buy viagra usa

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Býk muž

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu BýkČlovek je oveľa silnejší, ak sa spojí s humorom. Toto staré japonské príslovie plne charakterizuje Býkov. Ľudia tohto znamenia totiž majú túžbu baviť svoje okolie...

Asi si predstavujete typického muža Býka ako pokojnú, praktickú dušu, ktorá je rozumná a prízemná ako pár starých topánok. Je to pravda. Tiež si možno všimnete, že sa pomaly rozhojdáva do akcie, je rozvážny a opatrný. To je tiež pravda.

Preto usúdite, že je iba logické predpokladať, že nie je veľmi romantický. Tak to je úplný omyl.
Ako vás napadlo, že môžete analyzovať Býkovu povahu len pomocou logiky? Zrejme vám to nakukal niekto v znamení Váh, kto sa na vás snaží urobiť dojem. V každom prípade sa mýli.

Keď sa pokúsite rozlúštiť taký silný, mužný symbol, ako je Býk, ktorého riadi milujúca a mierumilovná planéta Venuša, logika vám veľmi nepomôže. Pošlite toho chlapíka aj s jeho inteligenciou späť do knižnice.
Býkovi môže chvíľu trvať, než sa rozhodne, či vás chce za ženu. Nevrhne sa do jazera milostného vzťahu strmhlav, aby cestou zistil, že v ňom nie je voda.

Akonáhle však dospeje k názoru, že ste tá pravá, a zaumieni si vás získať, aj onen nápadník v znamení Váh bude proti nemu vyzerať nemotorne. Dokonca zahanbí aj zamilovaného Leva a vášnivého Škorpióna. Ten rozumný, praktický, pomalý, odhodlaný Býk je schopný posielať vám každý deň jednu ružovú ružu, dokým nepodľahnete jeho ponuke - na sobáš alebo na čokoľvek iné. Dokonca možno napíše poetickú pieseň alebo báseň a hanblivo vám ju pošle bez podpisu, aj keď vie, že budete tušiť, kto je pisateľom.

Dokáže byť nežným a jemným milencom a ochrancom. Jeho zmyselnosť ho robí zraniteľným voči vášmu exotickému parfému, hladkosti pleti a mäkkosti vlasov. Asi vám to nepovie do očí kvetnatou rečou, ale nájde spôsob, ako vám to dať najavo.

Býkov zmysel pre dotyk je hmatateľný. V láske je toto negatívne pevné zemské znamenie plné rozporov. Býk vás rád uvidí v drahých kožušinách a sýtych farbách. Možno vám na rohu ulice kúpi kytičku voňavých fialiek a nechá starej predavačke veľký tringelt, pretože mu pripomína jeho matku. ( Vy mu však rozhodne nebudete pripomínať ani matku, ani sestru - len ak vás musí chrániť pred neslušnými pohľadmi iných Býkov, ktorí chcú zaujať jeho pozíciu. )

Hudba vždy zapôsobí na jeho city a podnieti v ňom lásku. Skoro určite má obľúbenú pieseň, ktorá mu pripomína vás. Je to tá, ktorú si vždy vyberie na hracom automate. Pokiaľ potrebujete ďalší dôkaz o jeho romantickej duši, s typickým Býkom si vybudujete zbierku porcelánu a striebra, ktoré vám venuje k narodeninám, a na Vianoce vám sám pripomenie Ježiška, keď príde ovešaný záhadnými balíčkami a sentimentálnymi čačkami. Navrhne vám kúpeľ za svitu Luny, pikniky v odľahlom lese a prechádzky vidieckymi cestami pod hviezdnou oblohou.

Na svätého Valentína dostanete najväčšie, najkrajšie a najvýrečnejšie želanie práve od neho. Keď sa vám muž Býk dvorí, tak sa do toho pustí s vervou a neokolkuje opodiaľ. Zrejme vás bude brať na večere do honosných reštaurácií s tlmeným svetlom a hrou na husle a nikdy nezabudne dátum, kedy ste sa prvýkrát stretli, alebo nejaké iné intímne výročie. Koľko romantiky ešte potrebujete?

Je úplnou pravdou, že Býk nie je taký rojko ako Vodnár. Nikdy vás neohromí ako Lev, ani vám nesľúbi ako Baran, že s ním odletíte na ružovom obláčiku do rozprávkového zámku. Skôr sa u vás zastaví jedného sobotného večera s plánmi od architekta na dom, ktorý chce pre vás postaviť zo skutočného materiálu za skutočné peniaze. Nepochybne zloží zálohu na stavbu alebo aspoň na prenájom bytu, ešte než sa s vami zasnúbi.

Býkova láska je jednoduchá, obyčajná a úprimná. Jeho príchylná povaha a lichotivá pozornosť vám poskytne vedomie, že ste milovaná, navzdory všetkým chybám a nedostatkom, ktoré by iní muži neustále kritizovali. Býk vám poskytne lojálnosť a oddanosť a úprimné srdce.

Dodá vám citovú istotu. Keď k tomu pripočítate finančnú istotu a romantiku, nemôžete si priať viac. Dobre, je tvrdohlavý, ale spomeňte si, že tvrdohlavosť obrátená hore nohami je trpezlivosť, a to je vzácna vlastnosť.
Zaobstarajte peknú chlpatú ľahkú deku ( Býk miluje veci mäkké na dotyk ), zabaľte ho do nej v jeho kresle a čítajte mu burzové správy. Pripravte mu horúci kúpeľ s vonnými olejmi a spústou bubliniek.
Ponúknite mu veľkú misku dobrej ovsenej kaše. Potom si budete istá, že máte silného, nežného muža, ktorý vás ochráni pred všetkými búrkami.
Kľúčovým slovom je spokojnosť.