generic viagra cheap

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Baran žena

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu BaranPokiaľ v ňu veríte len z polovice tak, ako ona verí vo vás, spolu dokážete zázraky.....Keď Byron napísal, že "Láska je oddelená od života muža, ale je celou existenciou ženy," zabudol na ženu Barana....

Možno si myslí, že láska je celá jej existencia, ale je príliš zaujatá svetom okolo seba, nehovoriac o sebe samej, aby pre ňu láska bola začiatok i koniec života.
Dokáže sa zaobísť bez muža ľahšie než ktorákoľvek iná žena, ktorú stretnete. Pochopiteľne zaobísť sa bez muža nie je to isté, ako zaobísť sa bez milostného zážitku. Vždy bude potrebovať hrdinu svojich snov, po ktorom túži jej srdce.

Môže byť minulosťou alebo veľmi vzdialený alebo sa ukrýva niekde v hmlách zajtrajška, ale ona na neho stále myslí v aprílovom daždi. Prenasleduje ju v mysli, keď napadne prvý sneh, keď začuje určitú pieseň alebo keď z neba udrie blesk. Samozrejme ak nie je jej túžba naplnená fyzickou prítomnosťou muža, nijako zvlášť jej nechýba. Čokoľvek vie on, ona dokáže lepšie, teda aspoň si to myslí.

Táto dievčina si sama otvára dvere. Tiež si bez mužskej pomoci oblieka kabát, zápasí v svojich bojoch, chytá taxík a zapaľuje cigaretu. Urobiť si to sama je podľa nej najrýchlejší spôsob. To samozrejme nelichotí zraniteľnému mužskému egu.

Dievča Baran je odhodlaná sa dostať do popredia a jednať prvá, čo zahŕňa aj milostné záležitosti. Zo všetkých slnečných znamení najskôr prevezmú iniciatívu ženy v Baranovi, najmä pokiaľ mužovi trvá dlho požiadať o schôdzku. A práve v tej chvíli jej môžete bezpečne dať najavo svoje city. Pred tým sa vystavujete značnému riziku. Musíte na ňu ísť opatrne.

Chce byť v milostnom vzťahu vedúcou silou. Než ju chytíte okolo pása a pobozkáte na dobrú noc, presvedčte sa, že už máte jej srdce vo vrecku. Inak vám môže uštedriť pravý hák do brady a utekať ako vydesená laň. Nenechajte sa pomýliť. Dôvod jej úteku nie je dievčenská cudnosť. Nemá strach z vašich vášnivých výpadov. S tými si poradí. Jej útek pramení zo strachu, že sa zapletie so zbožňujúcim otrokom alebo zamilovaným šteňaťom, z ktorých by ju každý unudil na smrť. Držte si odstup, nechajte ju hádať a máte šancu, že vás sama pritlačí do kúta.

Muž, ktorý odoláva jej kúzlu, ju vždy zaujme. Nemôže pochopiť, prečo ho neohromila svojim nepopierateľným pôvabom. Potom nenechá kameň na kameni, aby dokázala, že je žiadúca, dokonca aj keď o daného muža nemá trvalý záujem.

Ženy v tomto znamení sú často úspešné v zamestnaní. Zvládnu takmer každú profesiu rovnako ako muž, od burzových špekulácií až po obchodu s nehnuteľnosťami. Tiež pútajú pozornosť vo výhradne ženských povolaniach, ako je modelka alebo herečka.

Ak má vaša partnerka významné postavenie, môže byť ťažké dosiahnuť u nej to, aby sa vzdala kvôli vám zamestnania. Na chvíľu ho síce možno dokáže hodiť cez palubu, keď si omámená láskou predstavuje rozprávkový domček pre dvoch pri mori ( pre Baranovu predstavivosť je typické, že ide priamo k šťastnej scéne a ignoruje tie nudné ). Ale keď domček potrebuje novú fasádu, zateká do strechy a objaví sa prvá prasklina, asi sa zase začne poohliadať po nejakom zamestnaní. Nechajte ju. Keď jej dovolíte zaplniť prázdny čas niečím, čo ju zaujíma, bude omnoho šťastnejšia a milujúca a dokonca nežnejšia.

Neuspokojené city vedú k frustráciám, ktoré môžu vyústiť do veľkých problémov. Prakticky neexistuje nič, s čím by si táto žena neporadila. Či ide o náročnú úlohu alebo len o niečo, čo jej spríjemní život, vždy sa o to pokúsi, aj keď to nemusí mať praktický úžitok.

Ako matka dohliadne na to, aby bolo dieťa čisté, šťastné, zdravé a milované. Pravdepodobne ho nebude chovať zakaždým, keď sa rozplače, ani ho nebude rozmaznávať a neúmerne chrániť. Jej deti však dostanú veľa hrejivých, spontánnych bozkov a objatí. Aprílová matka naučí svoje deti veriť v rozprávkových škriatkov. Bude ich brať na prechádzky do parku a ukazovať im žiarivé náhrdelníky zanechané na tráve vílami pri tanci pri mesiačiku, zatiaľ čo iní uvidia len rannú rosu.

Tieto ženy vytvárajú pre svoje deti čarovný svet fantázie, v ktorom samy žijú. Nedovolia im príliš, budú vyžadovať prísnu poslušnosť a zrejme budú mať to šťastie, že zo svojich detí vychovajú samostatných jedincov. Ich obľúbenými zbraňami detskej psychológie sú: vareška, rozprávky pred spaním a bozky na dobrú noc. Žena v tomto znamení však môže byť aj nepochopiteľne výbušná a spôsobovať divoké scény.

Tento náhly hnev sa však roztopí ako ľad po letnom krupobití. Nikdy voči nikomu nechová zášť, nehľadá pomstu, nevyžíva sa v sebaľútosti alebo zatrpknutosti. Po výbuchu emócií sa jej vráti optimistická nálada ako dúha po daždi.

Mnoho ľudí vám povie, že žena v Baranovi je mužatka, ale neverte im. Pod energickým zovňajškom je stopercentnou ženou, pre priemerného muža možno až príliš. Ale rytier v žiarivej zbroji pochopiteľne nie je priemerný muž. Existujú niekde osamelí, odvážni rytieri? Toto je dáma vašich snov, ktorá stojí za všetkých drakov, ktorých musíte zabiť, aby ste ju získali. Nezabudnite, že navzdory žiarivému, statočnému úsmevu je veľmi zraniteľná. (Ten úsmev je len jej štít proti zraneniu.)

Ak sa vám podarí premeniť Barana v jahňa, budete mať ženu, ktorá je úprimná a vášnivá, verná a vzrušujúca i keď je aj trochu impulzívna, panovačná a nezávislá. No, nemôžete mať všetko.
Dievča Baran vám pomôže nájsť stratené ilúzie a bude mať nezdolnú vieru vo vaše sny. Že žiadne nemáte? Požičajte si pár od nej. Má ich veľa.