order cialis no prescription

ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Baran muž

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu BaranPrekážky sú k tomu, aby sa zdolávali a nie preskakovali, alebo dokonca podliezali. Baran musí byť v čele, inak pre neho život nemá veľmi cenu....

Ten tvor, čo tamto telefonuje - to je nabité dynamo? To je planúca pochodeň? To je explózia - alebo je to superman? Viac-menej áno. Je to muž Baran, čo je dosť blízko. Dúfajme, že viete, čo hľadáte.

Pokiaľ je to vzruch, od Barana ho dostanete fúry a zriedka nastane nudná chvíľa. Ale ak vám ide o bezpečie a pohodu pokojnej lásky, ste na nesprávnej adrese. Tento muž vás v jednej minúte omráči vášnivým žiarom a v nasledujúcej bude chladný ako medveď. Ak ho urazíte alebo stratíte jeho záujem, ihneď jeho vrelú, impulzívnu povahu zmrazíte. Rozžiariť ju znovu môže znamenať začať úplne od začiatku.

Muži Barani sršia nápadmi a tvorivou energiou. Udržať s nimi krok bude možno dosť únavné, ale mala by ste sa o to snažiť. Aspoň v duševnej oblasti. Majú totiž vo zvyku nechávať pomalých za sebou a neobzerať sa. Tento muž bude zrejme jednať a vyzerať veľmi mlado, čo je príjemné, ale jeho mladistvá aura sa môže premietať aj do jeho duševných a citových prejavov, kým nedospeje, čo však nebude tak skoro.

Je netrpezlivý, odvážny a sebaistý a vždy má náskok pred ostatnými, niekedy aj sám pred sebou. Môže byť stelesnením štedrosti a ochotne rozdávať čas, peniaze, sympatie a majetok neznámym ľuďom. Ale tiež môže byť neznesiteľne netolerantný, bezohľadný, sebecký a náročný, ak sa nevyplní jeho želanie hneď alebo ak je nútený byť v prítomnosti negatívne naladených ľudí.

Pokiaľ ide o lásku, okamžite stráca hlavu. Vrhne sa do milostného dobrodružstva s presvedčením, že toto je jediná skutočná láska medzi dvomi ľuďmi na celom svete, možno s jedinou výnimkou Rómea a Júlie. Keď stroskotá, pozbiera črepy a pokúsi sa zachrániť mŕtvy vzťah všetkými možnými spôsobmi. Ak sa mu nepodarí, začne znovu s novou Júliou a bude to rovnaké ako po prvýkrát. Bez ohľadu na počet chýb v milostných záležitostiach si je však istý, že má pravú lásku na dosah.

Muž Baran je taký vášnivý, ako si len žena môže priať, okrem partnerky narodenej v Škorpiónovi. Neostáva toho veľa, čo by ste od neho ešte mohla chcieť. Je taký idealista a tak ľahko podlieha citu, že získa všetko vzrušenie, vzdychy, extázu a poéziu, akú je možno zo vzťahu dostať. Baran nie je schopný robiť niečo polovičato. Celkom sa oddá žhavému záujmu daného okamihu.

Možno váš partner patrí k tichším a pokojnejším Baranom. Nenechajte sa ním však oklamať. I naďalej je jeho vládnucou planétou Mars. Že toho veľa nenarozpráva? Nie je neviazaný a ctižiadostivý? Ale spoľahnite sa, že keby ste mohla nahliadnuť do vnútra tej tvrdej palice, zistila by ste, že jeho mozog rotuje rýchlosťou aspoň dve sto otázok za sekundu.

Kedykoľvek sa stretnete s týmto typom, ktorý spočiatku nejaví typický elán, pozrite sa na jeho obchodné aktivity. Čoskoro sa presvedčíte, že máte čo do činenia s Baranom. Potom sa spýtajte jeho bývalých priateliek. Asi sa zachichotajú. "Ten, a hanblivý? Plachý? To musíte myslieť niekoho iného." Po nejakej dobe si o ňom začnete skladať ten pravý obrázok.

Nevýbojné chovanie je len maskou pre ohnivé srdce a nezdolnú podnikavosť. Prirodzene je ľahšie, keď milujete jednoduchého, obyčajného Barana, ktorý dáva najavo, ako je zo všetkého nadšený, od zemiakových lupienkov cez mesačný svit až po výlety autom.

Muž v žiadnom inom znamení nedokáže byť tak bezvýhradne verný ako Baran, ak je naozaj zamilovaný. Poctivosť mu pravdepodobne zabráni vás podvádzať a vďaka svojmu idealizmu ani nebude chcieť.

Promiskuitu alebo dokonca len neškodné flirtovanie nemá vo zvyku. Nie keď vám dal celé svoje srdce. Hľadá rozprávkový milostný románik a v tých nikdy nenájdete ľahkomyselný postoj k láske a sexu. Tie ostatné dievčatá boli NSPV ( než ste prišla vy ). Poznám jedného Barana, ktorý pri diskusii o minulosti so svojou terajšou priateľkou často poznamená: ,,To bolo PN" ( pred nami ).

Samozrejme musíte zostať v strehu, pretože navzdory oddanosti a sľubom absolútnej vernosti ( ktoré sú nepochybne úplne pravdivé ) má tak silnú potrebu romantickej lásky, že by sa mohol obrátiť inam, ak nedokážete živiť jeho ilúzie. Vo chvíli, keď dovolíte, aby sa romantický nádych vášho vzťahu vytratil, môže zísť z cesty.

Baran musí byť v čele, inak pre neho život nemá veľmi cenu. Jeho ohromný elán a nadšenie smutne skoná, ak ich udusíte mokrými dekami alebo ak spôsobíte svojim negatívnym myslením skrat v jeho pozitívnej energii. Vo chvíli, keď stratí autoritu v práci alebo doma, svieži optimizmus sa premení v náladovosť a nespokojnosť a nakoniec v absolútny nezáujem.
Nemá v povahe sa podriaďovať. Je to pravý muž. Nikdy neskúšajte jeho mužstvo, ale ani nestrácajte svoju individualitu. Neskúšajte ho komandovať a nedajte sa komandovať od neho.

Manžel Baran neznesie ženu, ktorá každý večer chodí na schôdze. Rovnako tak nebude tolerovať manželku, ktorá celý deň sedí doma a háčkuje dečky. Musíte mieriť niekam doprostred. Ak uspejete, pomyslite si, že raz budete jediná bielovlasá Júlia, ktorej manžel bude sentimentálny ešte na výročie zlatej svadby. To rozhodne stojí za to, ak ste romanticky založená, a to samozrejme ste, pretože inak by ste si nič nezačínala s Baranom.