ODPORÚČAME

Prebudili ma anjeliPrebudili ma anjeli je skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Monika Jakubeczová viedla úspešný a spokojný rodinný život na slovenskom vidieku, keď sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich základe začala meditovať a tak do jej života vstúpili anjeli. Diali sa s ňou nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú.
Spoznala, čo je jej poslaním, a následne sa jej život zmenil. Osobným príbehom chce autorka odovzdať odkaz od anjelov:

Nájdi v sebe Svetlo.

Táto kniha je ako úrodná pôda, a keď do nej zasejete semienko, vyrastie z neho košatý strom poznania, pochopenia, viery a lásky.

Jozef Banáš

Žiadajte osobné venovanie od autorky priamo do knihy!   Viac na www.jakubeczova.sk |  Objednávka na MonikaJ.sk
(túto možnosť v inom kníhkupectve nenájdete)

 

Vodnár žena

Vytlačiť PDF

Znamenie zverokruhu VodnárNasaďte žene v znamení Vodnára putá: utečie vám! Dajte jej pocit voľnosti: vráti sa k vám...

Najbezpečnejší spôsob, ako vstúpiť do milostného vzťahu so ženou v znamení Vodnára, je pamätať si, že sa v láske chová rovnako paradoxne ako vo všetkom ostatnom. Tak nebudete zaskočený.

Toto dievča má v láske vernosť pevných znamení, ale tiež má v sebe odstup a nedostatok citov vzdušného elementu. Vytvoriť s ňou šťastný vzťah je možné len vtedy, ak jej poskytnete voľnosť, aby sa mohla venovať nespočetným záujmom a stýkať sa so svojimi priateľmi.

Nikdy ju neskúšajte pripútať k sporáku alebo k nohe postele. Spýtajte sa muža, ktorý to skúsil. Vodnárka sa môže náhle rozhodnúť, že bude študovať balet, meditovať v horách alebo vstúpi do mierových zborov. Spomínate si na rozprávku o princeznej s dlhými zlatými vlasmi, ktorá žila vysoko vo veži? Toto je žena Vodnár. Ak jej ostriháte jej dlhé vlasy, nezmení sa, rovnako ako sa nezmenila v rozprávke.

Má iné sny než vy alebo ja. Počuje vzdialené bubnovanie a ide za hviezdou, ktorú väčšina z nás nikdy nevidela. Patrí každému, a napriek tomu nikomu. Jej láska môže byť nežná a inšpiratívna, ale vždy v sebe bude mať istú prchavosť ako takmer zabudnutá pieseň. Hmkáte si melódiu, ale slová vám unikajú.

Dievča Vodnár nekompromisne požaduje slobodu, ale jej vernosť voči každému, kto sa dokáže zmieriť s milostným vzťahom v rámci týchto obmedzení, je neúrekom. Tu je niečo, čo sa vám bude páčiť: vaša šeková knižka ju nebude veľmi zaujímať ( ak nemá ascendent v Rakovi, Kozorožcovi alebo Býkovi ).


Typická žena Vodnár nikdy neprikladá peniazom hlavnú dôležitosť. Nebude jej vadiť, keď nebudete najbohatší muž v meste, ale bude chcieť, aby ste bol uznávaný pre vaše intelektuálne schopnosti a úspechy. Ak sa rozhodnete polapiť tohoto motýľa do siete, pamätajte, že toto dievča nestrávi svoj nepredvídateľný život s mužom, ktorý nie je sám k sebe úprimný. Jej morálka môže byť tak zvláštna, že ste nič také ešte nezažil, a celkom odlišná od ustálených spoločenských pravidiel, ale ona ju celkom dôsledne dodržiava. Tiež chápe, že aj vaše zásady môžu byť silne individuálne. To je v poriadku, ale nesmiete ich porušiť.

Pokiaľ hľadáte vášnivú kvetinu, odtrhol ste omylom sedmokrásku. Ak je typickou Vodnárkou, vášeň nie je jej silnou stránkou. Fyzická láska je pre ňu príjemná, pokiaľ sa na ňu nekladie príliš veľký dôraz. Inými slovami, môže ju mať a nemusí. Dokáže reagovať na milovanie s veľkou náruživosťou, ale ak chcete váš vzťah udržať platonický po dlhú dobu, nevadí jej to.

Ako všetci Vodnári má zrejme podvedomý strach, že túžba mať jediného človeka nejakým spôsobom uväzní jej ducha a zabráni jej byť verná svojej veľkej láske - slobode. Slobode experimentovať a slobode venovať čas ľudstvu. Tiež slobode venovať sa svojim tak trochu nekonvenčným záľubám. Ak plánujete politickú alebo vedeckú kariéru či ak sa chcete uplatniť vo vzdelávacej oblasti, je pre vás ideálna.

Nemohol ste si vybrať lepšie, iba ak natrafíte na ženu Vodnára s nepriaznivými planetárnymi pozíciami, ktorá rada šokuje ľudí tým, že chodí po hlavnej triede bosá alebo fajčí v autobuse hrubé cigary. Sem tam sa vyskytne aj pár nespútaných výstredných žien, ale priemerné dievča v tomto znamení je v spoločnosti veľmi príjemné. Je pôvabná, múdra, vtipná a neobyčajne prispôsobivá všetkým spoločenským vrstvám.


Tieto ženy sa málokedy zapletú do mimomanželských vzťahov. Vo výnimočných situáciách ich to môže lákať, ale nečestný vzťah je v rozpore s ich založením. Onedlho taký tajný románik skončia. Napriek tomu sa mnoho Vodnárov rozvádza. Majú na to dôvod. Pokiaľ je pre nich situácia neznesiteľná, náhle sa stanú chladnými.

Môžu zmiznúť zo dňa na deň a nikdy sa neobzrieť späť. Netúžia po rozvode a nerobí im dobre, ale nie je to pre nich taký šok ako pre sentimentálnejšie znamenia. Urán je vládcom zmeny, viete? Preto že táto žena je individualistka a jej zoznam priateľov je dlhý niekoľko kilometrov, nikdy neváha osamostatniť sa, ak je to nevyhnutné.

Očakávajte, že bude skúmať vaše srdce, až v ňom neostane jediné tajomstvo alebo sen, ktorý nepodrobila rozboru. Ale neskúšajte pitvať jej tajné sny. Tak sa s Vodnármi nehrá. Bude svoje motívy držať v tajnosti a niekedy jej bude robiť zvrátené potešenie vás úmyselne miasť. Obyčajne bude nadmieru úprimná, ale nezabúdajte, že pre Vodnára je jedna vec klamať a druhá nepovedať celú pravdu.

Potešujúci je fakt, že s peniazmi zaobchádza toto dievča opatrne. Ich zjav je záhadný. Väčšinou sú pôvabné, so znepokojivou nostalgickou krásou. Ale sú premenlivé. Môžu vzbudzovať dojem hladkej čerstvej šľahačky, a odrazu sa rýchlosťou blesku zmenia v slanú pizzu. Vedľa Váh sú Vodnárky často najkrajšími ženami zverokruhu. Prinajmenšom vyzerajú zaujímavo.

Ich spôsob obliekania vás môže na mieste zmraziť. Pár z nich by síce mohlo zdobiť titulnú stránku módneho časopisu, ale priemerné dievča Vodnár nie je v tomto smere práve konvenčné. Niektoré kreácie by jej závideli aj cigánky a jej individualizmus dokáže vytvoriť neobyčajne svojské kombinácie.

Obyčajne je prvá, kto si oblečie veci podľa poslednej módy, akokoľvek sú bláznivé, ale tiež môže ctiť štýl svojej babičky - alebo aj prababičky.

Od doby, keď Urán riadi budúcnosť, sa asi domnievate, že tieto dievčatá sú od prírody matkami. Deti predsa znamenajú budúcnosť. Isteže priemernú ženu Vodnára môže materstvo zo začiatku vyviesť z miery. Musí sa zmieriť s tým, že bude po určitý čas venovať všetku pozornosť a energiu výhradne jednej ľudskej bytosti, zatiaľ čo bola zvyknutá unikať z miesta na miesto. To si vyžiada istý výcvik.

Jej prirodzená rezervovanosť jej môže brániť vyjadriť navonok náklonnosť. Typická matka Vodnár je oddaná svojim potomkom, ale často je k nim zároveň akosi chladná.

Vaša partnerka vám rada dovolí vziať ju za ruku a kráčať vedľa nej, zatiaľ čo ona bude nadšene sledovať východ slnka, auto veterána, mliekárovho koňa, žltú nádobu na odpadky, vypchatú sovu alebo červený balónik zachytený na veži kostola. Nerušte ju prílišnou vzájomnosťou. Keď si to želá, nechajte ju flákať sa ríšou divov samotnú, a ona vás nikdy nebude spovedať ohľadom hrania kariet s kamarátmi.

Najrýchlejší spôsob ako ju stratiť, je prejaviť žiarlivosť, majetníctvo alebo predsudky, byť kritickým, skostnatelým alebo ultrakonzervatívnym. Tiež si budete musieť obľúbiť jej priateľov, ktorí sa budú zjavovať v najpodivnejších podobách a veľkostiach. Podlieha náhlym zábleskom inšpirácie a má vynikajúcu intuíciu. Jej úsudok sa nemusí na prvý pohľad zdať rozumný alebo reálny, pretože vidí mesiace a roky dopredu.

Dievča v znamení Vodnára žije v zajtrajšku a vy ho môžete jej prostredníctvom navštíviť. Čo povie, to sa splní, možno po mnohých odkladoch a ťažkostiach, ale splní sa to. Predpokladám, že toto je najzvláštnejší rys vašej februárovej ženy. Je trochu kúzelníčkou.