo spoločenských udalostí, kde predvádza svoje fascinujúce premeny osobnosti, ste stratená. Budete presvedčená, že je to najzaujímavejší, najinteligentnejší a najviac vzrušujúci muž, akého ste kedy stretla. Nikto nemôže tejto analýze odporovať. Zrejme je.

Niet divu, že na vás tak zapôsobil. Ale než mu dovolíte, aby zmenil vaše priezvisko, presvedčte sa, že dokážete čeliť neistej budúcnosti s mužom, ktorého vrtochy sa menia podľa vetra a ktorého životné ciele sa môžu drasticky zmeniť ešte pred koncom svadobnej cesty.

Blíženec Walt Whitman raz napísal tieto verše: "Odporujem si?... Obsahujem v sebe zástupy ľudí." Či už si to uvedomoval, alebo nie, vystihol tým Blížencovu povahu.

Jeden muž Blíženec, ktorého manželka si myslela, že ho dobre pozná, napísal nasledujúce verše tesne pred tým, než ju opustil, a ona ich po rozvode našla v jeho písomnostiach: "Vstúpila si do sna a kráčala si po mäkkom koberci mojich predstáv v okovaných čižmách..." Často si prečítate alebo budete počuť, že Blíženci musia mať vždy dve lásky súčasne.

O tejto dualite Blížencov, obnášajúcu podvod a klam, sa hovorí tak často, že môže budiť nepodložené obavy. Môžem túto charakteristiku trochu upraviť? Blíženec potrebuje dve lásky. Nie však nutne dve ženy. Je to hádanka...
... Ak mu naozaj porozumiete, dokážete ju vyriešiť.